Pagrindinis » Straipsniai » Tavoskelbimai.lt naujienos

Kas yra Skelbimas? Patalpinti nemokamą skelbimą

Kas yra Skelbimas? Patalpinti nemokamą skelbimą

Skelbimas – viešai skelbiamas apie ką nors informuojantis raštas. Dažniausiai rašomi skelbimai, informuojantys apie būsimą renginį, paslaugas, norintiems parduoti, pirkti. Jų svarbi ypatybė, kad yra skiriami ne atskiram asmeniui, o visuomenei ar tam tikrai žmonių grupei.

Paprasčiausi yra skelbimai, skirti tam tikrai įstaigai, įmonei, kolektyvui ar asmeniui ir kabinami įstaigos skelbimų lentoje. Bendresnio pobūdžio skelbimai dauginami spausdinimo būdu, kabinami viešose vietose ar platinami įstaigose. Dar viena skelbimų grupė – laikraščiuose spausdinami skelbimai. Dabar jau populiarėja internetiniai tavo skelbimai. Vien todėl , kad jie greiti ir nemokami.

Dažniausiai skelbimas turi antraštinę dalį, tekstą ir parašą.

Paprasčiausia antraštinė dalis – žodis Skelbimas, bet ji per daug sausa ir kanceliariška. Dažnesnis ir įtaigesnis užrašas – Nemokamas skelbimas, parduodu, skelbiu ir t.t. Kartu su prašymu pasakoma, kam skelbimas skiriamas. Būna skelbimų ir be antraštinės dalies.

Kaip parašyti tinkamą skelbimą? Panaudokite visas teikiamas skelbimų portalų paslaugas. stenkitės užpildyti visus „laukelius“. Panaudokite adresą, tokiu būdu jūsų skelbimą suras greičiau maps.google.lt  žemėlapiuose.

T.p. panaudokite skelbime, nuotraukas. Tai didesnė galimybė pritraukti lankytojus. Panaudokite „raktažodžius“ tai padidina google paieškos sistemai surasti jūsų skelbimą. Jai yra galimybė naudokite vaizdo skelbimus. Patalpinkite skelbimą ir youtube vaizdine priemone sudaro visai kitokį skelbimo statusą. Juolab dabar yra daug didesnės galimybės nufilmuoti parduodamą namą, ar esamas darbų paslaugas elementariu mobiliuoju įrenginiu.

Tekstas rašomas panašiai kaip kviečiamųjų pranešimų – nurodomas laikas, vieta, renginys; galima pateikti programą ar darbotvarkę. Tik čia tekstas ir jo grafinis išdėstymas gali būti įvairesnis, panašus į kvietimą. Visas aprašomas galimybes suteikia nemokamų skelbimų tinklalapis internete tavoskelbimai.lt. Statybiniams darbams, paslaugoms , konkursams ir t.t skelbimaistatybos.lt. Rusakalbiams Lietuvoje ir Pabaltijo šalims rusiška skelbimų svetainė objavlenija.net. Tai patogus būdas skelbti prie jūros, Druskininkuose teikiantiems verslininkams kambariu, viešbučių nuomos, turizmo paslaugas.

 

Tavoskelbimai.lt

Kas yra Skelbimas? Patalpinti nemokamą skelbimą


Kategorija: Tavoskelbimai.lt naujienos | Įdėjo: Admin (29.05.2014) Tinklalapis ,
Peržiūrų: 1353 | Paieškos žymos: youtube, viešbučių nuomos, tavo skelbimai, nemokamas skelbimas, Skelbimas, maps.google.lt, parduodamą namą, turizmo paslaugas | Reitingas: 5.0/1

Turite pasiūlymą, reklaminį straipsnį, pranešimą ar tiesiog norite reklamuoti savo produktą? Prisijunkite ir patalpinkite straipsnį patys. Taip paprasta dar nebuvo.
Prisijunk prie mūsų
Pasidalinkite skelbimu su visais, jums vienas paspaudimas, o mums malonumas.


Rekomenduojami skelbimai....
Iš viso komentarų: 0
Sutikimas:1 Saugos kodas *:
Žymos
bendrieji statybos darbai statyba tavoskelbimai.lt nemokami straipsniai siuntos nemokami skelbimai dovanos dazymas pramogos vaikams dell Hibridiniai nešiojami kompiuteriai remonto remontas lietuva anglija Drabužių naujienos Išpardavimas reklaminiai straipsniai straipsniai ASUS Drabužių išpardavimas Lietuvos rinkos naujienos Apple Akibrokštai gyvūnijos pasaulyje ateiviai istorija archeologija civilizacijos Vitaminai Įvairios keistenybės skelbimai Naudinga žinoti Kosmosas žemė Stop kadras Atradimai Visatoje Grobuonys ir aukos aksesuarai reklama akcija kaina svorio black walnut pagerina nuo stiprina apsaugo antioksidantas valo apdaila

Patalpinai skelbimą? Spausk skelbime žvaigždutę. Patinka. Kuo didesnis skelbimo reitingas, tuo didesnė galimybė skelbimui būt čia.
Naujausi skelbimai
Katės Nagas - VALO, D... 50
Naujausi skelbimai
VAIKAMS - žarnyno mik... 58
Naujausi skelbimai
Vitaminai AKTYVIAM GY... 55
Naujausi skelbimai
Stresui širdžiai nura... 50
Naujausi skelbimai
Parduodamas 25aru skl... 40000
Naujausi skelbimai
Labai mėgsti saldumyn... 52
Naujausi skelbimai
Ar žinote kaip stipri... 54
tavoskelbimai.lt skelbimaistatybos.lt objavlenija.net

Naudojimosi taisyklės | Kontaktai/Pasiūlymai | Vartotojo pasirinkimas | TAVO skelbimai.lt naujienos | Prenumeruok >RSS Prenumeruok
S8 7753191*77 | Visos teisės saugomos | © 2014 Tavoskelbimai.lt - nemokami skelbimai internete | Lankomumas:

SiteMAP
Наверх