Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Auginantiems vaikus » Auginantiems vaikus

25.01.2022, 13:21
Bendraujant su tėvais, ypač „jaunais“, tais, kurie augina savo pirmąjį vaikutį, dažnai pastebime kylančias diskusijas apie tai, ar eiti su vaikais į lauką spaudžiant dideliam šalčiui. Ir kaip visada stovyklos pasidalina į dvi dalis. Vieni teigia (beje, kaip ir ugdymo įstaigos), kad esant -10 ir daugiau laipsnių šalčio, vaikams eiti į lauką pavojinga. Kiti – kad vaikai į gryną orą turi išeiti kiekvieną dieną. O nuo oro sąlygų priklauso tik laiko lauke trukmė. Mes, jei taip galima sakyti, priklausome antrajai pusei. Juk ne veltui sakoma, kad nėra blogo oro, yra tik bloga apranga. O senovės išmintimi pasikliauti reikia.
Sužinok daugiau ...
13.01.2022, 10:38
Kaip ir kasmet atėjo žiema. Ir jei jūs turite vaikų, net neabejojame, kad ir vėl susiduriate su klausimu: kokiais batais apsiavę vaikai gali drąsiai bėgti į kiemą, vartytis po sniegą ar „nekaltai“ pataikyti į balą, tačiau grįžti namo sausi, šilti ir laimingi? Taigi, kokie žieminiai batai vaikams visgi yra geriausi?
Sužinok daugiau ...
15.04.2014, 14:54
Baigiantis mokslo metams ir artėjant vasarai tėveliai susimąsto, ką šią vasarą veiks jų vaikas. Kiekvienas nori, kad vaikai atostogų metu turėtų galimybę atitrūkti nuo kompiuterio ar televizoriaus ekranų, bendrautų, ugdytų savo gabumus, tobulėtų. Šiandien stovyklų pasirinkimas iš tiesų didelis. Be tradicinių stovyklų siūloma keliauti į temines – galima rinktis sukarintas, muzikines, sporto, kūrybines, kalbų, išgyvenimo, šokių ir kt. stovyklas.
Sužinok daugiau ...