Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija

Последние новости
25.01.2022, 13:21
Bendraujant su tėvais, ypač „jaunais“, tais, kurie augina savo pirmąjį vaikutį, dažnai pastebime kylančias diskusijas apie tai, ar eiti su vaikais į lauką spaudžiant dideliam šalčiui. Ir kaip visada stovyklos pasidalina į dvi dalis. Vieni teigia (beje, kaip ir ugdymo įstaigos), kad esant -10 ir daugiau laipsnių šalčio, vaikams eiti į lauką pavojinga. Kiti – kad vaikai į gryną orą turi išeiti kiekvieną dieną. O nuo oro sąlygų priklauso tik laiko lauke trukmė. Mes, jei taip galima sakyti, priklausome antrajai pusei. Juk ne veltui sakoma, kad nėra blogo oro, yra tik bloga apranga. O senovės išmintimi pasikliauti reikia.
Sužinok daugiau ...
13.01.2022, 10:38
Kaip ir kasmet atėjo žiema. Ir jei jūs turite vaikų, net neabejojame, kad ir vėl susiduriate su klausimu: kokiais batais apsiavę vaikai gali drąsiai bėgti į kiemą, vartytis po sniegą ar „nekaltai“ pataikyti į balą, tačiau grįžti namo sausi, šilti ir laimingi? Taigi, kokie žieminiai batai vaikams visgi yra geriausi?
Sužinok daugiau ...
19.11.2020, 15:30

SEO optimizavimas (angl. search engine optimization) – procesas, kurio metu siekiama pakilti į aukštesnę poziciją Google paieškos sisitemoje.

Sužinok daugiau ...
20.12.2019, 17:27

Vartojimo paskola padeda tada, kada prireikia pinigų. Daugelis paskolų bendrovių siūlo greitą paskolų patvirtinimą ir jų išmokėjimą

Sužinok daugiau ...
19.12.2015, 11:34
Deivido-Statyba. Su komanda nuolat tobuliname kvalifikaciją, todėl savo klientams galime pasiūlyti modernias arba laiko patikrintas efektyviausias statybų technologijas. Teikiame plataus spektro apdailos paslaugas, kad Jūsų namai būtų tvarkingi ir jaukūs.
Sužinok daugiau ...
09.12.2014, 13:34
Taivano kompanija „MSI“ norėdama išsaugoti ir taip šiuo metu pakankamai užtikrintas savo pozicijas nešiojamų žaidimų kompiuterių rinkoje nesnaudžia bei mobiliems žaidimų mėgėjams siūlo įsigyti savo naujausią bei jau keturiolika apdovanojimų gavusį produktą – „GT72 2QE Dominator Pro“.
Sužinok daugiau ...
07.09.2014, 12:09

Kad kažką parduoti ar nupirkti žmonės naudojasi skelbimais, reklama. Ir atsiradus internetui, bei interneto plėtrai, tapo nereikšmingas dalykas reklamuotis laikraščiuose. Juk iš tikrųjų daug pelningiau, patogiau, greičiau yra skelbimą, savo darbų veiklą patalpinti interneto skelbimų svetainėje. Privalumai yra akivaizdūs, nes reklaminis skelbimas yra momentinis, ir iš karto tūkstančiai žmonių gali atsakyti į jūsų pasiūlymą, be to beveik visos skelbimų svetainės priimą skelbimus nemokamai.

Sužinok daugiau ...
30.08.2014, 14:11

Artėja gimtadienis, pobūvis ar šiaip maloni šventė, o Jūs norite surengti išskirtinį vakarėlį, tačiau nenorite to daryti tiesiog kavinėje? Gaminti šventei patys neturite noro ar laiko? Štai čia į pagalbą ateisime mes! Mes siūlome Jūsų pasirinktoje vietoje banketų, furšetų, vestuvių pokylių, gimtadienių, įmonės jubiliejų, konferencijų, seminarų, prezentacijų, tradicinių ir teminių vakarėlių, naujametinių renginių bei kitų švenčių maitinimo paslaugas.

Sužinok daugiau ...
24.08.2014, 15:56

Daugelis girdėjome, kad automobiliai Amerikoje yra labai labai pigūs. Daugelis manome, kad labai paprasta juos įsigyti – lendi į internetą, susirandi svajonių automobilį ir jis tuoj pat atplaukia į Klaipėdą. Ir beveik nemokamai. Šiais laikais mums nereikia atradinėti Amerikos. Šiais laikais mums nereikia į ją važiuoti, norint įsigyti amerikietišką automobilį. Sėdi prie kompiuterio, surenki copart.com ir atsiduri tikrame Klondaike - aukcionų tinklalapyje. Čia nesunku surasti savo svajonę. Didelėje šalyje - daugybė internetinių aukcionų su daugybe automobilių. Automobiliai parduodami aukcionų metu, laimi tas, kuris stato daugiausiai arba automobilį už nemažą kainą galima įsigyti iškart. Užsiregistavęs aukcione gali matyti automobilių kainas, kaip jos keičiasi, tačiau negali pirkti. Norėdamas pirkti, turi būti užsiregistravęs kaip pardavėjas. Tai daroma siekiant išvengti apgavysčių, siekiant patikimumo. Deja, net ir tokios priemonės ne visada gelbsti.

Sužinok daugiau ...
20.08.2014, 10:12
Vartojimo paskola suteikia Jums galimybe igyvendinti norus jau šiandien. Galesite suremontuoti busta, nusipirkti buitine technika, isigyti automobili, išvykti atostogauti, sumoketi už gydyma, mokslus ar padengti esamus isiskolinimus. Jums nereikes ikeisti turto. Vartojimo paskola tai greiciausias budas gauti pinigu. Negaiškite laiko, pildykite vartojimo paskolos paraiška jau dabar. E-mail: m.franceline84@gmail.com
Sužinok daugiau ...
1 2 3 ... 9 10 »
Галерея
Видео
Комментарии
Lavinamieji žaislai šunims
Skaitykite daugiau apie lavinamuosius žaislus šunims čia→
https://dokrinesa.lt/produkto-kategorija/sunu-prekes/zaislai-sunims/

09.10.2023 в 09:20

Dantų Protezavimas Vilniuje - Domus Dentes
Atlikau dantų protezavimą Vilniuje šioje klinikoje, tikrai likau labai patenkinta.
Loreta Laurinavičienė

07.03.2023 в 16:16

depiliacija ir elektroepiliacija vilniuje
https://plaukeliusalinimas.lt/
perult

23.01.2023 в 11:52

Odontologijos Klinikos Vilniuje
Odontologijos klinikos Vilniuje čia: https://www.jeiskauda.lt/odontologijos-klinikos-vilniuje/
Loreta Laurinavičienė

04.10.2022 в 15:05