Pagrindinis » Straipsniai » Tavoskelbimai.lt naujienos

Nemokami skelbimai Lietuvoje

Nemokami skelbimai Lietuvoje

Šiandien vis rečiau rasime tokią paslaugą, kuri mums nieko nekainuotų. Skelbimų talpinimas - taip pat nėra išimtis. Kai norime įdėti skelbimą apie savo parduodamą prekę ar paslaugą, dažniausiai tenka susimokėti litą, kelis litus ar dar daugiau. Nemokami skelbimai tampa tikra retenybe, ir vis rečiau rasime tokį skelbimų portalą, kuriose skelbimų talpinimas nieko nekainuotų.

Net susiradus nemokamų skelbimų portalų sąrašą, paaiškėja, kad jau toli gražu ne visos svetainės vis dar siūlo nemokamų skelbimų talpinimą. Gana dažnai nutinka taip, kad tik tada, kai puslapis būna neseniai sukurtas, jo paslaugos kainuoja visiškai nemokamai. Tokiu būdu, žinoma, pavyksta pritraukti lankytojų, ir vėliau visos teikiamos paslaugos tampa mokomos. Žinoma, reikėtų paminėti, kad taip nutinka ne visada, tačiau šis variantas pasitaiko gana dažnai.

Kai kuriose svetainėse skelbimų talpinimas nieko nekainuoja, tačiau, jei norite, kad jūsų skelbimas būtų viršuje ar paryškintas, tai, žinoma, kainuoja papildomai. Ir, nors šios paslaugos užsisakyti neplanavote, apmąstote, kad taip jūsų skelbimą pamatys daugiau žmonių, ir, norom nenorom tenka užsisakyti ir šią paslaugą. Žinoma, nieko nenutiks, jei susimokėsite už vieno skelbimo talpinimą, tačiau, jei norėsite savo skelbimą patalpinti į daugiau nei vieną puslapį, tuomet jau susidarys šiokia tokia suma. Na, jei norite parduoti automobilį ar kitą gana brangų daiktą, taip daryti galbūt apsimoka, tačiau ne visais atvejais tai pasiteisina.

Taigi, ką daryti, jei nenorite mokėti už skelbimų talpinimą? Visų pirma, susiraskite skelbimų portalus, kurie siūlo nemokamų skelbimų talpinimą. Kartais tai gali būti visai nauji portalai, tačiau nevenkite į juos talpinti savo skelbimus - kartais nauji puslapiai labai greitai tampa populiarūs, o jei jūs įdedate savo skelbimą vieni pirmųjų,galite tikėtis gana nemenko savo skelbimo populiarumo. Nemokami skelbimai statyboms šiandien siūlomi vis rečiau, tačiau egzistuoja tikrai ne vienas skelbimų portalas, vis dar siūlantis nemokamas paslaugas. Dažnai nemokamų skelbimų portalų lankomumas daug didesnis nei tų skelbimų portalų, kuruose skelbimų talpinimas kainuoja - jau vien dėl to, kad tikrai ne visi norite mokėti už tokias paslaugas.

Taigi, jei norite, kad jūsų parduodamos prekės ar paslaugos taptų dar populiaresnėmis, investuokite šiek tiek savo brangaus laiko ir sutalpinkite savo skelbimus į nemokamų skelbimų portalus. Tikėtina, kad jau po savaitės pastebėsite, jog jūsų prekėmis ar paslaugomis domimasi dažniau.

Nemokami skelbimai Lietuvoje


Kategorija: Tavoskelbimai.lt naujienos | Įdėjo: Admin (20.06.2014) Tinklalapis ,
Peržiūrų: 1087 | Paieškos žymos: patalpinti skelbimas, nemokami skelbimai, straipsniai nemokamai, skelbimu talpinimas, skelbimai internete, reklama, Skelbimas, skelbimai | Reitingas: 0.0/0

Turite pasiūlymą, reklaminį straipsnį, pranešimą ar tiesiog norite reklamuoti savo produktą? Prisijunkite ir patalpinkite straipsnį patys. Taip paprasta dar nebuvo.
Prisijunk prie mūsų
Pasidalinkite skelbimu su visais, jums vienas paspaudimas, o mums malonumas.


Rekomenduojami skelbimai....
Iš viso komentarų: 0
Sutikimas:1 Saugos kodas *:
Žymos
bendrieji statybos darbai statyba tavoskelbimai.lt nemokami straipsniai siuntos nemokami skelbimai dovanos dazymas pramogos vaikams dell Hibridiniai nešiojami kompiuteriai remonto remontas lietuva anglija Drabužių naujienos Išpardavimas reklaminiai straipsniai straipsniai ASUS Drabužių išpardavimas Lietuvos rinkos naujienos Apple Akibrokštai gyvūnijos pasaulyje ateiviai istorija archeologija civilizacijos Vitaminai Įvairios keistenybės skelbimai Naudinga žinoti Kosmosas žemė Stop kadras Atradimai Visatoje Grobuonys ir aukos aksesuarai reklama akcija kaina svorio black walnut pagerina nuo stiprina apsaugo antioksidantas valo apdaila

Patalpinai skelbimą? Spausk skelbime žvaigždutę. Patinka. Kuo didesnis skelbimo reitingas, tuo didesnė galimybė skelbimui būt čia.
Naujausi skelbimai
Katės Nagas - VALO, D... 50
Naujausi skelbimai
VAIKAMS - žarnyno mik... 58
Naujausi skelbimai
Vitaminai AKTYVIAM GY... 55
Naujausi skelbimai
Stresui širdžiai nura... 50
Naujausi skelbimai
Parduodamas 25aru skl... 40000
Naujausi skelbimai
Labai mėgsti saldumyn... 52
Naujausi skelbimai
Ar žinote kaip stipri... 54
tavoskelbimai.lt skelbimaistatybos.lt objavlenija.net

Naudojimosi taisyklės | Kontaktai/Pasiūlymai | Vartotojo pasirinkimas | TAVO skelbimai.lt naujienos | Prenumeruok >RSS Prenumeruok
S8 7753191*77 | Visos teisės saugomos | © 2014 Tavoskelbimai.lt - nemokami skelbimai internete | Lankomumas:

SiteMAP
Наверх