Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Каталог статей » Mistika

СRūšiuoti pagal:
Tarp įvairių anomalių reiškinių ypatingą vietą užima teleportacija – nepaaiškinami akimirksniu vykstantys daiktų ir žmonių perkėlimai iš vienos vietos į kitą, kartais didžiuliu atstumu. Keletas tokių atvejų yra aprašyti istorinėje literatūroje. Pranešimų apie teleportaciją ypač pagausėjo antroje XX amžiaus pusėje. Tai gali būti susiję su tuo, kad žmonija pradėjo mąstyti apie paralelinius pasaulius, juose gyvenančias būtybes ir kitokius paslaptingus fenomenus.
Daugelis yra girdėję pasakojimą apie žmones, tiksliai atspėjusius savo ar aplinkinių mirties laiką… Tokių pranašysčių yra sulaukusi ne viena pasaulio įžymybė. Žinoti savo mirties valandą – kančia Daug žmonių norėtų sužinoti, kiek jiems lemta gyventi, tačiau mažai kas pagalvoja, kad šis žinojimas gali tapti panašus į nuosprendžio paskelbimą. Juk žinodamas, kad mirsi po 10, 15 ar 20 metų, nuolat skaičiuosi dienas, kurios liko iki lemtingos akimirkos… Vienas XIX a. Maskvos prekybininkas stebino aplinkinius, nes nuolat vaikščiojo snausdamas. Jis snausdavo prie stalo, užmigdavo atėjęs į svečius ar teatrą.

Mūsų kūne energija teka kanalais, vadinamais meridianais. Milijonai plonų besisukančių gyvybės energijos siūlų, keliaujančių tais kanalais, susipina visame kūne ir susitelkia jų susikirtimo vietose – energiniuose centruose, vadinamuose čakromis (čakra sanskrito kalba reiškia „ratas“). Kanalų priskaičiuojama iki 72 000. Svarbiausi kanalai susikerta pagrindinėse septyniose čakrose, kurios kaip tik naudojamos gydymui ir dvasiniam tobulėjimui. Tai tarsi gėlės žiedai, kurių stiebeliai auga iš stuburo… Kiekviena tokia čakra išsidėsčiusi stuburo srityje ir tvarko tam tikrą sistemų ir organų veiklą, pritraukdama teigiamos energijos ir šalindama iš organizmo neigiamą. Norite būti sveiki? Tuomet turi būti sveikos mūsų čakros… Kiekviena čakra susijusi su tam tikrais išgyvenimais, neigiamomis emocijomis ir teigiamomis charakterio savybėmis.

Kazachstano Akmolinsko srityje esančio Klačių kaimo gyventojus užpuolė keista epidemija, kurios metu žmonės užmiega eidami, o pabudę nieko nepamena. Mokslininkai negali pasakyti, kokia tai liga.

Tvanki vasaros naktis. Ellie Black nubunda apie trečią nakties ir jos akys sustoja ties figūra jos lovos gale.

Tai jos tėvas, su kuriuo ji jau seniai nebendravo. Įsitempusi ji žiūri, kaip jis kilsteli skrybėlę ir padaro reveransą. O tada dingsta.

Lėktuvas DC 3, dingęs 1939 m. pakeliui iš Rio de Žaneiro į Havaną, po 55 metų nusileido Kolumbijos sostinės Bogotos oro uoste. Ši istorija interneto platybėse neseniai pasklido drauge su kraupiomis smulkmenomis.

Kartais atsitinka taip, kad visiškai sveikas žmogus išeina į darbą, su reikalais ar paprasčiausiai pasivaikščioti ir nebegrįžta – nei po mėnesio, nei po metų. Pagal statistiką, kiekvienais metais mūsų lanetoje dingsta daugiau nei 2 milijonai žmonių, tarp kurių apie 5 tūkstančiai anglų, 7 tūkstančiai prancūzų, 8,5 tūkstančio italų, 9 tūkstančiai vokiečių ir net 35 tūkstančiai rusų.