Pagrindinis » Straipsniai » Žmogaus galia

Beprotiškas pasaulis: trys istorijos, kaip moterys panaudojo savo intymias vieteles (N-18)

Beprotiškas pasaulis: trys istorijos, kaip moterys panaudojo savo intymias vieteles (N-18)

Konservatyvių pažiūrų žmogus gali netekti amo, tačiau šiuolaikinis požiūris į moters kūną nebėra vienareikšmis, o lytiniai organai yra pritaikomi net meno ar sporto srityse. Žinoma, pasaulyje ir be to netrūksta keistenybių, o mes beliekame tik stebėtojais, turinčiais savo nuomonę.

Pirmoji istorijos dalyvė – tai rusų gimnastė ir trenerė Tatjana Koževnikova dar vadinama moterimi, galinčia pasigirti stipriausia vagina. Žavi blondinė ištreniruotu kūnu išgarsėjo tuo, kad jos vaginos raumenys gali išlaikyti nei daug, nei mažai – net 14 kg svorio. Taigi, nieko keisto, kad intymioji treniruotė nusirito per visą pasaulį… 40-metė mamytė sako, kad jai prireikė net 20 metų tam, kad dabar galėtų pasigirti štai tokiu rezultatu. „Moterys, treniruokitės bent penkias minutes per dieną, ir greitai savo vyrui galėsite suteikti nepakartojamą malonumą lovoje,“ – tikina T. Koževnikova.

Antroji ir trečioji istorija panašios tuo, kad moterys, pasitelkusios savo vaginos „privalumus“, kuria meną, kurį mielai demonstruoja visam pasauliui. Visuomenėje tokie perfomansai dažniausiai susilaukia audringos reakcijos, tačiau ne visuomet prieštaringos.

Kad ir ne taip seniai nuskambėjęs velykinis pasirodymas, kai nuoga menininkė Milo Moire iš vaginos krintančiais kiaušiniais kūrė paveikslą, pavadintą simboliškai – „Paveikslo gimimas“. Ji teigė, kad šis kūrinys įkūnija moteriškumą, kūrybines galias, atskleidžia užuominas į patį gimimo procesą, į sąsajas su Žeme. „Norėdama sukurti meną, aš pasinaudojau natūraliu moteriškumo šaltiniu – savo vagina“, – teigė ji.

 

Tačiau tai ne vienintelė menininkė, kurianti savo vagina. Štai australų kilmės Casey Jenkins pademonstravo, kaip galima megzti, siūlų kamuoliuką laikant intymioje vietelėje. Anot jos, tai buvo meninis pareiškimas pasauliui!Ji mezgė 28 dienas, visa tai pavadinusi „Casting Off My Womb“. Šis pasirodymas„Youtube“ kanale pritraukė net 4 milijonus žiūrovų. Beje, ji nesiliovė megzti ir per menstruacijas. „Vagina – tai mano kūno dalis, ir aš tame nematau nieko baisaus ar atstumiančio“, – tvirtina Casey.

C. Jenkins atremia bet kokią kritiką, teigdama, kad visa tai, ką ji kūrė, – labai gražu ir taip ji kovoja su negatyviai nusiteikusiu pasauliu.

Beprotiškas pasaulis: trys istorijos, kaip moterys panaudojo savo intymias vieteles (N-18)


Kategorija: Žmogaus galia | Įdėjo: Admin (02.05.2014) | Autorius: 15min.lt Tinklalapis
Peržiūrų: 1088 | Raktažodžiai: Menas kaip protesto priemonė, Tapyba, Menas ir visuomenė, Rankdarbiai, Lytinis pajėgumas, Sportas, Reprodukcinė sistema, Meniniai eksperimentai | Reitingas: 0.0/0
Turite naujieną, receptą, pranešimą ar tiesiog radote įdomų straipsnį? Pasidalinkite ir patalpinkite. Būtina nurodyti nuoroda ir autoriu.
Prisijunk prie mūsų
Pasidalinkite straipsniu su visais, jums vienas paspaudimas, o mums malonumas.

Patalpink skelbimą skelbimaistatybos.lt . Statybų rinkai pritaikyti skelbimai.

Kiti skelbimai
skelbimai
Balkonų remontas.
skelbimai
Katės Nagas - VALO, DETOKSIKUO...
skelbimai
Vokiški Schiedel kaminai už yp...
skelbimai
Vedėjai vestuvėms, dj paslaugo...
skelbimai
Rašomasis stalas
skelbimai
Rašomasis stalas

Iš viso komentarų: 0
Sutikimas:1 Saugos kodas *:
Žymos
bendrieji statybos darbai statyba tavoskelbimai.lt nemokami straipsniai siuntos nemokami skelbimai dovanos dazymas pramogos vaikams dell Hibridiniai nešiojami kompiuteriai remonto statybinės medžiagos remontas lietuva anglija Drabužių naujienos reklaminiai straipsniai straipsniai ASUS Drabužių išpardavimas Lietuvos rinkos naujienos Apple Akibrokštai gyvūnijos pasaulyje ateiviai istorija archeologija civilizacijos Vitaminai Įvairios keistenybės skelbimai Naudinga žinoti Kosmosas žemė Stop kadras Atradimai Visatoje Grobuonys ir aukos aksesuarai reklama akcija kaina svorio black walnut pagerina nuo stiprina apsaugo antioksidantas valo apdaila

Patalpinai skelbimą? Spausk skelbime žvaigždutę. Patinka. Kuo didesnis skelbimo reitingas, tuo didesnė galimybė skelbimui būt čia.
Naujausi skelbimai
Parduodamas 25aru skl... 40000
Naujausi skelbimai
Vitaminai AKTYVIAM GY... 55
Naujausi skelbimai
Ar žinote kaip stipri... 54
Naujausi skelbimai
Katės Nagas - VALO, D... 50
Naujausi skelbimai
VAIKAMS - žarnyno mik... 58
Naujausi skelbimai
Stresui širdžiai nura... 50
Naujausi skelbimai
Labai mėgsti saldumyn... 52
tavoskelbimai.lt skelbimaistatybos.lt objavlenija.net

Naudojimosi taisyklės | Kontaktai/Pasiūlymai | Vartotojo pasirinkimas | TAVO skelbimai.lt naujienos | Prenumeruok >RSS Prenumeruok
S8 7753191*77 | Visos teisės saugomos | © 2014 Tavoskelbimai.lt - nemokami skelbimai internete | Lankomumas:

SiteMAP
Наверх