Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal »

NSO ir ateiviai

Ko gero vaikystėje daugelis skaitėte knygą „Vinetu – apačių vadas“, bet ketinu rašyti ne apie indėnus, o apie ateivius, kurie indėnų žodžiais tariant – randasi jų gyvenamoje teritorijoje ir net turi savo bazes, o taip pat bendradarbiauja su amerikiečiais. Man ne taip jau labai rūpi jų bazės – gal jos Tibeto kalnuose, o gal ir Amazonės džiunglėse. Man svarbiau indėnų žodžiai apie ateivius. Žinoma, visa šita informacija po grifu: „visiškai slaptai“, tad galite tikėti arba ne!

Natūralioji medicina, vaistinėlė

Nuo senų laikų pagal ajurvedą geriausia vandenį gerti iš varinių indų. Lietuvoje varį jau seniai pakeitė iš kitų medžiagų pagaminti indai. Populiariausi nerūdijančio plieno, stikliniai, plastikiniai, silikoniniai, keramikiniai ar porcelianiniai. Variniai indai dabar asocijuojasi su antikvariniais gaminiais, perduodamais iš kartos į kartą.

Turbūt reta moteris prisipažintų, kad jos visiškai nejaudina komplimentai ir meilūs žodeliai. Net Kazanova žinojo, kad moterys myli ausimis, tikriausiai todėl jam ir pavyko užkariauti tiek daug moterų širdžių ir kūnų.

NSO ir ateiviai

Rendleshamo miško incidentas laikomas angeliškuoju Rosvelu, tik čia skirtingai nei JAV, Anglijoje matytas NSO buvo stebėtas iš artimo atstumo. Čia kaip ir Amerikoje, NSO buvo stebimas netoli karinės oro pajėgų bazės. Žinoma, Rendleshamo miško incidente nebuvo ateivių erdvėlaivio katastrofos, nebuvo ir ateivių kūnų, tačiau pats įvykis ne ką įdomesnis už Rosvelo incidentą.

Kosmoso paslaptys

Nežemiškos protingos gyvybės paieškos instituto (Search of Extraterrestrial Intelligence – SETI) surinkti duomenys apie „Kepler-186“ žvaigždės sistemą byloja, jog mes Visatoje veikiausiai nesame vieni. Kaip svetainėje Science20.com rašo Čikagos miesto koledžo profesorius adjunktas Hontas Farmeris, išanalizavus duomenis galima teigti, jog gyvybės egzistavimo neseniai pastebėtoje planetoje tikimybė yra didesnė nei 50 procentų.

Civilizacijos paslaptys

Nuo seno žmonės spėlioja, kaip statydami piramides senovės egiptiečiai sugebėdavo be modernių, šiuolaikinių mašinų išjudinti tokius didelius akmeninius blokus. Yra net tokių beprotiškiausių versijų, kaip nežemiškų civilizacijų ar milžinų pagalba. Tačiau Amsterdamo universiteto fizikai teigia nustatę metodą, kurį dykumų darbininkai tuo metu naudojo. Ir jo pagrindas yra... šlapias smėlis.

Žmogaus galia

Konservatyvių pažiūrų žmogus gali netekti amo, tačiau šiuolaikinis požiūris į moters kūną nebėra vienareikšmis, o lytiniai organai yra pritaikomi net meno ar sporto srityse. Žinoma, pasaulyje ir be to netrūksta keistenybių, o mes beliekame tik stebėtojais, turinčiais savo nuomonę.

Natūralioji medicina, vaistinėlė

Homeopatija – viena iš alternatyvios medicinos sričių, turinti daug gerbėjų visame pasaulyje, tačiau tuo pačiu ir sulaukianti daug kritikos. Homeopatijos priešininkai nevengia skambių žodžių, tokių kaip „šarlatanizmas“ ir „pseudomokslas“, argumentuodami, jog nėra patikimų lengvai atkartojamų tyrimų, pagrindžiančių homeopatijos veiksmingumą. Nežiūrint to, žmonės ir toliau perka homeopatinius preparatus ir eina pas gydytojus homeopatus. Tad kodėl ši medicinos sritis kuo sėkmingiausiai gyvuoja jau ne vieną šimtmetį, nors kritikų teigimu, visa tai tėra „akių dūmimas“?

Didieji pranašai
„2014-siais visi mes būsime psichiatrų pacientais“, – tokią negailestingą prognozę paskelbė garsus rašytojas fantastas Aizekas Azimovas (Isaac Asimov) prieš 50 metų. Savo įžvalgomis apie tai, kaip mes gyvensime 2014-siais, rašytojas fantastas dalinosi pasaulinėje parodoje „Ekspo 64“, kuri vyko nuo 1964 metų balandžio iki spalio.
Kosmoso paslaptys

Tamsioji materija galėtų sukelti meteoritų lietų, o šis sukeltų masinį išmirimą – visai kaip kataklizma, paženklinusi dinozaurų amžiaus pabaigą, skelbia Harvardo mokslininkai.

« 1 2 ... 22 23 24 25 26 ... 31 32 »