Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Nemokamai Tavo Skelbimai! » Komunikacijos » Remontas, paslaugos » Patalpinti skelbimą

Akumuliatoriai, Kaupikliai, Baterijos Saulės Elektrinėms

Akumuliatoriai, Kaupikliai, Baterijos Saulės Elektrinėms

fiksuota
Parašykite autoriui
+370 667 77377
Ateities pl. 2B. LT-52322, Kaunas
Pažiūrėti žemėlapyje
UAB „Švari Energija” (Kaunas)

Reklama
Saulės elektrinėms naudojami akumuliatoriai, kaupikliai ir LiFePo technologijos baterijos yra neatsiejama šiuolaikiškų, ekologiškų ir efektyvių namų energijos sprendimų dalis. Šie akumuliatoriai yra skirti nemokamos elektros energijos kaupimui iš saulės elektrinių ir panaudojimui savoms reikmėms, leidžiant gyventi tvariai ir didinti namų ūkio energetinę nepriklausomybę nuo tinklo. Jeigu jums reikalingi saulės energijos kaupikliai namams – svarienergija.lt yra puiki vieta pradėti savo paiešką. Mūsų plati pasiūla apima ne tik standartinius energijos kaupimo saulės elektrinei sprendimus, bet ir inovatyvias naujoves, susijusias su visiškai naujos kartos saulės baterijomis. https://www.svarienergija.lt/produkto-kategorija/akumuliatoriai-kaupikliai/ Mūsų specialistai padės jums atrasti optimaliausią sprendimą, atsižvelgiant į jūsų poreikius ir galimybes.
Dėmesio!
Atsiskaitykite su pardavėjais tik gavę prekę ar paslaugą. Jokiu būdu neatlikite išankstinių mokėjimų ir neteikite savo asmeniniu duomenų!!!
avatar
1
avatar

Prašome savo nuomonę reikšti civilizuotai, gerbiant skelbimo autorių (-ę), svetainės lankytojus, bei jų pasisakymus. Nekultūringi, nesusiję su skelbimu, šmeižiantys, bei svetainės administracijos ar skelbimo autoriaus manymu netinkami komentarai yra šalinami be įspėjimo.