Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal »

Futuristika

Nežinia ar tai serialo „X-failai“ pasekmė, ar laki fantazija, bet visada atrodė, jog NASA mokslininkai tyrinėja Visatą tam, kad rastų į Žemę panašias, gyvybei tinkamas planetas. Kam? Ateiviams surasti? Pasirodo, ne.

Gamtos paslaptys

7 milijardai žmonių ir nesuskaičiuojama gausybė paukščių, žuvų, vabzdžių ir visų kitų organizmų kasdien sukuria didžiulius kiekius išmatų. Tačiau reto gyvūno ekskrementai yra tokie vertingi kaip tie, kuriuos išskiria kašalotai, rašo vice.com.

Gamtos paslaptys

Nesuprantu, gal taip būna tik su manim, tačiau rašant apie įvairias istorijos paslaptis ar mįsles man dažniausiai susidaro gana keistas įspūdis, kad tarsi kažkokiam nežinomam dėsniui veikiant, daugybė žinių apie gamtą ar Visatą tam tikrame etape žmonijai tampa žinomos, o paskui vėl nugrimzta į užmarštį.

NSO ir ateiviai

Pastaruoju metu žiniasklaidoje ypač padaugėjo pranešimų apie visokius kataklizmus, anomalijas, katastrofas ar šiaip įvairius nelaimingus atsitikimus. Tuo pačiu ir apie įvairias NSO (neatpažinti skraidantys objektai) avarijas ar sudužimus Žemėje. Tačiau tai labai dažnai paverčiama kažkokiu mistiniu, neįtikėtinu įvykiu. Nors ir stengiuosi logiškai aprašyti tokius atsitikimus, tačiau vargu ar tai tiksliai pavyksta, nes viskas atsiremia į užrašą „visiškai slaptai“.

NSO ir ateiviai

Ko gero vaikystėje daugelis skaitėte knygą „Vinetu – apačių vadas“, bet ketinu rašyti ne apie indėnus, o apie ateivius, kurie indėnų žodžiais tariant – randasi jų gyvenamoje teritorijoje ir net turi savo bazes, o taip pat bendradarbiauja su amerikiečiais. Man ne taip jau labai rūpi jų bazės – gal jos Tibeto kalnuose, o gal ir Amazonės džiunglėse. Man svarbiau indėnų žodžiai apie ateivius. Žinoma, visa šita informacija po grifu: „visiškai slaptai“, tad galite tikėti arba ne!

Natūralioji medicina, vaistinėlė

Nuo senų laikų pagal ajurvedą geriausia vandenį gerti iš varinių indų. Lietuvoje varį jau seniai pakeitė iš kitų medžiagų pagaminti indai. Populiariausi nerūdijančio plieno, stikliniai, plastikiniai, silikoniniai, keramikiniai ar porcelianiniai. Variniai indai dabar asocijuojasi su antikvariniais gaminiais, perduodamais iš kartos į kartą.

NSO ir ateiviai

Rendleshamo miško incidentas laikomas angeliškuoju Rosvelu, tik čia skirtingai nei JAV, Anglijoje matytas NSO buvo stebėtas iš artimo atstumo. Čia kaip ir Amerikoje, NSO buvo stebimas netoli karinės oro pajėgų bazės. Žinoma, Rendleshamo miško incidente nebuvo ateivių erdvėlaivio katastrofos, nebuvo ir ateivių kūnų, tačiau pats įvykis ne ką įdomesnis už Rosvelo incidentą.

Kosmoso paslaptys

Nežemiškos protingos gyvybės paieškos instituto (Search of Extraterrestrial Intelligence – SETI) surinkti duomenys apie „Kepler-186“ žvaigždės sistemą byloja, jog mes Visatoje veikiausiai nesame vieni. Kaip svetainėje Science20.com rašo Čikagos miesto koledžo profesorius adjunktas Hontas Farmeris, išanalizavus duomenis galima teigti, jog gyvybės egzistavimo neseniai pastebėtoje planetoje tikimybė yra didesnė nei 50 procentų.

Civilizacijos paslaptys

Nuo seno žmonės spėlioja, kaip statydami piramides senovės egiptiečiai sugebėdavo be modernių, šiuolaikinių mašinų išjudinti tokius didelius akmeninius blokus. Yra net tokių beprotiškiausių versijų, kaip nežemiškų civilizacijų ar milžinų pagalba. Tačiau Amsterdamo universiteto fizikai teigia nustatę metodą, kurį dykumų darbininkai tuo metu naudojo. Ir jo pagrindas yra... šlapias smėlis.

Žmogaus galia

Konservatyvių pažiūrų žmogus gali netekti amo, tačiau šiuolaikinis požiūris į moters kūną nebėra vienareikšmis, o lytiniai organai yra pritaikomi net meno ar sporto srityse. Žinoma, pasaulyje ir be to netrūksta keistenybių, o mes beliekame tik stebėtojais, turinčiais savo nuomonę.

« 1 2 ... 21 22 23 24 25 ... 31 32 »