Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Interjeras ir jų detalės » 2014 » Balandis » 19

Išmaniausias virtuvinis maišytuvas Oras Optima

Didžiausius poreikius, turbūt, reiškiame būtent virtuvėje. Vardinti galėtume nuo a iki z... Įdomu tik, ar kam nors jie rūpi? Rūpi. Oras Optima maišytuvų istorija nuo to ir prasidėjo – nuo poreikių analizės. Rezultate – šiuolaikinis vandens maišytuvas, turintis visas patogiausias ir išmaniausias funkcijas bei neįtikėtiną dizainą. Išties, tai kelrodis visiems „Oras Optima“ serijos produktams.

Vos pakišate rankas po snapu – bekontaktis maišytuvas įjungia vandens srovę. Higieniška ir paprasta, tiesa? Taip pat yra galimybė iš anksto nustatyti vandens temperatūrą pasukant reguliavimo žiedą. Jis gaminamas iš lengvos ir lengvai montuojamos medžiagos. Svarbiausias ekonomiškumo momentas tas, kad vandens srovė automatiška išsijungia po 40 s nuo jos paleidimo pradžios arba po 4 s, atitraukus rankas.

Dviem patogiomis svirtimis galite greitai paleisti kitokios temperatūros, negu nustatyta, vandenį. Ką jau kalbėti apie aukštą maišytuvą, suteikiantį ne tik daug vietos, bet ir išskirtinį dizainą.

Vienas iš šio virtuvinio maišytuvo variantų turi ir išmanųjį ventilį indaplovei. Jis automatiškai uždaro jungtį prie šalto vandens įvado po trijų ar dvylikos valandų, priklausomai nuo to, kaip nustatėte laikmatį. Laikmatis nustatmas lengvai nuspaudus indaplovės piktogramą (raudona signalinė lemputė rodo Jūsų pasirinktą variantą).

Bekontaktinio veikimo funkciją galima išjungti dviems minutėms arba tol, kol vėl ją aktyvuosite spustelėdami rakto skylutės piktogramą. Programos aktyvumą rodys raudonos signalinės lemputės mirksėjimas.

Daugiau informacijos apie „Oras Optima“ virtuvinius maišytuvus Jums suteiks ORAS atstovybėje.

 

ORAS LTD atstovybė

Ukmergės g. 280, 02188, Vilnius

Telefonas: 8 5 233 88 97

Mob. 8 685 21 811, 8 699 52 990

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar