Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Каталог статей » Psichologija

Įdomūs faktai: ką išduoda jūsų apatinių kelnaičių spalva?

 • 0.0 Reitingas
 • 2056 Peržiūrosов

Nemanykite, kad jūsų charakterio ypatybes išduoda tik veido mimika, gestai, balsto tembras... Manote, tai viskas? Ogi ne! Pasak britų psichologės, jūsų asmenybę atskleidžia ir dėvimų apatinių kelnaičių spalva. Tad ką kokia reiškia?

Žymi britų psichologė Donna Dawson sudarė sąrašą temperamentų pagal apatinio trikotažo spalvą. Ji šventai įsitikinusi, kad spalva yra toks pat žmogaus charakterio atspindys, kaip ir jo balso intonacija arba veido mimika.

Taigi skubame prie kelnaičių...

 • Kūno spalvos kelnaitės: ši moteris rami, atsipalaidavusi. Lovoje ji nieko nesigėdija ir nieko neslepia.
 • Raudonos spalvos kelnaitės: aistringa, energinga, intriguojanti.
 • Rožinės spalvos kelnaitės: romantiška, švelni, jai reikia kam nors priklausyti.
 • Juodos spalvos kelnaitės: valdinga, bet pasileidusi.
 • Baltos spalvos kelnaitės: nekalta, mažai ką žinanti, bet pasiruošusi mokytis.

Gana trumpas psichologės D. Dawson penkių spalvų sąrašėlis kitiems psichologams pasirodė pernelyg trumpas ir neišsamus.  Tad žymi britė papildė temperamentu klasifikaciją pagal apatinio trikotažo spalvą:

 • Žydros spalvos apatinės kelnaitės liudija,  kad jos savininkei svarbiausia – dėmesys jos asmenybei. Panelė, vilkinti žydros spalvos apatinį trikotažą, trokšta romantikos ir dažnų prisipažinimų, kad ją myli. Beje, tie žodžiai nebūtinai turi skambėti iš vieno stipriosios lyties atstovo lūpų.
 • Tamsiai pilka apatinių kelnaičių spalva išduoda, kad pirmiausia jų savininkei rūpi ilgalaikiai santykiai ir jų perspektyva. Ir tik tuomet, kai pilkų apatinių kelnaičių dėvėtoja palaimina tuos santykius, ji sutinka panirti į intymius vandenis. Be to, tokios spalvos kelnaičių savininkei nesvetimi ekstravagantiški poelgiai. Jos slapta aistra – mylėtis neįprastose vietose.

Fotolia nuotr. / Mergina, gulitni ant lovos
 • Moteris, mėgstanti žalsvos spalvos apatines kelnaites, pirmenybę teikia karjerai. Žalsvą spalvą mėgsta ta dailiosios lyties atstovė, kuri retai įsimyli. Ji lyg katės, kuri vaikšto ten, kur nori. Kuo jos išskirtinės? Žalsvos spalvos kelnaičių savininkė moka netikėtai sujaudinti partnerį, o tada netikėtai atsistoti ir išeiti – tiesiog pamesti partnerį tokiu ypatingu momentu. Jai patinka seksas ir jai visiškai nusispjauti, su kuo mylisi.
 • Geltoną spalvą renkasi ta moteris, kuri visą save atiduoda partneriui, yra kupina meilės, linksmų plaučių ir vėjavaikiška. Tačiau šios spalvos kelnaites dėvinčioji trokšta, kad partneris su ja būtų nuoširdus ir visiškai atsidavęs.
 • Oranžinė arba salotinė spalva sufleruoja, kad tokių spalvų kelnaites dėvinti moteris dievina eksperimentuoti. Jai nuolat norisi ko nors naujo. Pavyzdžiui, partneriui ji pasiūlys drauge pažiūrėti pornografinį filmą ir, šiam nė neįpusėjus, „užvers“ mylimąjį ant kilimo. Ši dailiosios lyties atstovė smalsi, nuolat atakuoja partnerį įvairiausiais klausimais: kaip tau tai  pavyksta? ar galėsi tai padaryti aukštyn kojomis? koks jausmas būti vyru?

Fotolia nuotr. / Džiaunamos apatinės kelnaitės
 • Mėlyną spalvą moterys renkasi retai. Paprastai tos, kurios mano esančios kūrybingos asmenybės ir dėl to kenčiančios. Tokios dailiosios lyties atstovės mylisi tik tada, kai jos to nori, ir tik dėl malonumo. Mėlynų apatinių kelnaičių  dėvėtojos pasyvios ir visiškai atsiduoda partnerio iniciatyvai. Bet... jos traukia lyg magnetas savo paslaptingumu – jos puikiai supranta jūrą ir kvepia šalčio gaiva.
 • Rudų apatinių kelnaičių savininkė daug ko baiminasi. Gal ji daug kartų buvo apgauta ir jai sunku kuo nors patikėti, atskleisti savo švelniąją pusę? Tokia moteris drovisi bučiuoti, glamonėti partnerį. Paprastai  ji nesimėgauja sekso malonumais – mylisi kone iš reikalo.
 • Įvairiaspalves kelnaites dėvinti moteris negali pakęsti monotonijos, dažnai keičia lytinius partnerius, tačiau... ji įspraudžia save į rėmus ir neleidžia jau iš jų išsiveržti.