Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Kompiuterija » 2014 » Liepa » 2

HP kurs išskirtinius žaidimų kompiuterius

Tuo metu, kai įprastų asmeninių kompiuterių rinka patiria jau eilę metų besitęsiantį kritimą, žaidimų sistemų kūrimas tapo savotišku gelbėjimosi ratu.

Štai kompanija MSI jau kuris laikas yra susikoncentravusi ties žaidybinių nešiojamų kompiuterių kūrimu - Lietuvos prekybininkams kompanija iš esmės tiekia tik žaidimų kompiuterius. Tuo nesunku įsitikinti tolesnėje nuorodoje peržiūrėjus lietuvišką MSI kompiuterių asortimentą - tai įspūdingi produktai tiek išvaizdos, tiek parametrų, tiek ir kainos požiūriu.

Tuo pačiu užsiima ir kitos kompanijos, pavyzdžiui, Dell, kuriai priklauso prekės ženklas Alienware arba ASUS, nuolat papildanti žaidimų kompiuterių asortimentą.

Dabar gi Twitter mikrotinklaraštis @evleaks tvirtina, kad 2014 m. rudenį tokiu pačiu verslu užsiims ir amerikiečių kompiuterių rinkos gigantas Hewlett-Packard (HP). Ši ruošia keletą žaidybinių nešiojamų kompiuterių modelių.

Informuotų šaltinių teigimu, vienas iš HP žaidybinių sistemų gaus Haswell architektūros procesorių Intel Core i7-4712MQ su keturiais skaičiavimų branduoliais, o taip pat diskretinę vaizdo plokštę GeForce GTX 860M. Operacinės sistemos vaidmenį atliks Windows 8.

Pranešama, kad būsimo kompiuterio klaviatūros šonuose rasime garsiakalbius, tuo tarpu integruotą klaviatūros pašvietimą bus galima reguliuoti pagal savo poreikius, pasitelkus firminę programinę įrangą. Kitų techninių specifikacijų, taip pat preliminarios kainos šaltinis nepraneša.

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar