Pagrindinis » Straipsniai » Psichologija

Ko nekenčia vienišos moterys?

Ko nekenčia vienišos moterys?

Vienišos moterys dažnai vertina savo nepriklausomybę ir laisvę. Tačiau matant ilgalaikiais santykiais besidžiaugiančias drauges tikriausiai ne vienai vienišei yra labai sunku sau pasakyti: „Esu laiminga ir viena“. Todėl yra dalykų, kurių vienišos moterys tiesiog nekenčia...

Rimtų pažinčių svetainė DarniPora.lt rašo, kad yra keletas dalykų, kurių labai nemėgsta vienišos moterys.

1. Draugių, kurios giriasi ilgalaikiais darniais santykiais. Bendravimas su ilgalaikiais santykiais besidžiaugiančiomis draugėmis primena, kokia vieniša gali jaustis neturėdama mylimojo. Net jei apie tai vienišė neprasitars nė žodeliu, patikėkite, nėra malonu suprasti, kad nė vienas vyras nelaiko tavęs ta vienintele, kai kitos kasdien gauna meilės laiškelius ir eina į pasimatymus.

2. Valentino ir Moters dienos. Natūralu, kad kai nėra su kuo švęsti įsimylėjėlių dienos, jos ir nešventi. Tačiau kaip nemalonu kiekvieną kartą suprasti, kad Valentino dieną nėra jokių šansų su draugėmis kur nors nueiti, nes jos visos tądien eina į pasimatymus! O jei vienišų draugių neturi, lieka tik vienai vakaroti prie televizoriaus... Net ir Moters diena, kai daugelis aplinkinių vyrų sveikina bendradarbes, koleges, kurso drauges, džiugina tik tol, kol nepareini namo ir supranti, kad čia tavęs nelaukia mylimasis su gal ne didžiausia, bet širdžiai brangiausia gėlių puokšte.

3. Kai tenka būti ta „trečia, nereikalinga“. Kaip sakoma, kur du, ten trečias nereikalingas. Tačiau tikriausiai kiekvienai vienišai moteriai bent kartą gyvenime teko pasijusti būtent ta trečia. Juk kartais pasitaiko situacijų, kai, pavyzdžiui, draugė su savo antrąja puse pasisiūlo pavėžėti ar pakviečia į svečius, kai mylimasis namie. Jei esi vieniša, turi nuolat galvoti, kad nepatektum į situaciją, kuomet jautiesi visai nereikalinga...

4. Kai aplinkiniai primena, kad esate vieniša. „O tu dar vis neturi vaikino?“, „Jei turėtum draugą, suprastum mano asmeninių santykių problemas“, „Nesijaudink, anksčiau ar vėliau vis tiek ką nors susirasi“ – tokie ir panašūs pasakymai gali iš tiesų varyti į neviltį vienišą moterį. Žmonės, ištariantys panašias frazes, tikriausiai taip seniai buvo vieniši, kad nebeprisimena, kaip panašios frazės gali nervinti.

5. Gauti kvietimą, kuriame parašyta, kad esate laukiami su antrąja puse. Smagu gauti asmeninį kvietimą į kokį nors renginį ar šventę. Tačiau kai esi vieniša, prierašas „galite ateiti su antrąja puse“ skamba lyg priekaištas, kad jos neturi. Kartais tai gali kaip reikiant sugadinti nuotaiką.

6. Sužinoti, kad jūsų nekviečia tik todėl, kad esate vieniša. Pavyzdžiui, draugės surengė susitikimą su antrosiomis pusėmis, bet savo vienišą draugę pamiršo pakviesti... Galbūt taip pasielgė pamaniusios, kad ji jausis nesmagiai, jog viena yra be antrosios pusės, ir dėl to jas galima suprasti. Visgi išgyvenusi keletą panašių situacijų vienišė greičiausiai pradės jaustis atstumta tik dėl to, kad dar nesutikote savo išrinktojo.

 

Ko nekenčia vienišos moterys?


Kategorija: Psichologija | Įdėjo: Admin (25.05.2014) | Autorius: Darni pora
Peržiūrų: 1088 | Reitingas: 0.0/0
Turite naujieną, receptą, pranešimą ar tiesiog radote įdomų straipsnį? Pasidalinkite ir patalpinkite. Būtina nurodyti nuoroda ir autoriu.
Prisijunk prie mūsų
Pasidalinkite straipsniu su visais, jums vienas paspaudimas, o mums malonumas.

Patalpink skelbimą skelbimaistatybos.lt . Statybų rinkai pritaikyti skelbimai.

Kiti skelbimai
skelbimai
Galinga ANTIPARAZITINĖ PRIEMON...
skelbimai
Taikoreikia.lt - šildymo įrang...
skelbimai
Jeigu ŠALA KOJOS Ir RANKOS...
skelbimai
Daikin šilumos siurbliai/kondi...
skelbimai
Greitieji kreditai. Paskolos i...
skelbimai
LIETUVA- ANGLIJA- LIETUVA Kiek...

Iš viso komentarų: 0
Sutikimas:1 Saugos kodas *:
Žymos
bendrieji statybos darbai statyba tavoskelbimai.lt nemokami straipsniai siuntos nemokami skelbimai dovanos dazymas pramogos vaikams dell Hibridiniai nešiojami kompiuteriai remonto remontas lietuva anglija Drabužių naujienos Išpardavimas reklaminiai straipsniai straipsniai ASUS Drabužių išpardavimas Lietuvos rinkos naujienos Apple Akibrokštai gyvūnijos pasaulyje ateiviai istorija archeologija civilizacijos Vitaminai Įvairios keistenybės skelbimai Naudinga žinoti Kosmosas žemė Stop kadras Atradimai Visatoje Grobuonys ir aukos aksesuarai reklama akcija kaina svorio black walnut pagerina nuo stiprina apsaugo antioksidantas valo apdaila

Patalpinai skelbimą? Spausk skelbime žvaigždutę. Patinka. Kuo didesnis skelbimo reitingas, tuo didesnė galimybė skelbimui būt čia.
Naujausi skelbimai
Ar žinote kaip stipri... 54
Naujausi skelbimai
Katės Nagas - VALO, D... 50
Naujausi skelbimai
Vitaminai AKTYVIAM GY... 55
Naujausi skelbimai
Parduodamas 25aru skl... 40000
Naujausi skelbimai
Stresui širdžiai nura... 50
Naujausi skelbimai
VAIKAMS - žarnyno mik... 58
Naujausi skelbimai
Labai mėgsti saldumyn... 52
tavoskelbimai.lt skelbimaistatybos.lt objavlenija.net

Naudojimosi taisyklės | Kontaktai/Pasiūlymai | Vartotojo pasirinkimas | TAVO skelbimai.lt naujienos | Prenumeruok >RSS Prenumeruok
S8 7753191*77 | Visos teisės saugomos | © 2014 Tavoskelbimai.lt - nemokami skelbimai internete | Lankomumas:

SiteMAP
Наверх