Pagrindinis » Straipsniai » Interjeras ir jų detalės

Dekoratyvinis akmuo

Dekoratyvinis akmuo

Ar jaučiate, kaip ateina pavasaris? Ne  tik oras atšyla, atsigauna ir gamta, regis – atsinaujina viskas aplink mus, besirengdami naujam sezonui. Esate viso šito dalis, tad pajauskite pavasario gaivos dvelksmą ne tik širdyje – įneškite pavasarį ir į savo namus. Atsinaujinkite! Juk taip gera keistis kartu su gamta.

 

PARODOJE RESTA 2014 – UAB STONESTA PRISTATYS DEKORATYVINĮ AKMENĮ

 

Dekoratyviniai akmenys yra naudojami tiek lauko, tiek vidaus apdailai. Pritaikyti galite fasadams, pamatams, pertvaroms, kolonoms ar atskiriems sienų fragmentams, taip pat židiniams, svetainių ar laiptų dekoracijoms, bei kitiems dekoravimo darbams.

Akmuo taip pat puikiai apsaugo paviršius nuo purvo bei pažeidimų. Jis taip pat puikiai tarnauja apsaugai nuo karščio ar šalčio. Tai viena iš nedaugelio medžiagų, nekelianti papildomų reikalavimų nei architektams, nei dizaineriams, nei namų šeimininkams.

„Didžiuojamės savo ekologiška ir novatoriška gamybos technologija. Mums svarbu kurti harmoningą aplinką, taip prisidedant prie Jūsų išskirtinių namų“ – sako UAB STONESTA atstovai.

Iš ko gi gaminamas dekoratyvinis akmuo? Savaime suprantama, tik iš aukščiausios kokybės medžiagų. Dekoratyviniam akmeniui sukurti naudojamas baltas, danų gamybos, Aalborg cementas, aukščiausios klasės lietuviškas smėlis ir ekologiški Bayer pigmentai. Kiekvienas UAB STONESTA gaminys kruopščiai tikrinimas, siekiant idealaus atitikimo tiek Lietuvos, tiek užsienio šalių keliamus ir galiojančius aukštus standartus. Būtent todėl šie dekoratyvinio akmens gaminiai turi visus reikalingus kokybės atitikties sertifikatus.

„Mes, UAB Stonesta, jau 10 metų gaminame dekoratyvinį akmenį. Per ilgus veiklos metus sukaupta patirtis ir ištobulinta technologija leidžia pasiūlyti daugiau nei 60 skirtingų rūšių akmens gaminių, sukurtų tam, kad patenkintų mūsų esamų ir būsimų klientų norus. Produkciją parduodame ne tik Lietuvoje, esame labai paklausūs ir Europos šalyse“ – džiaugasi didžiausiai Lietuvoje statybų ir remonto parodai RESTA2014 besiruošianti UAB STONESTA.

Jeigu turite klausimų ar norite pasitarti su specialistais dėl dekoratyvinio akmens pritaikymo būtent Jūsų namuose – užsukite į parodą RESTA 2014 balandžio 24-27 dienomis. UAB STONESTA, įsikūrusi I-ojoje salėje, lauks Jūsų ir Jūsų klausimų bei pageidavimų 1.30 stende.

 

Adresas: P. Lukšio g. 32, 08222 Vilnius
Telefonas: (8 618) 37700
Įmonės kodas: 126277589
Darbo laikas: I-V 08.00-17.00

Dekoratyvinis akmuo


Kategorija: Interjeras ir jų detalės | Įdėjo: Admin (11.04.2014) E-paštas Tinklalapis , biuras@stonesta.lt
Peržiūrų: 1628 | Paieškos žymos: Dekoratyvinis akmuo, dekoratyvinio akmens panaudojimas i, Stonesta, akmuo interjere | Reitingas: 5.0/1

Turite pasiūlymą, reklaminį straipsnį, pranešimą ar tiesiog norite reklamuoti savo produktą? Prisijunkite ir patalpinkite straipsnį patys. Taip paprasta dar nebuvo.
Prisijunk prie mūsų
Pasidalinkite skelbimu su visais, jums vienas paspaudimas, o mums malonumas.


Rekomenduojami skelbimai....
Iš viso komentarų: 0
Sutikimas:1 Saugos kodas *:
Žymos
bendrieji statybos darbai statyba tavoskelbimai.lt nemokami straipsniai siuntos nemokami skelbimai dovanos dazymas pramogos vaikams dell Hibridiniai nešiojami kompiuteriai remonto remontas lietuva anglija Drabužių naujienos Išpardavimas reklaminiai straipsniai straipsniai ASUS Drabužių išpardavimas Lietuvos rinkos naujienos Apple Akibrokštai gyvūnijos pasaulyje ateiviai istorija archeologija civilizacijos Vitaminai Įvairios keistenybės skelbimai Naudinga žinoti Kosmosas žemė Stop kadras Atradimai Visatoje Grobuonys ir aukos aksesuarai reklama akcija kaina svorio black walnut pagerina nuo stiprina apsaugo antioksidantas valo apdaila

Patalpinai skelbimą? Spausk skelbime žvaigždutę. Patinka. Kuo didesnis skelbimo reitingas, tuo didesnė galimybė skelbimui būt čia.
Naujausi skelbimai
Katės Nagas - VALO, D... 50
Naujausi skelbimai
Ar žinote kaip stipri... 54
Naujausi skelbimai
Vitaminai AKTYVIAM GY... 55
Naujausi skelbimai
VAIKAMS - žarnyno mik... 58
Naujausi skelbimai
Parduodamas 25aru skl... 40000
Naujausi skelbimai
Stresui širdžiai nura... 50
Naujausi skelbimai
Labai mėgsti saldumyn... 52
tavoskelbimai.lt skelbimaistatybos.lt objavlenija.net

Naudojimosi taisyklės | Kontaktai/Pasiūlymai | Vartotojo pasirinkimas | TAVO skelbimai.lt naujienos | Prenumeruok >RSS Prenumeruok
S8 7753191*77 | Visos teisės saugomos | © 2014 Tavoskelbimai.lt - nemokami skelbimai internete | Lankomumas:

SiteMAP
Наверх