Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Каталог статей » Psichologija

СRūšiuoti pagal:
Sąmoningas sapnavimas – tai tokia būsena, kai žmogus aiškiai supranta, kad miega ir gali kontroliuoti sapno siužetą. Kai kurie žmonės tokių gebėjimų turi nuo gimimo, tačiau daugelis specialiai treniruojasi, kad įvaldytų šią techniką.

Dabar jūs sužinosite, kodėl "lyčių karas" yra labai naudingas valdžią turintiems ir kas būtent iš jo pelnosi. Tačiau prieš tai pasitelkime fantaziją ir vaizduotę. Įsitaisykite patogiau savo krėsle ir įsivaizduokite štai tokį dalyką.

2013 metais mūsų šalis ratifikavo Europos Tarybos Konvenciją "Dėl vaikų gynimo nuo seksualinės eksploatacijos ir seksualinių piktnaudžiavimų". Konvencijoje yra 6 straipsnis "Vaikų švietimas", kuris skelbia: "Kiekviena pasirašiusi Šalis imasi būtinų teisinių ar kitų priemonių, kurios užtikrina įjungimą į pradinio ir vidurinio mokyklinio išsilavinimo programas informacijos apie grėsmes, susijusias su seksualine eksploatacija ir seksualine prievarta, o taip pat informacijos apie apsisaugojimą nuo šių grėsmių. Tokia informacija, kuri suteikiama, esant būtinybei, bendradarbiaujant su tėvais, suteikiama platesniame lytinio auklėjimo kontekste..."

Atsilikę tėvai auklėja savo sūnus, kad "mergaičių skriausti negalima". Tada reikėtų mokyti mergaites, kad "sakyti "ne" berniukams negalima". Dėl simetrijos. Abiejų frazių naikinamasis potencialas yra vienodas.

Nemanykite, kad jūsų charakterio ypatybes išduoda tik veido mimika, gestai, balsto tembras... Manote, tai viskas? Ogi ne! Pasak britų psichologės, jūsų asmenybę atskleidžia ir dėvimų apatinių kelnaičių spalva. Tad ką kokia reiškia?

„Kaspersky Lab“ specialistai, nuolat analizuodami naujas brukalų temas, aptiko dar vieną apgavikų triuką, taikomą siekiant išvilioti vartotojų pinigus. Naujoje schemoje stengiamasi gauti didelę sumą pinigų be jokių pastangų. Tuo naudodamiesi apgavikai pradėjo kurti daugybę kazino realiuoju laiku, kuriuose vartotojas jokiomis aplinkybėmis negali išlošti realių pinigų. Savo tinklalapius apgavikai reklamuoja siųsdami brukalus.

Ar prisimenate genialaus proto daktarą Powell’ą iš filmo „Nežinoma planeta“ (K-PAX), du nesuderinamus veikėjus užhipnotizuojamus bendram tikslui komedijoje „Nefritinio skorpiono užkeikimas“, išrinktųjų valdžią naudojant minčių kontrolę dramatiškame trileryje „Mandžūrijos kandidatas“, garsiausių pasaulio iliuzionistų komandą trileryje „Apgaulės meistrai“ ar filmą „Transo būsena“, kai personažas užhipnotizuojamas įvykdyti nusikaltimą? Ar iš tiesų egzistuoja hipnozė?

Vienišos moterys dažnai vertina savo nepriklausomybę ir laisvę. Tačiau matant ilgalaikiais santykiais besidžiaugiančias drauges tikriausiai ne vienai vienišei yra labai sunku sau pasakyti: „Esu laiminga ir viena“. Todėl yra dalykų, kurių vienišos moterys tiesiog nekenčia...

 

Sapnai yra vieni paslaptingiausių ir įdomiausių, o retkarčiais ir baisiausių mūsų gyvenimo patirčių.

Sapnai žmoniją domino jau senovės Romoje, tuomet romėnai manė, kad nakties vaizdiniai yra dievų siunčiamos žinios žmonėms, dėl šios priežasties sapnų aiškintojai karius lydėdavo į visus mūšius.
Negana to, juk būtent sapnuose daugelis garsių menininkų sėmėsi įkvėpimo įstabiems savo kūriniams!

Aplinkui tiek daug vienišų vyrų, tačiau, kaip sakoma uždraustas vaisius saldesnis. Neretai įsimylima būtent jau susisaisčiusį santuokos saitais. Tokios moterys, įsimylėjusios vedusį, naiviai tikisi, kad mylimas paliks žmoną ir liks tik su jomis. Jeigu tokie santykiai egzistuoja, vadinasi, jie kažkam tinka. Taigi turi pliusų ir minusų.

1 2 »