Pagrindinis » Straipsniai » Kompiuterija

Naujieji „5 in 1“ transformeriai: kas nemoka skaičiuoti - „Toshiba“ ar „Lenovo“?

Naujieji „5 in 1“ transformeriai: kas nemoka skaičiuoti - „Toshiba“ ar „Lenovo“?

Bendrovė „Toshiba“ birželio mėnesį pristatė tris naujos kartos hibridinius nešiojamus kompiuterius. Kompanijos pozicija pakankamai aiški – siekis užtikrinti įrenginių universalumą, kadangi visi nauji kompiuteriai gali būti naudojami ir kaip įprastiniai nešiojami kompiuteriai, ir kaip planšetiniai kompiuteriai.

„Toshiba“ šiuo metu ypatingai daug dėmesio skiria „Satellite Radius“ nešiojamojo kompiuterio pristatymui, kuris savo lankstumo galimybėmis yra prilyginamas garsiajam „Lenovo“ kompanijos „Yoga“ hibridiniam nešiojamajam kompiuteriui.

Japonijos kompanija „Toshiba“ oficialiai teigia, kad „Satellite Radius“ iš viso gali būti naudojamas penkiuose skirtinguose režimuose, o tai yra vienu režimu daugiau nei gali pasiūlyti „Lenovo Yoga“.

Kaip ir „Yoga“, „Radius“ naudoja dviejų ašių vyrių sprendimą, kuris leidžia įrenginį naudoti kaip įprastą nešiojamąjį kompiuterį, planšetinį kompiuterį ar pateikčių demonstravimo ir auditorijos režimuose. Pastarasis (auditorijos režimas) yra pritaikytas vaizdo įrašų peržiūrai eliminuojant prieigą prie klaviatūros. Be to, „Toshiba“ išskiria ir penktąjį režimą, kuris atlenkus ekraną leidžia hibridą tiesiog „ištiesti“ ant stalo. Vienareikšmiškai vertinti penktąjį režimą kaip naujovę sudėtinga, mat analogiškai galima dirbti ir su „Yoga“, tačiau „Lenovo“ nėra linkusi jo priskirti prie vieno iš darbo režimų.

Kažkas nemoka skaičiuoti, ar kažkas „spaudžia“ iš marketingo viską, ką gali? Priminsime, jog minėtas „Lenovo“ kompiuteris dėl savo funkcionalumo ir labai patrauklios kainos sulaukė didelio populiarumo ne tik plačiame pasaulyje, bet ir Lietuvoje - tolesnėje nuorodoje galite susipažinti su „Lenovo Yoga“ detaliomis charakteristikomis ir lietuviška kaina. Tad logiška, jog kompanijai „Toshiba“ reikia gerokai pasistengti, kad perviliotų potencialius „Yoga“ pirkėjus pas save.

Kadangi tai hibridinis kompiuterius, „Toshiba Satellite Radius“ yra komplektuojamas su 15,6 colių aukštosios raiškos lietimui jautriu ekranu. Hibrido centrinis procesorius gali būti pasirenkamas pagal poreikį iš „Intel Haswell Core i5“ arba „Intel Haswell Core i7“. Iš kitų techninių charakteristikų reikėtų paminėti 1 TB talpos kietąjį diską, 8 GB operatyviosios RAM atminties, „Harman Kardon“ garso kolonėles, tris USB 3.0 jungtis ir „Intel WiDi“ belaidžio vaizdo perdavimo technologiją.

Kaip ir „Radius“, taip ir kiti du nauji hibridiniai kompiuteriai „Satellite Click 2“ ir „Satellite Click 2 Pro“ patiks universalių sprendimų mėgėjams. „Satellite Click 2“ hibridinių įrenginių išskirtinumas yra nuimamas ekranas, kuris įprastą nešiojamą kompiuterį leidžia paverti planšetiniu kompiuteriu. Abu šios serijos įrenginiai turi integruotus 13,3 colio lietimui jautrius ekranus. Skirtumas tik tas, kad „Satellite Click 2“ ekranas yra 1366 x 768 taškų raiškos, o „Satellite Click 2 Pro“ jau turi aukštosios raiškos ekraną.

Skirtumų galime pastebėti ir vertinant kitus techninius aspektus. Pavyzdžiui, jei „Satellite Click 2“ komplektuojamas su keturių branduolių „Intel Pentium“ centriniu procesoriumi ir 500 GB kietuoju disku, tai „Satellite Click 2 Pro“ pirkėjams siūlomi „Intel Haswell“ architektūros centriniai procesoriai ir 128 GB SSD diskas.

Skelbiama, jog „Satellite Radius“ kainuos apie 926 JAV dolerius. Greičiausias būdas įsigyti šį hibridą – „Toshiba“ oficiali arba „Best Buy“ elektroninės parduotuvės. „Best Buy“ „Satellite Radius“ hibridas turėtų pasirodyti jau liepos pradžioje.

„Satellite Click 2“ serijos nešiojamųjų hibridinių kompiuterių platinimo sąlygos lieka analogiškos kaip ir „Radius“ hibridui. Tuo tarpu kainų kategorija puikiai įsiterpia tarp „Toshiba Satellite Radius“. „Satellite Click 2“ kainos prasideda nuo 587 JAV dolerių, o „Satellite Click 2 Pro“ nuo 1029 JAV dolerių.

Palyginus šias kainas (jos dar be mokesčių ir tiekimo antkainių) su Lietuvoje pardavinėjimų „Toshiba“ kompiuterių kainomis, matyti, jog naujieji transformeriai priklausys brangesnių kompanijos produktų klasei. Tad mažai tikėtina, jog jie pasirodys silpnesnę perkamąją galią turinčiose šalyse, tame tarpe ir Lietuvoje. Žinoma, tai netrukdo juos įsigyti per užsienio elektronines parduotuves.

Naujieji „5 in 1“ transformeriai: kas nemoka skaičiuoti - „Toshiba“ ar „Lenovo“?


Kategorija: Kompiuterija | Įdėjo: Admin (26.06.2014) Tinklalapis ,
Peržiūrų: 1323 | Paieškos žymos: Toshiba, Hibridiniai nešiojami kompiuteriai, Lenovo, Nešiojami kompiuteriai su sensorini | Reitingas: 0.0/0

Turite pasiūlymą, reklaminį straipsnį, pranešimą ar tiesiog norite reklamuoti savo produktą? Prisijunkite ir patalpinkite straipsnį patys. Taip paprasta dar nebuvo.
Prisijunk prie mūsų
Pasidalinkite skelbimu su visais, jums vienas paspaudimas, o mums malonumas.


Rekomenduojami skelbimai....
Iš viso komentarų: 0
Sutikimas:1 Saugos kodas *:
Žymos
bendrieji statybos darbai statyba tavoskelbimai.lt nemokami straipsniai siuntos nemokami skelbimai dovanos dazymas pramogos vaikams dell Hibridiniai nešiojami kompiuteriai remonto remontas lietuva anglija Drabužių naujienos Išpardavimas reklaminiai straipsniai straipsniai ASUS Drabužių išpardavimas Lietuvos rinkos naujienos Apple Akibrokštai gyvūnijos pasaulyje ateiviai istorija archeologija civilizacijos Vitaminai Įvairios keistenybės skelbimai Naudinga žinoti Kosmosas žemė Stop kadras Atradimai Visatoje Grobuonys ir aukos aksesuarai reklama akcija kaina svorio black walnut pagerina nuo stiprina apsaugo antioksidantas valo apdaila

Patalpinai skelbimą? Spausk skelbime žvaigždutę. Patinka. Kuo didesnis skelbimo reitingas, tuo didesnė galimybė skelbimui būt čia.
Naujausi skelbimai
Stresui širdžiai nura... 50
Naujausi skelbimai
Parduodamas 25aru skl... 40000
Naujausi skelbimai
VAIKAMS - žarnyno mik... 58
Naujausi skelbimai
Ar žinote kaip stipri... 54
Naujausi skelbimai
Vitaminai AKTYVIAM GY... 55
Naujausi skelbimai
Katės Nagas - VALO, D... 50
Naujausi skelbimai
Labai mėgsti saldumyn... 52
tavoskelbimai.lt skelbimaistatybos.lt objavlenija.net

Naudojimosi taisyklės | Kontaktai/Pasiūlymai | Vartotojo pasirinkimas | TAVO skelbimai.lt naujienos | Prenumeruok >RSS Prenumeruok
S8 7753191*77 | Visos teisės saugomos | © 2014 Tavoskelbimai.lt - nemokami skelbimai internete | Lankomumas:

SiteMAP
Наверх