Pagrindinis » Straipsniai » Įvairi Reklama

Kaip patikrinti teleloto bilietą internetu

Kaip patikrinti teleloto bilietą internetu

Nežinote, kaip patikrinti teleloto bilieta internete? Ne bėda. Šiame puslapyje rasite visą reikiamą informaciją bilieto patikrinimui.

Pirmiausia nueikite į teleloto tikrinimo puslapį arba į perlas. Jame esančiuose dviejose langeliuose įrašykite Teleloto bilieto numerį ir lošimo numerį. Kaip rasti šiuos numerius galite matyti iš bilieto pavyzdžio žemiau. Suvedę numerius paspauskite tikrinti ir laukite atsakymo.

Teleloto Bilietų Tikrinimas yra svetainė, kurioje galite pasitikrinti savo Teleloto bilietus ir sužinoti, ką laimėjote. Tikrinti bilietus galite jau kitą dieną po lošimo transliacijos sekmadienį. Tikimės, kad liksite patenkinti mūsų siūloma tikrinimo paslauga ir užsuksite kiekvieną savaitę pasitikrinti savo Teleloto bilietų.

Kaip patikrinti teleloto bilietą internetu


Kategorija: Įvairi Reklama | Įdėjo: Admin (28.06.2014) Tinklalapis ,
Peržiūrų: 2489 | Paieškos žymos: reklama, tavoskelbimai, Bilietų Tikrinimas, Teleloto | Reitingas: 0.0/0

Turite pasiūlymą, reklaminį straipsnį, pranešimą ar tiesiog norite reklamuoti savo produktą? Prisijunkite ir patalpinkite straipsnį patys. Taip paprasta dar nebuvo.
Prisijunk prie mūsų
Pasidalinkite skelbimu su visais, jums vienas paspaudimas, o mums malonumas.


Rekomenduojami skelbimai....
Iš viso komentarų: 0
Sutikimas:1 Saugos kodas *:
Žymos
bendrieji statybos darbai statyba tavoskelbimai.lt nemokami straipsniai siuntos nemokami skelbimai dovanos dazymas pramogos vaikams dell Hibridiniai nešiojami kompiuteriai remonto remontas lietuva anglija Drabužių naujienos Išpardavimas reklaminiai straipsniai straipsniai ASUS Drabužių išpardavimas Lietuvos rinkos naujienos Apple Akibrokštai gyvūnijos pasaulyje ateiviai istorija archeologija civilizacijos Vitaminai Įvairios keistenybės skelbimai Naudinga žinoti Kosmosas žemė Stop kadras Atradimai Visatoje Grobuonys ir aukos aksesuarai reklama akcija kaina svorio black walnut pagerina nuo stiprina apsaugo antioksidantas valo apdaila

Patalpinai skelbimą? Spausk skelbime žvaigždutę. Patinka. Kuo didesnis skelbimo reitingas, tuo didesnė galimybė skelbimui būt čia.
Naujausi skelbimai
Parduodamas 25aru skl... 40000
Naujausi skelbimai
Ar žinote kaip stipri... 54
Naujausi skelbimai
VAIKAMS - žarnyno mik... 58
Naujausi skelbimai
Stresui širdžiai nura... 50
Naujausi skelbimai
Vitaminai AKTYVIAM GY... 55
Naujausi skelbimai
Katės Nagas - VALO, D... 50
Naujausi skelbimai
Labai mėgsti saldumyn... 52
tavoskelbimai.lt skelbimaistatybos.lt objavlenija.net

Naudojimosi taisyklės | Kontaktai/Pasiūlymai | Vartotojo pasirinkimas | TAVO skelbimai.lt naujienos | Prenumeruok >RSS Prenumeruok
S8 7753191*77 | Visos teisės saugomos | © 2014 Tavoskelbimai.lt - nemokami skelbimai internete | Lankomumas:

SiteMAP
Наверх