Pagrindinis » Straipsniai » Energetika

Kodėl elektrinis grindų šildymas yra geriausias pasirinkimas gerai izoliuotam namui?

Kodėl elektrinis grindų šildymas yra geriausias pasirinkimas gerai izoliuotam namui?

Mažai energijos naudojančiuose ir gerą šiluminę izoliaciją turinčiuose namuose su minimalia oro apykaita, viduje esantis oras reikalauja nemenkos priežiūros; šilumos kontrolė bei patalpų išdalinimas šildymo zonomis kad būtų išvengta perkaitimo. Namo vidaus klimato sukūrimas žiemą ventiliuojant pro atvirus langus turėtų būti vengtinas, nes taip padidėja energijos praradimas.

Galimybė reguliuoti namų klimatą taip tiksliai kaip įmanoma yra svarbiausia, ir su grindiniu šildymu tokiems gerai izoliuotiems namams galima pritaikyti optimalų šildymo bei klimato nustatymą.

Elektrinis grindinis šildymas prieš radiatorius

Įprastinės šildymo sistemos dažnai nevienodai įšildo orą, tuomet atsiranda didelė tikimybė karšto oro praradimui. Tai toks atvejis kai šiluma koncentruojasi palubėje ir palei sienas, kur ji mažiausiai reikalinga. Toks šilumos paskirstymas turi įtakos tradicinės šildymo sistemos efektyvumui. Radiatorių sukuriamos oro srovės kartu judina ir dulkes patalpose, taip sukeliami nepatogumai kenčiantiems nuo alergijos ir astmos. Tai taip pat sumažina drėgmę patalpose, oras tampa sausas ir slogus. Patalpų išskirstymas šildymo zonomis radiatorių pagalba tai pat nėra efektyvus, dėl energijos nuostolių, kol karštas vanduo vamzdynais atiteka nuo šilumos šaltinio iki reikiamos vietos.

Elektrinis grindinis šildymas lenkia įprastines šildymo sistemas galimybe jį kontroliuoti bei pačiu veikimo principu. Elektrinis grindų šildymas idealiai tinka kaip pagrindinis šilumos šaltinis gerai izoliuotuose namuose, nes jo pagalba galima reikiamas patalpas, kambarius ar zonas šildyti iki skirtingos temperatūros. Tai reiškia greitą patalpų sušildymą ir atvėsimą iki reikiamos temperatūros atskirose nuo kitų zonų. Sumažinamas oro srovių judėjimas bei nereikalingas patalpų drėkinimas nes oras neišsausėja dėl iš išorės patenkančio šalto sauso oro.Valdant šildymo sistemą su Warmup 3ie termostatu, leidžia kartu su temperatūra valdyti ir išlaidas.

Elektrinis grindų šildymas yra idealus sprendimas gerai izoliuotiems namams. Daugiau informacijos rasite mūsų puslapyje  www.warmup.lt

+370 64558201

Kodėl elektrinis grindų šildymas yra geriausias pasirinkimas gerai izoliuotam namui?


Kategorija: Energetika | Įdėjo: Admin (19.04.2014) Tinklalapis ,
Peržiūrų: 1324 | Paieškos žymos: grindų šildymas, Elektrinis grindinis šildymas, warmup, namų klimatas | Reitingas: 0.0/0

Turite pasiūlymą, reklaminį straipsnį, pranešimą ar tiesiog norite reklamuoti savo produktą? Prisijunkite ir patalpinkite straipsnį patys. Taip paprasta dar nebuvo.
Prisijunk prie mūsų
Pasidalinkite skelbimu su visais, jums vienas paspaudimas, o mums malonumas.


Rekomenduojami skelbimai....
Iš viso komentarų: 0
Sutikimas:1 Saugos kodas *:
Žymos
bendrieji statybos darbai statyba tavoskelbimai.lt nemokami straipsniai siuntos nemokami skelbimai dovanos dazymas pramogos vaikams dell Hibridiniai nešiojami kompiuteriai remonto statybinės medžiagos remontas lietuva anglija Drabužių naujienos reklaminiai straipsniai straipsniai ASUS Drabužių išpardavimas Lietuvos rinkos naujienos Apple Akibrokštai gyvūnijos pasaulyje ateiviai istorija archeologija civilizacijos Vitaminai Įvairios keistenybės skelbimai Naudinga žinoti Kosmosas žemė Stop kadras Atradimai Visatoje Grobuonys ir aukos aksesuarai reklama akcija kaina svorio black walnut pagerina nuo stiprina apsaugo antioksidantas valo apdaila

Patalpinai skelbimą? Spausk skelbime žvaigždutę. Patinka. Kuo didesnis skelbimo reitingas, tuo didesnė galimybė skelbimui būt čia.
Naujausi skelbimai
Parduodamas 25aru skl... 40000
Naujausi skelbimai
Vitaminai AKTYVIAM GY... 55
Naujausi skelbimai
Ar žinote kaip stipri... 54
Naujausi skelbimai
Katės Nagas - VALO, D... 50
Naujausi skelbimai
VAIKAMS - žarnyno mik... 58
Naujausi skelbimai
Stresui širdžiai nura... 50
Naujausi skelbimai
Labai mėgsti saldumyn... 52
tavoskelbimai.lt skelbimaistatybos.lt objavlenija.net

Naudojimosi taisyklės | Kontaktai/Pasiūlymai | Vartotojo pasirinkimas | TAVO skelbimai.lt naujienos | Prenumeruok >RSS Prenumeruok
S8 7753191*77 | Visos teisės saugomos | © 2014 Tavoskelbimai.lt - nemokami skelbimai internete | Lankomumas:

SiteMAP
Наверх