Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Interjeras ir jų detalės » Interjeras ir jų detalės

19.04.2014, 21:35

Didžiausius poreikius, turbūt, reiškiame būtent virtuvėje. Vardinti galėtume nuo a iki z... Įdomu tik, ar kam nors jie rūpi? Rūpi. Oras Optima maišytuvų istorija nuo to ir prasidėjo – nuo poreikių analizės. Rezultate – šiuolaikinis vandens maišytuvas, turintis visas patogiausias ir išmaniausias funkcijas bei neįtikėtiną dizainą. Išties, tai kelrodis visiems „Oras Optima“ serijos produktams.

Sužinok daugiau ...
11.04.2014, 20:57

Ar jaučiate, kaip ateina pavasaris? Ne  tik oras atšyla, atsigauna ir gamta, regis – atsinaujina viskas aplink mus, besirengdami naujam sezonui. Esate viso šito dalis, tad pajauskite pavasario gaivos dvelksmą ne tik širdyje – įneškite pavasarį ir į savo namus. Atsinaujinkite! Juk taip gera keistis kartu su gamta.

Sužinok daugiau ...
11.04.2014, 20:11

Jis patiks net Jūsų senelei. Naujasis maišytuvas „Oras Optima“ yra ir praktiškas, ir novatoriškas sprendimas Jūsų vonios kambariui. Tai kaip antras maišytuvas Jūsų virtuvei. Minimalistinis įmantrus maišytuvo dizainas puikiai tinka moderniam interjerui, o jo funkcionalumas sužavės jau nuo pirmojo prisilietimo.

Sužinok daugiau ...