Pagrindinis » Straipsniai » NSO ir ateiviai

Rendleshamo miško incidentas – angliškasis Rosvelas

Rendleshamo miško incidentas – angliškasis Rosvelas

Rendleshamo miško incidentas laikomas angeliškuoju Rosvelu, tik čia skirtingai nei JAV, Anglijoje matytas NSO buvo stebėtas iš artimo atstumo. Čia kaip ir Amerikoje, NSO buvo stebimas netoli karinės oro pajėgų bazės. Žinoma, Rendleshamo miško incidente nebuvo ateivių erdvėlaivio katastrofos, nebuvo ir ateivių kūnų, tačiau pats įvykis ne ką įdomesnis už Rosvelo incidentą.

Ankstyvą 1980 metų gruodžio 26 dienos rytą, kariškiai atliekantys tarnybą oro pajėgų bazėje buvo išsiųsti į žvalgybą patikrinti kas per keistos šviesos regimos Rendleshamo miške. Atvykę į mišką kariai pamatė keistą trikampį objektą, kabantį ore nors dalis liudininkų teigė, jog objektas stovėjo ant žemės remdamasis trimis ramsčiais.

Pats objektas buvo palyginus nedidelis, maždaug lengvojo automobilio dydžio. Du karininkai prisiartino prie objekto taip arti, jog vėliau galėjo gana tiksliai nupaišyti objektą, negana to, jie teigia, kad objektą buvo palietę. Po kelių minučių, neatpažintas objektas lėtai pakilo aukštyn ir palengva manevruodamas tarp medžių, ėmė judėti link netoliese esančios laukymės. Pasiekęs ją, NSO žaibišku greičiu pradėjo kilti į dangų ir greit išnyko.

Sekančią dieną, tame pačiame miške, neatpažintą skraidantį objektą matė kita kariškių grupė, kurios gretose buvo ir karinės bazės vado pavaduotojas, JAV armijos pulkininkas Čarlzas Houltas. Neatpažintas skraidantis objektas, kaip ir praeitos dienos įvykio metu, judėjo tarp medžių, o vėliau išskrido į atvirą vietą ir pakibo maždaug pusantro metro aukštyje virš pievos. Objektas lėtai švytėjo ir pulsavo.

Pakabojęs pora minučių vienoje vietoje, NSO staiga pasidalino į penkis atskirus objektus, kurie greit išnyko naktiniame danguje. Ne už ilgo pasirodė dar vienas NSO, kuris dideliu greičiu artėjo prie kariškių. Šis objektas švytėjo raudona šviesa ir, ne gana to, kaitaliojo savo formą. NSO judėjo taip, lyg būtų žvalgęs teritoriją, bent jau taip jo judėjimą apipasakojo kariškiai. Priskirdęs prie kariūnų, objektas pakibo jiems virš galvų, o tada iš objekto ėmė sklisti šviesos spindulys, nukreiptas į tą vietą kur stovėjo kareiviai. Pakabojęs taip kelias akimirkas, objektas akimirksniu pakilo aukštyn ir nuskrido nežinoma kryptimi.

Pulkininkas Houltas Didžiosios Britanijos gynybos ministerijai pateikė išsamų įvykio raportą. Ne už ilgo žinia apie objektą pateko ir į žiniasklaidos akiratį, tad atsirado daug versijų apie šį įvykį. Vieni teigė, jog tai buvo NSO, kiti manė, jog tai buvo meteoritas (juo labiau, jog tuo metu Anglijoje iš tiesų buvo stebimi meteorai), treti, kaip kad vietinis eigulys, manė, jog kariai galėjo matyti netoliese esančio miestelio Ofort Neso švyturio šviesas.

Anot paskutinės teorijos švyturio spindulys, šviesdamas pro medžių šakas, galėjo atrodyti išties mistiškai (šią versiją tarsi patvirtina ir tai, jog objektas mirgėjo penkių sekundžių intervalais, kaip ir Ofort Neso švyturys). Tačiau pulkininkas Houltas prieštaravo švyturio teorijai, nes jis teigė žinąs kurioje pusėje yra švyturys ir negalėjo suklysti, juo labiau, jog objektas buvo pakibęs ir virš karių. Nemenka dalis ufologų taip pat mano jog šio incidento negalima paaiškinti švyturio šviesomis, juo labiau, kad pulkininkas yra pakankamai patikimas liudininkas.

Liudininkai taip pat pasakojo, jog įvykio vietoje, medžiai buvo keistai apdegę, su keistomis horizontaliomis žymėmis, o žemėje, ten kur buvo regėtas nusileidęs NSO, liko įspaudai. Tačiau skeptikai teigia, jog visiems šiems dalykams galima rasti racionalų paaiškinimą, jų manymu horizontalios žymės gali būti paliktos kirvio, kuriose išsisunkė sakai, o įspaudai žemėje, gali būti zuikių palikti urveliai. Nors šitoks paaiškinimas, pripažinkime, nėra labai jau įtikinamas.

Pulkininkas Čarlzas Houltas su kareiviais išmatavo radiacijos lygį įvykio vietoje ir jo teigimu radiacijos fonas gerokai viršijo normos ribas. Geigerio skaitiklio parodymai buvo nusiųsti į Didžiosios Britanijos gynybos ministerijos laboratoriją ir tada paaiškėjo, jog radiacija normos ribas viršijo septynis kartus. Tačiau radiacijos specialistai bandė užginčyti pulkininko Houlto surinktus duomenis, teigdami, jog nieko anomalaus čia nėra, nes tokie parodymai galėjo atsirasti ir sugedus Geigerio skaitikliui arba tiesiog, todėl, kad pulkininko Houlto naudotas prietaisas buvo senas ir taip pat galėjo rodyti klaidingus parodymus.

Taip gaunasi, jog visa istorija atrodo kaip laidų komedija, keista ar ne?

Didžiosios Britanijos gynybos ministerija uždarė bylą dėl duomenų trūkumo ir dėl to, jog neįžvelgė joje pavojaus nacionaliniam saugumui. Taigi, Rendleshamo miško incidentas lig šiol iki galo neištirtas, tad kas ten įvyko iš tiesų, taip ir liko neatskleista.

 

Rendleshamo miško incidentas – angliškasis Rosvelas


Kategorija: NSO ir ateiviai | Įdėjo: Admin (02.05.2014) | Autorius: Gabrielius E. Klimenka
Peržiūrų: 870 | Reitingas: 0.0/0
Turite naujieną, receptą, pranešimą ar tiesiog radote įdomų straipsnį? Pasidalinkite ir patalpinkite. Būtina nurodyti nuoroda ir autoriu.
Prisijunk prie mūsų
Pasidalinkite straipsniu su visais, jums vienas paspaudimas, o mums malonumas.

Patalpink skelbimą skelbimaistatybos.lt . Statybų rinkai pritaikyti skelbimai.

Kiti skelbimai
skelbimai
Greitas kreditas. Paskolos kre...
skelbimai
Pagalba NEVAISINGUMO ATVEJU...
skelbimai
Daug finansavimas visiems...
skelbimai
Ar žinote kaip stiprinti kaulu...
skelbimai
Kondicionieriai, šilumos siurb...
skelbimai
Paskolos pasiūlymas Taikyti da...

Iš viso komentarų: 0
Sutikimas:1 Saugos kodas *:
Žymos
bendrieji statybos darbai statyba tavoskelbimai.lt nemokami straipsniai siuntos nemokami skelbimai dovanos dazymas pramogos vaikams dell Hibridiniai nešiojami kompiuteriai remonto remontas lietuva anglija Drabužių naujienos Išpardavimas reklaminiai straipsniai straipsniai ASUS Drabužių išpardavimas Lietuvos rinkos naujienos Apple Akibrokštai gyvūnijos pasaulyje ateiviai istorija archeologija civilizacijos Vitaminai Įvairios keistenybės skelbimai Naudinga žinoti Kosmosas žemė Stop kadras Atradimai Visatoje Grobuonys ir aukos aksesuarai reklama akcija kaina svorio black walnut pagerina nuo stiprina apsaugo antioksidantas valo apdaila

Patalpinai skelbimą? Spausk skelbime žvaigždutę. Patinka. Kuo didesnis skelbimo reitingas, tuo didesnė galimybė skelbimui būt čia.
Naujausi skelbimai
Ar žinote kaip stipri... 54
Naujausi skelbimai
Katės Nagas - VALO, D... 50
Naujausi skelbimai
Vitaminai AKTYVIAM GY... 55
Naujausi skelbimai
Parduodamas 25aru skl... 40000
Naujausi skelbimai
Stresui širdžiai nura... 50
Naujausi skelbimai
VAIKAMS - žarnyno mik... 58
Naujausi skelbimai
Labai mėgsti saldumyn... 52
tavoskelbimai.lt skelbimaistatybos.lt objavlenija.net

Naudojimosi taisyklės | Kontaktai/Pasiūlymai | Vartotojo pasirinkimas | TAVO skelbimai.lt naujienos | Prenumeruok >RSS Prenumeruok
S8 7753191*77 | Visos teisės saugomos | © 2014 Tavoskelbimai.lt - nemokami skelbimai internete | Lankomumas:

SiteMAP
Наверх