Pagrindinis » Straipsniai » Statyba, remontas, medžiagos

Kaip išsirinkti pavėsinę?

Kaip išsirinkti pavėsinę?

Spjaukim į vaizdą už lango, nesvarbu tos gamtos išdaigos, kalendorius sako ką kitą – iki vasaros liko vos keletas savaičių. Gamta, kepsniai, draugai, grynas oras ir pašnekesiai. Aišku, su gamta nesusitarsi, mėgsta ji pokštus iš giedro dangaus – ar tai lietus, ar svilinanti saulė... Tai kaip, ar yra, vis dėlto, galimybė suderinti savus poreikius ir gamtos išdaigas?

“Labai jau mėgstam su žmona, vos atšilus orams, rytinę kavą gerti lauke. Tik va, nedažnai galėjom pasidžiaugti šiuo malonumu, žinant Lietuviškus orus tai ir lietus užpuola, tai dar kas…” – dalinasi patirtimi Donatas P., praėjusį pavasarį savo kieme įsirengęs pavėsinę. “Žmonai sakau, kad statom pavėsinę. Juokėsi ji iš manęs tada, bet štai, dabar džiaugiasi ir skaniai kavą gerią tarp tekintų rastų. Žinot, ir sumokėjom ne taip daug, ir atrodo gražiai, o ir kava lauke geriame net per lietų” – šypsosi pašnekovas.

Su mediena ne pirmus metus dirbantys UAB SJ PROJEKTAI sutiko pasidalinti ir praktiniais patarimais apie pavėsines, kuriuos vertėtų žinoti kiekvienam:

Jei užuovėją galima rasti prie namo prišlietoje terasoje – labai puiku. Tačiau dažnai nutinka taip, kad prie pastatyto namo priderinti terasą sunku, tam kliudo daug priežasčių – architektūriniai sprendimai, vietos stoka ir kita. Siūloma išeitis - tekinto, rankomis tašyto arba  apipjauto rąsto  pavėsinės. Jos lengvai įsilieja į eksterjerą tiek sode, tiek namo kieme.

Miestui labiau siūlomos tekintų rastų pavėsinės. Jos vizualiai lengvesnės, be to – ekologiškos ir tvarkingos. Stogo danga įprastai derinama atskirai, ar tai būtų profiliuotos skardos, be astbesčio šiferio ar kitokia danga.

Kaimo sodyboms galima rinktis grubesnes, masyvesnes medžiagas, pvz. rankomis tašytus rąstus. Stogui gamtoje geriau rintis skiedrų arba nendrių stogą. Atsiminkite, labai svarbu, kad stogas būtų dengiamas profesionalių meistrų, tinkamai impregnuojamas – tik taip jis ilgai atrodys gražus.

Renkantis pavėsinę vėjuotose vietovėse, siūlomas pavėsinės su dalinai uždengtomis sienomis variantas. Pagal poreikį, aklinai ręsti galima vieną, dvi, o esant būtinybei ir tris pavėsinės sienas. Tada vienoje jų iškirsti langelį, pagal poreikį, puoštą stilizuotomis ar tikromis langinėmis. Esant reikalui jas galima  atidaryti ar uždaryti.

Jei pritrūkote daugiau informacijos, galite kreiptis į UAB SJ PROJEKTAI, jie mielai atsakys į visus Jums iškilusius  klausimus.

Jolita Trainienė
UAB "SJ projektai"
mob.tel. +370-655-69493
 

Kaip išsirinkti pavėsinę?


Kategorija: Statyba, remontas, medžiagos | Įdėjo: Admin (29.03.2014) E-paštas Tinklalapis , jolita@sjprojektai.com
Peržiūrų: 1309 | Paieškos žymos: pavėsinių montavimas, pavėsinė, kaip išsirinkti pavėsinę, pavėsinių gamyba | Reitingas: 0.0/0

Turite pasiūlymą, reklaminį straipsnį, pranešimą ar tiesiog norite reklamuoti savo produktą? Prisijunkite ir patalpinkite straipsnį patys. Taip paprasta dar nebuvo.
Prisijunk prie mūsų
Pasidalinkite skelbimu su visais, jums vienas paspaudimas, o mums malonumas.


Rekomenduojami skelbimai....
Iš viso komentarų: 0
Sutikimas:1 Saugos kodas *:
Žymos
bendrieji statybos darbai statyba tavoskelbimai.lt nemokami straipsniai siuntos nemokami skelbimai dovanos dazymas pramogos vaikams dell Hibridiniai nešiojami kompiuteriai remonto remontas lietuva anglija Drabužių naujienos Išpardavimas reklaminiai straipsniai straipsniai ASUS Drabužių išpardavimas Lietuvos rinkos naujienos Apple Akibrokštai gyvūnijos pasaulyje ateiviai istorija archeologija civilizacijos Vitaminai Įvairios keistenybės skelbimai Naudinga žinoti Kosmosas žemė Stop kadras Atradimai Visatoje Grobuonys ir aukos aksesuarai reklama akcija kaina svorio black walnut pagerina nuo stiprina apsaugo antioksidantas valo apdaila

Patalpinai skelbimą? Spausk skelbime žvaigždutę. Patinka. Kuo didesnis skelbimo reitingas, tuo didesnė galimybė skelbimui būt čia.
Naujausi skelbimai
Stresui širdžiai nura... 50
Naujausi skelbimai
Parduodamas 25aru skl... 40000
Naujausi skelbimai
VAIKAMS - žarnyno mik... 58
Naujausi skelbimai
Ar žinote kaip stipri... 54
Naujausi skelbimai
Vitaminai AKTYVIAM GY... 55
Naujausi skelbimai
Katės Nagas - VALO, D... 50
Naujausi skelbimai
Labai mėgsti saldumyn... 52
tavoskelbimai.lt skelbimaistatybos.lt objavlenija.net

Naudojimosi taisyklės | Kontaktai/Pasiūlymai | Vartotojo pasirinkimas | TAVO skelbimai.lt naujienos | Prenumeruok >RSS Prenumeruok
S8 7753191*77 | Visos teisės saugomos | © 2014 Tavoskelbimai.lt - nemokami skelbimai internete | Lankomumas:

SiteMAP
Наверх