Klaipėdoje, S.Daukanto gatvėje, stūksančiame pastate gimsta „kūdikis“, kuris dienos šviesą turėtų išvysti po dviejų trijų savaičių. Įmonės „Vėjo projektai“ komanda baigia konstruoti modernų troleibusą-laboratoriją. Tačiau tai – tik pirmas laiptelis. Pagrindinis įmonės tikslas – sukurti inovatyvų ir ypač lengvą elektra varomą miesto autobusą, kurio geistų viso pasaulio viešojo transporto bendrovės.
Atlikus uolienos, kurią dar „Apollo“ astronautai iš Mėnulio pargabeno į Žemę, analizę, aptikti „planetos“, pavadintos Tėja, pėdsakai, rašo BBC.
Tiek spaudoje, tiek internete nuolat pasirodo pranešimai, kuriuose pasakojama apie matytus praeities miražus. Anksčiau šis fenomenas buvo vadinamas „dangaus mūšiais”, nors juose matomi įvykiai dažnai vykdavo ir jūroje, ir sausumoje. Tais atvejais, kai „dangaus mūšiai” stebimi žemėje, vaizdas būna toks tikroviškas, jog stebėtojai yra įsitikinę realumu viso to, ką mato.
Rusas išradėjas Anatolijus Junitskis sugalvojo gamtą ir išteklius tausojančią transporto priemonę: ant specifinių stygų judantį traukinį, kurio išbandymui ir pristatymui pasirinko Lietuvą. Inžinierius šaliai žada ne tik viso pasaulio dėmesį, bet ir neregėtas investicijas.
Žmonių persikėlimas erdvėje gali tapti realybe, kadangi jokie fizikos dėsniai iš esmės neprieštarauja didelių objektų, įskaitant žmones teleportacijai, teigia mokslininkai.
Po keliolikos metų gatvėse galėsime išvysti pirmus skraidančius automobilius, o po pusės amžiaus dėl tokių transporto priemonių plėtros keliai nebebus reikalingi.
A 113. Šį mįslingą skaičių galima pamatyti vis daugiau filmų, TV serialų ir kompiuterinių žaidimų. Šmėkšteli jis ne tik "Simpsonuose" ar "Pietų parke" – kodas matomas ir tokiuose filmuose kaip "Žvaigždžių karai" ar "Bado žaidynės".
Nežinia ar tai serialo „X-failai“ pasekmė, ar laki fantazija, bet visada atrodė, jog NASA mokslininkai tyrinėja Visatą tam, kad rastų į Žemę panašias, gyvybei tinkamas planetas. Kam? Ateiviams surasti? Pasirodo, ne.
Sprendimų šioms problemoms jau ieškoma ne vienerius metus, bet kol kas – nesėkmingai. Tad jei turite idėjų, kaip išspręsti kurią nors iš šių 10-ies problemų, dar nevėlu imtis veiksmų. Ir, patikėkite, verta… gal net ne vieno milijardo dolerių.