Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Каталог статей » Sveikata ir grožis

СRūšiuoti pagal:

Prieš porą metų atlikto eksperimento metu į žmogaus kraują buvo įlašintas vienas lašelis Raselo angies nuodų. Rezultatai išties šokiruojantys.

Gegužės 31-ąją minėsime pasaulinę dieną be tabako. Šventė skirta susipažinti su rūkymo žala, žmonės skatinami nerūkyti nors vieną dieną. Graži pasaulinės sveikatos organizacijos iniciatyva vykdoma nuo 1987 metų, ko gero, įkvėpė ne vieną pabandyti mesti šį žalingą įprotį. Kad tai padaryti būtų lengviau, galima vadovautis įvairiais patarimais.

Vakare mėgstamiausi bateliai tampa per ankšti? Ryte sunku atmerkti akis, nes tinsta veidas? Tinimas – tai vandens kaupimasis tarpląstelinėje erdvėje. Edema gali būti ir antsvorio, taip pat alergijų, venų, širdies, inkstų ligų priežastimi.

Net keista – internete sekso daugiau negu gyvenime, tačiau užsiimti juo per internetą nėra jokios galimybės. Galime dirbti, kalbėtis, perduoti meilės žinutes ir parodyti kitame pasaulio gale esančiam mylimajam savo lovą, tačiau pajusti aistringą jo prisilietimą – neįmanoma. Tiksliau, buvo neįmanoma. Dėvimų įrenginių ir daiktų interneto amžiuje tokio sprendimo atsiradimas buvo tik laiko klausimas. Ir „OhMiBod“ skelbia, kad tas laikas atėjo!

Pyktis, jaudulys, malonumas retkarčiais visiems nudažo skruostus rausvai. Tačiau tam turi įtakos ne tik stiprios emocijos, bet ir kitos priežastys.

Infraraudonųjų spindulių šildytuvų skleidžiama šiluma labai panaši į saulės. Žmogaus akimis infraraudonoji šviesa yra nematoma, tačiau ji įsiskverbia į mūsų odą, drabužius ir kitus objektus. Infraraudonųjų spindulių saunose nėra ultravioletinių spindulių, todėl jos yra saugesnės nei, pavyzdžiui, deginimasis saulėje, tačiau jos taip pat turi trūkumų. Infraraudonieji spinduliai yra ypač žalingi pirtyse, kuriose palaikomas labai didelis karštis.

Kuris iš Jūsų gali garbingai prisipažinti, kad niekada gyvenime nėra bandęs sulieknėti? Apklausos liudija, kad kas antras pasaulio gyventojas norėtų lieknesnio kūno ir plokštesnio pilvo. Todėl neverta stebėtis, kad žurnaluose ir internete galima rasti be galo daug patarimų, kaip atsikratyti antsvorio. Bet kaip sužinoti, kuri iš daugelio siūlomų dietų tinka būtent tau?

Kai vien vaistų neužtenka, reikia maisto papildų. Tyrimais įrodyta, kad derinant receptinius vaistus su tam tikrais papildais, galima išvengti nemalonių simptomų, greičiau sveikti.

Įvairių dietų mėgėjai neretai pastebi, kad riebaliukai pilvo, šlaunų srityse tirpsta kur kas sunkiau nei krūtinė. Pastaroji sumažėja beveik iškart pradėjus laikytis dietos ar intensyviau sportuoti. Įdomu, kodėl taip yra? Trys priežastys, kurių tikriausiai nesitikėjote, paaiškins šį „fenomeną“.

Lėtai gyja žaizdos? Kimba įvairios ligos ir infekcijos? Atsirado seksualinio gyvenimo problemų? Suprastėjo uoslė ir skonio receptoriai? Jeigu į šiuos klausimus atsakėte teigiamai, gali būti, kad trūksta gyvybiškai svarbaus mineralo – cinko.

1 2 »