Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Каталог статей » NSO ir ateiviai

СRūšiuoti pagal:
Šį kartą javų laukuose nauji rėžiniai atsirado Bavarijoje, Raistingo miestelyje prie Amerio ežero. Jaunatviškas pokštas, pasėlių anomalija ar vis dėlto ateivių iš kitų galaktikų darbas? Tūkstančiai javų ratų gerbėjų, susirinkusių Raistinge praėjusį savaitgalį, buvo įsitikinę, kad piešinys javų lauke – nežemiškos kilmės. Ir jo vieta esą parinkta neatsitiktinai.“. Mat javų ratai netikėtai atsirado visai šalia palydovinės stoties, kurią Vokietijos paštas pastatė Raistinge dar 1964 metais.
Turbūt kiekvienas kada nors yra susimąstęs apie tai, kaip gyvena žmonės kitose šalyse, kaip gyveno prieš tūkstantį metų, ką tada matė, jautė. Mes galime tik spėlioti ir fantazuoti apie tai, kas anksčiau vyko pasaulyje, nes legendos ir padavimai mums neatskleidžia pilno praeities vaizdo.
Žmonių, kurie tariamai turėjo kontaktų su ateiviais, pasakojimuose nemaža dalis yra pasakojimų apie taip vadinamus žmones juodais drabužiais, kurie sutrumpintai vadinami MIB (trumpinys iš angliško pavadinimo „men in black” – žmonės juodais drabužiais).
Vienoje iš Marse dirbančio NASA roboto „Curiosity“ nuotraukų interneto naršytojai pastebėjo šviesų tašką – atrodo, lyg virš planetos kas skrietų. Ateivių medžiotojai netruko paskelbti, kad Marse nusileido NSO, tačiau NASA turi kitokį paaiškinimą.
Ufologijoje sutinkamas Vyrų juodais drabužiais fenomenas . Manoma, jog šis fenomenas buvo žinomas ir senovės žmogui, tad tyrėjai juos vadina Šešėlių brolių vardu. Manoma, jog šešėlių brolių fenomenas sutinkamas visuotinai.
Kontaktuoju vadinamas žmogus, kuris vienokiu ar kitokiu būdu, geba užmegzti kontaktą su nežemiška civilizacija. Dažnai tie kontaktai vyksta telepatiniu, astraliniu ar vadinamojo chanelingo būdu.

Tolumoje augantys spygliuočių miškai atrodo tarsi neįveikiama melsva siena. Per šiuos tankumynus labai sunku prasibrauti. Jie atrodo labai niūrūs, nes šalia jaunų eglių, pušų, kėnių auga didžiuliai, bet kuriuo metu galintys nuvirsti medžiai, ant žemės pūva nuvirtusių medžių kamienai, apaugę samanomis.

Istorijos apie aiškiaregystę domina žmones visais laikais. Kas nesižavėjo Nostradamo pranašystėmis arba vangos sugebėjimais? Ir visą laiką vyksta ginčai, kas tai yra – atsitiktinumas, analitinės savybės ar žmogus iš tiesų gali žinoti tai, kas bus ateityje? Būtent žinoti, o ne numatyti. Žinoti galima tik tai, kas jau egzistuoja, o mes juk suprantame, kad ateitis dar neatėjo.

Paprastai terminas “skraidanti lėkštė”, siejamas su Keneto Arnoldo, 1947 m. birželio 24 dieną regėtais disko formos NSO, sakoma, jog jis nustebęs pasakė, kad jo regėti objektai priminė skrendančias lėkštes. Tačiau dar pora metų prieš šį nutikimą, grupė nedidelė grupė žurnalistų, virš Ramiojo vandenyno pakrantės regėjo keistus objektus, be garso sklendusius virš vandens. Kadangi šie objektai priminė apverstas lėkštes, kažkas iš grupės taip ir leptelėjo – “lėkštės”.

Jau daugiau kaip 50 metų mokslininkai bando atsakyti į klausimą, kodėl iki šiol nerasta gyvybė kitose planetose, neužfiksuotas nė vienas nežemiškos gyvybės siunčiamas signalas.

1 2 3 4 »