Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal »

Natūralioji medicina, vaistinėlė

Homeopatija – viena iš alternatyvios medicinos sričių, turinti daug gerbėjų visame pasaulyje, tačiau tuo pačiu ir sulaukianti daug kritikos. Homeopatijos priešininkai nevengia skambių žodžių, tokių kaip „šarlatanizmas“ ir „pseudomokslas“, argumentuodami, jog nėra patikimų lengvai atkartojamų tyrimų, pagrindžiančių homeopatijos veiksmingumą. Nežiūrint to, žmonės ir toliau perka homeopatinius preparatus ir eina pas gydytojus homeopatus. Tad kodėl ši medicinos sritis kuo sėkmingiausiai gyvuoja jau ne vieną šimtmetį, nors kritikų teigimu, visa tai tėra „akių dūmimas“?

Didieji pranašai
„2014-siais visi mes būsime psichiatrų pacientais“, – tokią negailestingą prognozę paskelbė garsus rašytojas fantastas Aizekas Azimovas (Isaac Asimov) prieš 50 metų. Savo įžvalgomis apie tai, kaip mes gyvensime 2014-siais, rašytojas fantastas dalinosi pasaulinėje parodoje „Ekspo 64“, kuri vyko nuo 1964 metų balandžio iki spalio.
Kosmoso paslaptys

Tamsioji materija galėtų sukelti meteoritų lietų, o šis sukeltų masinį išmirimą – visai kaip kataklizma, paženklinusi dinozaurų amžiaus pabaigą, skelbia Harvardo mokslininkai.

NSO ir ateiviai

Mėlynos spalvos neatpažintas skraidantis objektas pasirodė Olandijos danguje.

„OpenMinds.TV“ praneša, kad balandžio 11 dieną, po pietų, Dickas Smitsas su valtimi plaukiojo kanale, Maassluiso mieste, Hagos pietuose. Kai staiga pakėlęs galvą pastebėjo keistą mėlyną objektą, kabantį danguje. Rankoje laikytą fotokamerą iškart nukreipė į skraiduolį ir priartinęs nufilmavo.

Psichologija

Aplinkui tiek daug vienišų vyrų, tačiau, kaip sakoma uždraustas vaisius saldesnis. Neretai įsimylima būtent jau susisaisčiusį santuokos saitais. Tokios moterys, įsimylėjusios vedusį, naiviai tikisi, kad mylimas paliks žmoną ir liks tik su jomis. Jeigu tokie santykiai egzistuoja, vadinasi, jie kažkam tinka. Taigi turi pliusų ir minusų.

Burtai-Magija-Astrologija-Religija

Ar kada susimąstėte, kodėl vieniems žmonėms sekasi finansiniuose reikaluose, o kitiems – ne? Kodėl vieni pinigus gauna ar uždirba be ypatingų pastangų, o kai kas dirba dieną – naktį, bet vistiek vos “suduria galą su galu”? Kaip bebūtų keista, yra tik du atsakymai: pirma, – žmogus sąmoningai naudoja priemones, kad “pritrauktų pinigus”, antra, – žmogus nesąmoningai daro kokius nors veiksmus, kuriuos “mėgsta” pinigai.

Žmogaus galia

Mirinas Dažo, iki pusės nuogas, tylėdamas stovi kambario centre. Asistentas prisiartina prie jo iš nugaros ir greitai susmeigia 80 cm ilgio rapyrą kažkur inkstų srityje. Aplinkui tvyro kapų tyla. Studentai ir dėstytojai sėdi atvertomis burnomis, negalėdami patikėti savo akimis. Nėra jokių abejonių: rapyra pervėrė visą kūną, jos smaigalys kyšo priekyje. Svarbiausias dalykas – tai net ne dažo visiškas ramumas, o tai, kad ant kūno nepasirodė nė lašo kraujo…” – taip studentas – medikas aprašė viena iš fenomenaliausių XX amžiaus reiškinių.

Istorijos paslaptys

1867-ais Rusija pardavė Aliaską JAV už 7,2 mln. dolerių. Net nepraėjus 50 metų, amerikiečiai susigrąžino iš šios teritorijos šimtą kartų daugiau, nei įnešė. Kaip galėjo imperijos valdininkai suklysti taip stipriai? Leidinys „Russia beyond the headlines“ įneša šiek tiek aiškumo šioje painioje istorijoje.

Natūralioji medicina, vaistinėlė

Ajurvedoje įvairūs aliejai buvo dažnai vartojami kaip vaistai ar profilaktinė priemonė, padedanti palaikyti burnos ir dantų sveikatą ir švarą. Regis, pastaruoju metu ši praktika vėl atgimė. Pasaulyje kasdien daugėja žmonių, išbandžiusių šį būdą, angliškai vadinamą „Oil pulling“. Teigiama, kad tyras aliejus tarsi ištraukia (pašalina) iš burnos kenksmingas bakterijas, bakterijas, virusus ir mikroorganizmus iš burnos, dantų, dantenų ir net gerklės.

 

Sąmokslo teorijos

Pagal dokumentus, Vladimiras Iljičius Leninas mirė Gorkuose 1924 m. sausio 21 d. 18 val. 50 min. Jau 22 valandą Kremliuje, dalyvaujant Džeržinskiui, Kuibyševui, Avanesovui, Enukidzei, Jaroslavskiui ir kt., įvyko pasitarimas aptariant laidotuves. CK skubus plenumas patvirtino pirmuosius veiksmus. 3 val. 30 min. nakties įvyko CIK posėdyje išrinkta komisija laidotuvėms, kurios pirmininku paskyrė F. Dzeržinskį. 4 val. skulptorius Merkurovas padarė gipsinę Lenino veido ir rankų kopiją. Vidurdienį patologinės anatomijos prof. Abrikosovas balzamavo kūną.

« 1 2 ... 22 23 24 25 26 ... 31 32 »