Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Sveikata ir grožis » Sveikata ir grožis

15.06.2014, 13:27

Formuojanti liemenėlė Lanaform Cosme Bra pilnesnėms jūsų krūtims ir stangresnei odai. Nešiojant Lanaform Cosme Bra jūsų krūtinė taps stangresne ir įgaus naują formą. Krūtinę formuojanti liemenėlė su mikrokapsulėmis COSME BRA (juodos spalvos, S,M,L,XL dydžiai)

Sužinok daugiau ...
06.06.2014, 23:14

Populiariuosiuose Lietuvos interneto forumuose bei skelbimų puslapiuose skelbimai apie pigiau parduodamus originalius kvepalus pasitaiko itin dažnai, o stebimos tendencijos rodo, kad tokio tipo skelbimų bus kuo toliau, tuo daugiau.

Sužinok daugiau ...
14.05.2014, 10:40

Gaminant raugintus pieno produktus namuose iš “VIVO” raugų Jūs būsite tikri, kad vartosite gėrimus be cukraus, stabilizatorių, konservantų bei tirštiklių!

Sužinok daugiau ...
21.04.2014, 17:44

Šį pasaulį vadiname kosmosu, o tai reiškia - tvarka. Daugelis žmonių yra praradę ryšį su savo vidine harmonija, jie yra netekę stabilumo ir krypties. Todėl ieškome, kad kas nors padėtų mums tinkamai atkurti savo vidinę tvarką. Iš tikrųjų žmogų gali išgydyti tik gydūnas, kuris gydo kvantine energija, sufokusuodamas ir nukreipdamas bioenergiją į gydomo asmens biolauką. Kvantinė energija perduodama delnais, tad poveikis toks greitas ir stiprus, savaime į savo vietas grįžta deformuoti kaulai, greitai numalšinamas skausmas, uždegimai, susiderina organų, sistemų ir liaukų veikla. Šiame procese kūnas vadovaujasi savo įgimta nuovoka, kosmine tvarka. Mumyse egzistuoja ta vieta, kurioje sąmonė ir materija yra neatsiejamos ( subatominiame) lygmenyje ir ją galima pasiekti pasitelkus meilę bei ketinimą.

Sužinok daugiau ...
14.04.2014, 21:39

Nuolat skubantis, daug laiko karjerai skiriantis žmogus labai dažnai ne tik netinkamai maitinasi, bet ir visiškai nesidomi tuo, ką geria. Siekdamas kuo daugiau atlikti darbų, jis pamiršta apie mitybą, dažnai dirba jausdamas alkį ar troškulį ir taip daro didelę žalą savo sveikatai. Kaip išlikti kuo ilgiau energingam ir darbingam? Atsigręžkime į japonus, kurie žinomi ne tik kaip ilgiausiai gyvenanti, bet ir ilgiausiai darbinga išliekanti tauta. Pasirodo, kad tai siejama ne tik su mitybos įpročiais, mentalitetu, bet ir su tuo, kad Japonijoje kas ketvirta šeima geria jonizuotą vandenį. Taigi kiek, kodėl ir svarbiausia – kokio vandens turėtume gerti?

Sužinok daugiau ...