Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal »

Burtai-Magija-Astrologija-Religija
Šeiminės, dvivietės, didelės, mažos, stilingos, praktiškos, prabangios, antikvarinės... Tokia automobilių įvairovė, o kas lemia mūsų pasirinkimą, kai ieškome sau tinkamiausio? Žodį taria ir astrologai, kokia transporto priemonė kuriam ženklui labiausiai suvirpina širdį?
Burtai-Magija-Astrologija-Religija
Pavasarį net sveikiausieji pritrūksta jėgų. Žiema išvargina, išnaudoja visus mūsų energijos, vitaminų ir geros nuotaikos išteklius. Saulė dar tik ima šildyti ir vilioti į lauką, dar tik pradedame atstatyti jėgas. O ką pataria astrologai, kaip kiekvienam iš dvylikos Zodiako ženklų save pastiprinti?
Burtai-Magija-Astrologija-Religija
Pagal astrologus, žvaigždynai išsidėlioję ne tik dangaus skliaute. Zodiako ženklai valdo ir tam tikras žmogaus kūno dalis. Šios būna jautrios prisilietimams, bučiniams. Nors čia pateiksime apibendrintą apibūdinimą, bus naudinga žinoti ir patikrinti, kurios partnerio kūno vietos gali būti jautrios, suteikia daugiausia malonumo ir pasitenkinimo.
Burtai-Magija-Astrologija-Religija
Jeigu susituokėte birželio 12 dieną, vadinasi, Jūsų santuoka sudaryta po Dvynių ženklu. Norėdami sužinoti, kuriam Zodiakui priskiriama jungtuvių data, užeikite ant nuorodos su ženklų lentelėmis.
Burtai-Magija-Astrologija-Religija
„Kiekvienas žmogus, gimęs po jam skirtu Zodiako ženklu, nuo gimimo apdovanotas neįprastais talentais, kurių dažnas nepastebi“, – sakė „Ekstrasensų mūšio“ dalyvis Vladas Kadonis. Anot jo, daugiau ar mažiau magiškų savybių turi daug žmonių, kurių skleidžiama energija – tik vienas siūlelis didžiuliame energijos informacijos kamuolyje. Tai – durys į paslapčių pasaulį. Jos gali netikėtai atsiverti ir atskleisti praeities, dabarties ir ateities paslapčių.
Mokslas ir technika, IT
Nors iš pažiūros namų apsaugos priemonių ir paslaugų rinka jau gerokai prisotinta, į ją ateina vis nauji techninės įrangos gamintojai, siūlantys vis patrauklesnius sprendimus.
Burtai-Magija-Astrologija-Religija
Kartais tai vadinama skaičių magija, o kartais tiesiog įdomiąją matematika. Kaip pavadinsim, taip nepagadinsim - rezultatas vis tiek įdomus ir skatinantis susimąstyti!
Ligos ir mutacijos, maistas E

Darbe vėl jaučiatės mieguistas, nepavyksta susikaupti? Regis, labai nepervargote, bet kažkodėl svaigsta galva, jaučiate silpnumą? Mitybos specialistai teigia – tai gali lemti ir netinkamai pasirinktas maistas bei žalingi valgymo įpročiai. Kokios dažniausios mitybos klaidos neleidžia mums jaustis energingiems darbe ir pakiša koją dirbantiems protinį darbą ar besimokantiems?

Sąmokslo teorijos

Visa pažangioji žmonija, kaip mums nuolat kalbama, absoliučiai natūraliai pripažino homoseksualistus, jų subkultūrą, jų teisę tuoktis, įsivaikinti ir propaguoti savo seksualinę orientaciją mokyklose ir vaikų darželiuose. Mums kalbama, kad visa tai - natūralus procesas.

Tačiau mums meluoja.

Melą apie natūralumą paneigė amerikiečių sociologas Džozefas Overtonas, aprašęs technologiją, pagal kurią galima pakeisti visuomenės požiūrį į principinius tai visuomenei klausimus. Perskaitykite šį aprašymą ir jūs suprasite, kaip legalizuojamas homoseksualizmas bei incestas ir kaip šis procesas bus baigtas Europoje jau artimiausiais metais. Kaip ir vaikų eutanazija, beje.

 

Burtai-Magija-Astrologija-Religija

Žymiajam moterų suvedžiotojui Kazanovai, būnant vaiku, iš nosies pastoviai bėgdavo kraujas, tad jo močiutė nuvedė jį pas vietinę raganą. Pastaroji jam davė tepalą kuris turėjo padėti ir nors tepalas nepadėjo, vaikas buvo sužavėtas magija. Ji taip patraukė Kazanovą, jog jis nusprendė, kad magija taps jo gyvenimo dalimi

« 1 2 ... 23 24 25 26 27 ... 31 32 »