Pagrindinis » Straipsniai » Kompiuterija

Microsoft maino naudotus MacBook Air į nuolaidą už Surface 3

Microsoft maino naudotus MacBook Air į nuolaidą už Surface 3

Siekdama išpopuliarinti savo firminius planšetinius kompiuterius Surface, kompanija Microsoft nebijo imtis kraštutinių priemonių – štai viena iš reklaminių akcijų teigia, kad iPad savininkai gali atiduoti savo planšetę ir gauti nuolaidą, kurios dydis priklauso nuo planšetės būsenos. Ir nors kai kam tokių mainų nauda gali atrodyti abejotina, tačiau Microsoft nusprendė mainus tęsti toliau.

Nauja akcija, kuris tęsis iki šių metų liepos 31 d., leidžia su nuolaida įsigyti Surface 3, tačiau šiuo atveju reikės atnešti naudotą nešiojamą kompiuterį MacBook Air. Nuolaidos suma gali siekti $650, tačiau visa tai priklausys nuo nešiojamo kompiuterio būsenos.

Tokiu būdu, atsižvelgiant į maksimalią nuolaidą, Surface 3 su klaviatūra – dangteliu galima įsigyti už $479 – šiuo metu naujausių Microsoft planšetinių kompiuterių kainos prasideda nuo $999, tuo tarpu prijungiama klaviatūra kainuoja $130.

Reikia pažymėti, nuolaidą galima gauti už MacBook Air, kurie yra veikiantys, nėra jokių drėgmės prasiskverbimo požymių, o ekranas nėra sudužęs. Iš nuolaidų sąlygų galima spręsti, kad maksimalią $650 nuolaidą galima gauti tik už sąlyginai naują 13,3“ Macbook Air su 512 GB talpos SSD kaupikliu. Ar apsimoka tokie mainai Macbook Air savininkams? Spręskite patys - tolesnėje nuorodoje galite susipažinti su lietuviška „MacBook Air“ kaina ir ją galite palyginti su Microsoft pasiūlymu.

Microsoft maino naudotus MacBook Air į nuolaidą už Surface 3


Kategorija: Kompiuterija | Įdėjo: Admin (27.06.2014) Tinklalapis ,
Peržiūrų: 1096 | Paieškos žymos: Microsoft, Microsoft planšetiniai kompiuteriai, MAC nešiojami kompiuteriai | Reitingas: 0.0/0

Turite pasiūlymą, reklaminį straipsnį, pranešimą ar tiesiog norite reklamuoti savo produktą? Prisijunkite ir patalpinkite straipsnį patys. Taip paprasta dar nebuvo.
Prisijunk prie mūsų
Pasidalinkite skelbimu su visais, jums vienas paspaudimas, o mums malonumas.


Rekomenduojami skelbimai....
Iš viso komentarų: 0
Sutikimas:1 Saugos kodas *:
Žymos
bendrieji statybos darbai statyba tavoskelbimai.lt nemokami straipsniai siuntos nemokami skelbimai dovanos dazymas pramogos vaikams dell Hibridiniai nešiojami kompiuteriai remonto remontas lietuva anglija Drabužių naujienos Išpardavimas reklaminiai straipsniai straipsniai ASUS Drabužių išpardavimas Lietuvos rinkos naujienos Apple Akibrokštai gyvūnijos pasaulyje ateiviai istorija archeologija civilizacijos Vitaminai Įvairios keistenybės skelbimai Naudinga žinoti Kosmosas žemė Stop kadras Atradimai Visatoje Grobuonys ir aukos aksesuarai reklama akcija kaina svorio black walnut pagerina nuo stiprina apsaugo antioksidantas valo apdaila

Patalpinai skelbimą? Spausk skelbime žvaigždutę. Patinka. Kuo didesnis skelbimo reitingas, tuo didesnė galimybė skelbimui būt čia.
Naujausi skelbimai
Katės Nagas - VALO, D... 50
Naujausi skelbimai
Ar žinote kaip stipri... 54
Naujausi skelbimai
Vitaminai AKTYVIAM GY... 55
Naujausi skelbimai
VAIKAMS - žarnyno mik... 58
Naujausi skelbimai
Parduodamas 25aru skl... 40000
Naujausi skelbimai
Stresui širdžiai nura... 50
Naujausi skelbimai
Labai mėgsti saldumyn... 52
tavoskelbimai.lt skelbimaistatybos.lt objavlenija.net

Naudojimosi taisyklės | Kontaktai/Pasiūlymai | Vartotojo pasirinkimas | TAVO skelbimai.lt naujienos | Prenumeruok >RSS Prenumeruok
S8 7753191*77 | Visos teisės saugomos | © 2014 Tavoskelbimai.lt - nemokami skelbimai internete | Lankomumas:

SiteMAP
Наверх