Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Каталог статей » NSO ir ateiviai

СRūšiuoti pagal:

Išgirsti nežemiškos civilizacijos siunčiamus signalus svajojama jau ne vieną dešimtmetį. Tačiau kai kurie mokslininkai atvirai sako, kad signalų ieškoti nereikėtų – ateiviams mes dar nepasiruošę.

Viena iš ateivių pagrobtoji (1976), Luiza Smith, regresinės hipnozės metu prisiminė, kad jai esant laive, minutinė laikrodžio rodyklė sukosi sekundinės greičiu.

Pastaruoju metu žiniasklaidoje ypač padaugėjo pranešimų apie visokius kataklizmus, anomalijas, katastrofas ar šiaip įvairius nelaimingus atsitikimus. Tuo pačiu ir apie įvairias NSO (neatpažinti skraidantys objektai) avarijas ar sudužimus Žemėje. Tačiau tai labai dažnai paverčiama kažkokiu mistiniu, neįtikėtinu įvykiu. Nors ir stengiuosi logiškai aprašyti tokius atsitikimus, tačiau vargu ar tai tiksliai pavyksta, nes viskas atsiremia į užrašą „visiškai slaptai“.

Ko gero vaikystėje daugelis skaitėte knygą „Vinetu – apačių vadas“, bet ketinu rašyti ne apie indėnus, o apie ateivius, kurie indėnų žodžiais tariant – randasi jų gyvenamoje teritorijoje ir net turi savo bazes, o taip pat bendradarbiauja su amerikiečiais. Man ne taip jau labai rūpi jų bazės – gal jos Tibeto kalnuose, o gal ir Amazonės džiunglėse. Man svarbiau indėnų žodžiai apie ateivius. Žinoma, visa šita informacija po grifu: „visiškai slaptai“, tad galite tikėti arba ne!

Rendleshamo miško incidentas laikomas angeliškuoju Rosvelu, tik čia skirtingai nei JAV, Anglijoje matytas NSO buvo stebėtas iš artimo atstumo. Čia kaip ir Amerikoje, NSO buvo stebimas netoli karinės oro pajėgų bazės. Žinoma, Rendleshamo miško incidente nebuvo ateivių erdvėlaivio katastrofos, nebuvo ir ateivių kūnų, tačiau pats įvykis ne ką įdomesnis už Rosvelo incidentą.

Mėlynos spalvos neatpažintas skraidantis objektas pasirodė Olandijos danguje.

„OpenMinds.TV“ praneša, kad balandžio 11 dieną, po pietų, Dickas Smitsas su valtimi plaukiojo kanale, Maassluiso mieste, Hagos pietuose. Kai staiga pakėlęs galvą pastebėjo keistą mėlyną objektą, kabantį danguje. Rankoje laikytą fotokamerą iškart nukreipė į skraiduolį ir priartinęs nufilmavo.

Apie didžiulio NSO kritimą Tian Šanio kalnuose 1991 metais buvo rašoma labai mažai – gal del to, kad duomenų apie šį įvykį buvo labai mažai. Informacijos trūkumas gali būti susijęs ir su tuo, kad tuo metu byrėjo SSRS, todėl informacija apie skraidančias lėkštės nebuvo tokia svarbi..

XX dešimtmečio pabaigoje geriausių savo mokslininkų dėka JAV, SSRS, Kanada, Didžioji Britanija ir Prancūzija pagaliau sukūrė bandomuosius elektrogravitacinius variklius.  Šis pasiekimas leido pradėti projektuoti kosminius laivus, kurie, minimaliai naudodami energiją, galėtų pasiekti pačias tolimiausias Saules sistemos planetas.

Praėjusią savaitę mokslininkai paskelbė, jog už 492 šviesmečių nuo mūsų atrasta egzoplaneta „Kepler-186f“. Ji ypatinga tuo, jog yra pirmoji atrasta Žemės dydžio planeta, besisukanti savo žvaigždės gyvenamoje zonoje – joje gali būti skysto vandens, vadinasi, egzistuoja ir gyvybės susiformavimo tikimybė.

Amerikietis ekologas Elisas Silveris (Ellis Silver) teigia, kad žmonija gimė ne Žemėje. Jei būtume Žemės vaikai, mums pavyktų išvengti tokių nemalonumų kaip nugaros skausmas, pilnapadystė ir skausmingas gimdymas, mano jis. Panašūs pavyzdžiai rodo, kad mes esame tiesiog neprisitaikę gyventi šioje planetoje.

« 1 2 3 4 »