Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Каталог статей » Automobiliai ir jų dalys

СRūšiuoti pagal:
Praėjusią savaitę Florencijoje, Italijoje, per pristatymą gamintojo atstovai teigė, kad šio automobilio salone vėjo keliamas triukšmas yra mažiausias tarp serijiniu būdu gaminamų automobilių pasaulyje.
Šias detales superkančių įmonių atstovai minėjo, kad jos išmontavimas iš seno automobilio gali kainuoti apie 300-400 Lt. Pavieniam žmogui tie keli šimtai litų gali ir nėra daug, tačiau tiems, kurie verčiasi jų supirkimu, gali išeiti tikrai neblogas verslas.
Vokišas monstras sveria 1210 kg, o iki 100 km/val. automobilis gali įsibėgėti vos per 2,1-2,2 sekundės.

Austrijoje, Korintijos žemėje, prie Viorterzė ežero įsikūrusiame Reifnico miestelyje gegužės 28-31 d. rinksis „Volkswagen“ grupės markių automėgėjų bei automobilių puošybos ir tiuningo mėgėjai.

„Audi“ čia ruošiasi parodyti dar niekur neeksponuotą „A3 clubsport quattro“ koncepciją. Tai – S3 sedano pagrindu sukurtas 525 AG pajėgumą išvystantis demonstracinis automobilis.

Tai, kad kuris nors automobilio mechanizmas iš tiesų veikia tobulai, dažnai pastebima tik susidūrus su netikusiu analogu. Vienas geriausių pavyzdžių – transmisija.

Takoskyrą tarp geros ir lievos pavarų dėžės beveik neklysdami užčiuopia net ir turintys palyginti kuklią vairavimo patirtį. Ką reikėtų žinoti apie skirtingų tipų agregatus ir ko galima iš jų tikėtis?