Pagrindinis » Straipsniai » Kompiuterija

Gera žinia „ASUS“ gerbėjams: kompanija tapo stambiausiu „Intel“ klientu

Gera žinia „ASUS“ gerbėjams: kompanija tapo stambiausiu „Intel“ klientu

Elektroninės technikos gamintoja „ASUS“ iš Taivanio tapo bene svarbiausiu „Intel“ korporacijos klientu. Pasak taivanietiško naujienų portalo „DigiTimes“, šios kompanijos pasirašė susitarimą, jog „ASUS“ savo gaminamose motininėse plokštėse, stacionariuose ir nešiojamuose kompiuteriuose, planšetuose ir išmaniuosiuose telefonuose prioritetą teiks būtent „Intel“ mikroschemoms ir kitiems korporacijos techniniams sprendimams.

Toks susitarimas leidžia prognozuoti, kad „ASUS“ nuo šiol bus vienas iš pačių stambiausių „Intel“ klientų.

Kokią naudą iš to gaus paprasti pirkėjai? Niekam ne paslaptis, jog „Intel“ produkcija yra kokybiška ir turi geras technines charakteristikas, tačiau yra brangi, lyginant su konkurentų produkcija. Tad toks susitarimas tarp minėtų kompanijų leidžia tikėtis, kad „ASUS“ iš „Intel“ galės pirkti produkciją kur kas palankesnėmis kainomis, nei mažesnieji klientai, o tai savo ruožtu turėtų dar labiau atpiginti „ASUS“ planšetus, nešiojamus kompiuterius bei išmaniuosius telefonus.

Netolimoje ateityje tikriausiai sulauksime daug naujų „ASUS“ išmaniųjų telefonų bei planšetų, kurie naudos išimtinai tik „Intel“ produkciją, tačiau verta prisiminti, jog ir dabar netrūksta tokios įrangos.

Žiūrint vien į naujausius „ASUS“ produktus, iš karto galima paminėti išmaniųjų telefonų seriją „ASUS ZenFone“, kuriuose naudotos „Intel“ mikroschemos. Taip pat verta paminėti ir vieną iš garsiausių „ASUS“ transformerių serijų - „ASUS Transformer Book“, kur irgi naudojama „Intel“ platforma.

Jei įdomu, tolesnėje nuorodoje galite peržiūrėti populiariausio šioje serijoje - „ ASUS Transformer Book T100“ planšeto ir nešiojamo kompiuterio hibrido detalias technines charakteristikas bei lietuvišką kainą.

Tad kuo svarbus toks susitarimas kompanijai „ASUS“, kaip ir aišku. O kokią naudą gaus „Intel“? Bendradarbiavimas išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių srityse kompanijai „Intel“ irgi yra labai svarbus, mat jai nuolat tenka konkuruoti su tokiais mobilios rinkos lyderiais kaip „Qualcomm“, „MediaTek“, „AllWinner“, „Rockchip“ ir „nVidia“.

Šiandien „ARM“ procesoriai jau laikomi praktiškai išmaniųjų telefonų bei planšetų standartais, nors „Intel“ ir labai stengiasi konkuruoti su savais „x86“ šeimos mikrograndynais.

Todėl norėdama į savo pusę patraukti kinų gamintojus, „Intel“ bando panaudoti agresyvią kainų politiką bei subsidijas, kurios skatintų naudoti būtent šios amerikiečių kompanijos gaminamas platformas.

O jei „Intel“ iš ties drastiškai mažina savo kainas ir tokį pasiūlymą pateikė kompanijai „ASUS“, nuo to pirkėjams tik geriau – mažės išmaniųjų telefonų bei planšetų kainos bei didės konkurencija šiame segmente. Tokiose situacijoje visada laimi pirkėjai.

Gera žinia „ASUS“ gerbėjams: kompanija tapo stambiausiu „Intel“ klientu


Kategorija: Kompiuterija | Įdėjo: Admin (03.05.2014) Tinklalapis ,
Peržiūrų: 1689 | Paieškos žymos: Lietuvos rinkos naujienos, ASUS, Pasaulinių IT kompanijų reikalai, Intel | Reitingas: 5.0/1

Turite pasiūlymą, reklaminį straipsnį, pranešimą ar tiesiog norite reklamuoti savo produktą? Prisijunkite ir patalpinkite straipsnį patys. Taip paprasta dar nebuvo.
Prisijunk prie mūsų
Pasidalinkite skelbimu su visais, jums vienas paspaudimas, o mums malonumas.


Rekomenduojami skelbimai....
Iš viso komentarų: 0
Sutikimas:1 Saugos kodas *:
Žymos
bendrieji statybos darbai statyba tavoskelbimai.lt nemokami straipsniai siuntos nemokami skelbimai dovanos dazymas pramogos vaikams dell Hibridiniai nešiojami kompiuteriai remonto statybinės medžiagos remontas lietuva anglija Drabužių naujienos reklaminiai straipsniai straipsniai ASUS Drabužių išpardavimas Lietuvos rinkos naujienos Apple Akibrokštai gyvūnijos pasaulyje ateiviai istorija archeologija civilizacijos Vitaminai Įvairios keistenybės skelbimai Naudinga žinoti Kosmosas žemė Stop kadras Atradimai Visatoje Grobuonys ir aukos aksesuarai reklama akcija kaina svorio black walnut pagerina nuo stiprina apsaugo antioksidantas valo apdaila

Patalpinai skelbimą? Spausk skelbime žvaigždutę. Patinka. Kuo didesnis skelbimo reitingas, tuo didesnė galimybė skelbimui būt čia.
Naujausi skelbimai
Parduodamas 25aru skl... 40000
Naujausi skelbimai
Vitaminai AKTYVIAM GY... 55
Naujausi skelbimai
Ar žinote kaip stipri... 54
Naujausi skelbimai
Katės Nagas - VALO, D... 50
Naujausi skelbimai
VAIKAMS - žarnyno mik... 58
Naujausi skelbimai
Stresui širdžiai nura... 50
Naujausi skelbimai
Labai mėgsti saldumyn... 52
tavoskelbimai.lt skelbimaistatybos.lt objavlenija.net

Naudojimosi taisyklės | Kontaktai/Pasiūlymai | Vartotojo pasirinkimas | TAVO skelbimai.lt naujienos | Prenumeruok >RSS Prenumeruok
S8 7753191*77 | Visos teisės saugomos | © 2014 Tavoskelbimai.lt - nemokami skelbimai internete | Lankomumas:

SiteMAP
Наверх