Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal »

Natūralioji medicina, vaistinėlė

Daugelis žino posakį, kad žąsys išgelbėjo Romą. Legendoje pasakojama, kad garsiai gagendamos jos prikėlė karius, kurie galėjo pasiruošti karui. Žąsų taukai gal ir neišgelbės Romos, bet gali pagerinti sveikatą.

Gyvuliniuose riebaluose yra labai daug naudingų žmogaus organizmui medžiagų. Žąsies taukai – ne išimtis. Jie sudaryti polinesočiųjų riebalų rūgščių, kurios normalizuoja metabolizmo procesus, stiprina imuninę sistemą, greitina audinių atsinaujinimą. Paukščių riebaluose yra trigleciridų iš oleino ir linolo rūgščių.

Sveikata ir grožis

Lėtai gyja žaizdos? Kimba įvairios ligos ir infekcijos? Atsirado seksualinio gyvenimo problemų? Suprastėjo uoslė ir skonio receptoriai? Jeigu į šiuos klausimus atsakėte teigiamai, gali būti, kad trūksta gyvybiškai svarbaus mineralo – cinko.

Skanaus

Kaip gaminti:

1. Dideliame dubenyje sumaišykite miltus, kepimo miltelius, sodą, druską, maltą imbierą ir cinamoną. Smulkiai supjaustykite graikinius riešutus ir suberkite į šią masę.

2. Kitame dubenyje išplakite kiaušinį su ruduoju cukrumi, supilkite pieną, vanilės ekstraktą.

3. Morkas nuskuskite, sutarkuokite smulkia tarka. Sudėkite morkas į kiaušinių masę, išmaišykite.

Statyba, remontas, medžiagos

Kaip teigia „Pop-up House“ kūrėjai, jų suprojektuoto pasyvaus namo surinkimas yra „paprastesnis nei „Ikea“ baldų“. Sienų ir lubų plokščių, pagamintų beveik vien tik iš izoliacinės medžiagos, surinkimas labiau primena žaidimą „Lego“ nei tikras statybas. Pastatytas namas yra pigus ir gali apsieiti be papildomo šildymo.

Futuristika

Žmonių skaičiui persiritus 7 milijardų ir ribą ir populiacijų kreivėms stiebiantis viršun vis statesniu kampu, kyla visai logiškas klausimas – o kur ateityje gyvensime? Na, ne po 10-mečio, tačiau, pavyzdžiui, po dar 100 metų?

Natūralioji medicina, vaistinėlė

Dantų pastos tubelę galime rasti ko ne kiekvienuose namuose. Deja, ši dantų priežiūros priemonė gali ne tik išbalinti jūsų dantis, bet ir prisidėti prie rimtų sveikatos sutrikimų. Dažnoje dantų pastoje yra bent kelios pavojingos medžiagos, kurios kasdien patenka į organizmą valantis dantis ir ilgainiui ima jame kauptis, todėl prieš renkantis šį gaminį pakuotę reikėtų perskaityti itin atidžiai.

Psichologija

Daugelio kirpėjų nuomone, norint turėti gražius ir sveikus plaukus verta investuoti ne tik į kokybišką šampūną ir balzamą, bet ir plaukų šukavimo priemones.

Sveikata ir grožis

Kai nutirpsta sniegas ir rytais nebespaudžia šaltukas, dažnas susimąsto, kad vertėtų pradėti bėgioti. Be to, šiuo metų laiku populiarūs maratonai skatina neapsileisti ir neprarasti geros fizinės formos. Verta atsiminti, kad netaisyklingas bėgiojimas gali padaryti daugiau žalos, nei naudos. Bėgiojimas – užsiėmimas rimtas ir jam reikia tinkamo pasiruošimo.

 

Skanaus

Gurmanai jau seniai atrado pikantišką kaparėlių skonį, tačiau šie prieskoniniai vaisiai dar tik pradeda įsitvirtinti lietuviškoje rinkoje. Ne visiems patinka įmantrus jų skonis, tačiau prisiminkime laikus, kai tokios pat keistos atrodė alyvuogės. Turėjo praeiti nemažai metų, kol jas pamėgo didžioji dalis mūsų šalies gyventojų. Kas žino, galbūt taip pat bus ir su kaparėliais?

Pirmas kartas su nauju partneriu visada yra labiausiai jaudinantis dalykas. Jam ruošiantis kyla įvairiausių minčių. Kokios tos mintys bandė atsakyti rusų portalas moterims „Woman.ru“, apklausęs daugiau nei 11000 moterų.

« 1 2 ... 29 30 31 32 »