Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal »

Mokslas ir technika, IT

Praėjus ketvirčiui amžiaus po Černobylio atominės elektrinės avarijos, vis dar jaučiami šios nelaimės padariniai. Radioaktyviųjų medžiagų randama aplinkoje, maiste, tačiau specialistai teigia, kad didesnį pavojų kelia ne Černobylis, o nesaikingas naudojimasis naujausiomis technologijomis.

Sąmokslo teorijos

Šiaip jau apie Adolfą Hitlerį mitų prikurta daug. Kaip, beje, ir apie Josifą Staliną, mirusį ne savo mirtimi, apie Jurijų Gagariną, kurį pasiėmę ateiviai, apie Mėnulį, kuriame rasta gyvenvietė ir kone visi sklypai išpirkti... Štai per „Disvcovery“ kanalą parodytas 47 min. dokumentinis filmas „Hitleris Anduose“, kuriame tvirtinama, kad aukštai kalnuose iki pat savo mirties 1971 m. gyvenęs Trečiojo reicho lyderis...

Burtai-Magija-Astrologija-Religija

Neišsenkamas istorijos šaltinis su laiku ne tik neatsako į dabarties žmogui rūpimus klausimus, bet užduoda vis naujus. Nauji atradimai, naujos technologijos, leidžiančios vis giliau ieškoti, kelia dar didesnį susidomėjimą, didesnį susirūpinimą, - o kaipgi buvo iš tikrųjų? Akivaizdus pavyzdys Antarktida, jos šilti polediniai ežerai, naujausi nuosėdinių uolienų pavyzdžiai iš vandens gelmių ir t. t. Daugeliui mokslinkų atradimų kol kas nėra tikslių įrodymų, yra keliamos įvairios hipotezės. Todėl skeptikai numoja ranka, bet kita vertus, daugelis pasaulio mokslininkų gilinasi į esamas žinias ir daugumos faktų paneigti taip pat neskuba.

Burtai-Magija-Astrologija-Religija

Vienas paslaptingiausių žmonijai žinomų artefaktų – kito, apipinto tiek keistų ir baugių legendų, nėra – lieka nepaaiškinama mįsle.

Pirmąsyk tokia kaukolė buvo rasta 1927 metais Centrinėje Amerikoje per žinomo britų archeologo ir keliautojo Frederiko Alberto Mitčelo-Hedžeso ekspediciją. Tačiau šis sensacingas objektas laukė savo atradėjų jų panosėje ilgus trejus metus.

Būtybės

Kanada nėra išimtis monstrų atžvilgiu. Champlain ežere Kvebeko ir Niujorko provincijoje gyvena monstras vadinamas "Champ", Memphemagog ežere Kvebeko rytuose gyvena "Memphre". Taip pat pranešta apie monstrus Kvebeko Richelieu upėje, Ontario esančiame Simcoe ežere, Manitoba esančiame Winnipeg ežere bei Britų Kolumbijoje esančiame Okanogan ežere.

Natūralioji medicina, vaistinėlė

Parduotuvėse renkantis daržoves ir vaisius dažnai skundžiamės, jog daugelis jų turi daugiau chemikalų nei vitaminų, tačiau pamirštame natūralius būdus, kaip aprūpinti savo organizmą reikalingomis medžiagomis. Kiaulpienės – vienas jų. Tai ne tik puikus būdas paįvairinti meniu, bet ir neįprastas maisto dekoravimo elementas.

Sąmokslo teorijos

Britų mokslininkai, ištyrę Adolfo Hitlerio žmonos Evos Braun DNR, teigia aptikę, kad ji greičiausiai turėjo žydiškas šaknis, skelbia „The Independent“, remdamiesi dokumentiniu filmu, kurį kitą savaitę rodys televizijos kanalas „Channel 4“.

Civilizacijos paslaptys

Dar Medume mūsų dėmesį patraukė nedidukė ir neišvaizdi "šventykla" prie piramidės, rytinėje jos pusėje. Viskas joje buvo ne taip. Arba ne taip, kaip turėtų būti. Daugybė nesiderinančių viena su kita detalių.

Greta didžiulės piramidės nežinia dėl ko pastatytas nedidelis "namukas" su tokiu pat nedideliu vidiniu kiemeliu, iš vienos pusės aptvertu pačios piramidės, o iš dviejų kitų - akmeninėmis sienomis. Ir dvi monolitinės stelos tame kiemelyje.

 

Civilizacijos paslaptys

Nežiūrint į oficialią doktriną, kuri nepripažįsta, kad egzistavo senovės Egipto dievų civilizacija, jos paveldo paieškos tęsiasi. Tiesa, užsiima tuo įvairūs entuziastai, tolimi nuo akademinio mokslo. Vargu ar galima tikėtis, kad jie atras kokius nors veikiančius sudėtingos technikos pavyzdžius (bent jau dėl to, kad laiko praėjo pakankamai nemažai). Tačiau "slaptųjų dievų žinių" paieškos turi racionalų grūdą. Jei laikysime tai žiniomis, kurios kol kas yra už šiuolaikinio mokslo suvokimo ribų ir kurių elementai išliko senoviniuose statiniuose panaudotų statybos technologijų pavidalu. Ir kalbėti, aišku, reikėtų apie patį didingiausią Gizos statinį - Didžiąją piramidę.

Sąmokslo teorijos

Egzistuoja sąmokslo teorija, jog NASA ir JAV vyriausybė slepia jiems žinomus faktus apie protingas gyvybės formas Marse. Teorija teigia, jog šios žinios slepiamos idant nekiltų panika visuomenėje.

« 1 2 ... 20 21 22 23 24 ... 31 32 »