Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » »

СRūšiuoti pagal:

Keičiantis visuomenei, jos vertybėms keičiasi ir lytinio gyvenimo ypatumai porose: seksologai stebi naują tendenciją, kad vis daugiau vyrų vietoj realaus sekso pasitenkina masturbacija prie kompiuterio, tuo tarpu moterys tampa reiklesnės ir išrankesnės.

Kokios liūdnos tavo akys!“ – nesunkiai atpažįstame žmogaus emociją vien pažvelgę jam į akis. Jei atkreiptumėte dėmesį ir į jo vyzdžius, sužinotumėte kur kas daugiau informacijos. Štai ką slepia nekalti juodi rutuliukai.

Ar neteko patirti apsunkimo, mieguistumo jausmo, galvos skausmo ar nepaaiškinamo nuovargio vos valanda ar net trumpiau pabendravus su artima drauge ar kolega darbe, o gal net pačiais artimiausiais namiškiais?

Dar ne taip seniai 25-erių metų sulaukusi ir niekada nebuvusi ištekėjusi mergina laikyta senmerge. Nuo tokių metų mergina galėjo tikėtis ištekėti nebent už našlio, dažnai kur kas vyresnio. Dabar 25-erių metų moters neapsiverčia liežuvis vadinti senmerge, tačiau stereotipai nėra visiškai išnykę…

Ko gero, vis dar dažna situacija, kai vyrai, grįžę iš darbo daugmaž panašiu laiku kaip ir jų antrosios pusės, nori tik ilsėtis ant sofos. Visa namų ruoša tampa vien tiktai moters rūpesčiu. Nelengva užduotis pakeisti tokio vyro elgesį! Tačiau neįmanomų dalykų nebūna!

 

Daugelio kirpėjų nuomone, norint turėti gražius ir sveikus plaukus verta investuoti ne tik į kokybišką šampūną ir balzamą, bet ir plaukų šukavimo priemones.

Nemokamo skelbimo įdėjimas į Tavoskelbimai.lt yra gana paprastas. Didelių žinių tam nereikia. Vienintelis žinojimas, vadovautis Tavoskelbimo.lt nurodymais ir naudoti esamas grafas pagal esamą paskirti. Norėtume parekomenduoti naudotis prisiregistravus lankytojui, nes yra daug didesnes galimybės, būt matomiems. Prisiregistravus lankytojui talpinant nemokamus skelbimus atsiranda daugiau funkcijų ir galimybių, o svarbiausia galime redaguoti savo nepatikusį skelbimą. Tad trumpa apžvalga ir palengvinimas jums mieli lankytojai.
« 1 2