Informacija apie vampyrus jau seniai jaudina žmones. Ji išlieka aktuali ir mūsų laikais. Tai rodo, kad pastaraisiais metais sukurti filmai apie kraują siurbiančius žmonės yra labai populiarūs. Galima paminėti vieną iš tokių didelio susidomėjimo sulaukusi filmą „Saulėlydis”. Šiam filmui pastatyti buvo išleista 37 milijonai dolerių, o žiūrovai visame pasaulyje už bilietus sumokėjo apie 400 milijonų dolerių! Kas gi tie vampyrai – pramanyti personažai ar realios būtybės, gyvenančios kartu su mumis?
Antradienio ryte eidamas keliu kaunietis pastebėjo šalikelėje gulintį negyvą, bet labai keistą gyvūną. Praeivį suglumino jo išvaizda, nepanaši į jokį jam žinomą padarą. „Gal tai Kauno čiupakabra?“, – svarsto jis.
Pasak Jutos tautosakos, šios valstijos Didžiuosiuose ežeruose gyvena ne viena ir ne dvi, o net penkios siaubingos vandens pabaisos. Vietiniai Amerikos gyventojai nuo seno tiki, kad kai kuriuos ežerus yra užkerėjusios „vandens mergelės”. Jos įvilioja keliautojus į vandenį ir paskandina.
Čiupakabra yra bene naujausias egzempliorius mistinių pabaisų panteone, atsiradęs praėjus ne vienam dešimtmečiui po to, kai pasaulis suskato pliaukšti apie sniego žmones ar Lochneso pabaisą. Tiesa, mistikos skraistė čiupakabras dengė vos keletą metų – ožkoms kraują iščiulpiančių vampyrų paslaptis galiausiai įminta.
Kanada nėra išimtis monstrų atžvilgiu. Champlain ežere Kvebeko ir Niujorko provincijoje gyvena monstras vadinamas "Champ", Memphemagog ežere Kvebeko rytuose gyvena "Memphre". Taip pat pranešta apie monstrus Kvebeko Richelieu upėje, Ontario esančiame Simcoe ežere, Manitoba esančiame Winnipeg ežere bei Britų Kolumbijoje esančiame Okanogan ežere.
Ar kada nors teko susidurti su žmogumi, su kuriuo kaskart pabendravę kurį laiką jaučiatės blogai, prislegia kaltės, gailesčio jausmas bei kitos neigiamos emocijos. Jei taip, greičiausiai susidūrėte su vadinamuoju energijos vampyru. Tokių žmonių egzistavimą patvirtina net psichologijos specialistai.