Pagrindinis » Straipsniai » Psichologija

Įdomūs faktai: ką išduoda jūsų apatinių kelnaičių spalva?

Įdomūs faktai: ką išduoda jūsų apatinių kelnaičių spalva?

Nemanykite, kad jūsų charakterio ypatybes išduoda tik veido mimika, gestai, balsto tembras... Manote, tai viskas? Ogi ne! Pasak britų psichologės, jūsų asmenybę atskleidžia ir dėvimų apatinių kelnaičių spalva. Tad ką kokia reiškia?

Žymi britų psichologė Donna Dawson sudarė sąrašą temperamentų pagal apatinio trikotažo spalvą. Ji šventai įsitikinusi, kad spalva yra toks pat žmogaus charakterio atspindys, kaip ir jo balso intonacija arba veido mimika.

Taigi skubame prie kelnaičių...

 • Kūno spalvos kelnaitės: ši moteris rami, atsipalaidavusi. Lovoje ji nieko nesigėdija ir nieko neslepia.
 • Raudonos spalvos kelnaitės: aistringa, energinga, intriguojanti.
 • Rožinės spalvos kelnaitės: romantiška, švelni, jai reikia kam nors priklausyti.
 • Juodos spalvos kelnaitės: valdinga, bet pasileidusi.
 • Baltos spalvos kelnaitės: nekalta, mažai ką žinanti, bet pasiruošusi mokytis.

Gana trumpas psichologės D. Dawson penkių spalvų sąrašėlis kitiems psichologams pasirodė pernelyg trumpas ir neišsamus.  Tad žymi britė papildė temperamentu klasifikaciją pagal apatinio trikotažo spalvą:

 • Žydros spalvos apatinės kelnaitės liudija,  kad jos savininkei svarbiausia – dėmesys jos asmenybei. Panelė, vilkinti žydros spalvos apatinį trikotažą, trokšta romantikos ir dažnų prisipažinimų, kad ją myli. Beje, tie žodžiai nebūtinai turi skambėti iš vieno stipriosios lyties atstovo lūpų.
 • Tamsiai pilka apatinių kelnaičių spalva išduoda, kad pirmiausia jų savininkei rūpi ilgalaikiai santykiai ir jų perspektyva. Ir tik tuomet, kai pilkų apatinių kelnaičių dėvėtoja palaimina tuos santykius, ji sutinka panirti į intymius vandenis. Be to, tokios spalvos kelnaičių savininkei nesvetimi ekstravagantiški poelgiai. Jos slapta aistra – mylėtis neįprastose vietose.

Fotolia nuotr. / Mergina, gulitni ant lovos
 • Moteris, mėgstanti žalsvos spalvos apatines kelnaites, pirmenybę teikia karjerai. Žalsvą spalvą mėgsta ta dailiosios lyties atstovė, kuri retai įsimyli. Ji lyg katės, kuri vaikšto ten, kur nori. Kuo jos išskirtinės? Žalsvos spalvos kelnaičių savininkė moka netikėtai sujaudinti partnerį, o tada netikėtai atsistoti ir išeiti – tiesiog pamesti partnerį tokiu ypatingu momentu. Jai patinka seksas ir jai visiškai nusispjauti, su kuo mylisi.
 • Geltoną spalvą renkasi ta moteris, kuri visą save atiduoda partneriui, yra kupina meilės, linksmų plaučių ir vėjavaikiška. Tačiau šios spalvos kelnaites dėvinčioji trokšta, kad partneris su ja būtų nuoširdus ir visiškai atsidavęs.
 • Oranžinė arba salotinė spalva sufleruoja, kad tokių spalvų kelnaites dėvinti moteris dievina eksperimentuoti. Jai nuolat norisi ko nors naujo. Pavyzdžiui, partneriui ji pasiūlys drauge pažiūrėti pornografinį filmą ir, šiam nė neįpusėjus, „užvers“ mylimąjį ant kilimo. Ši dailiosios lyties atstovė smalsi, nuolat atakuoja partnerį įvairiausiais klausimais: kaip tau tai  pavyksta? ar galėsi tai padaryti aukštyn kojomis? koks jausmas būti vyru?

Fotolia nuotr. / Džiaunamos apatinės kelnaitės
 • Mėlyną spalvą moterys renkasi retai. Paprastai tos, kurios mano esančios kūrybingos asmenybės ir dėl to kenčiančios. Tokios dailiosios lyties atstovės mylisi tik tada, kai jos to nori, ir tik dėl malonumo. Mėlynų apatinių kelnaičių  dėvėtojos pasyvios ir visiškai atsiduoda partnerio iniciatyvai. Bet... jos traukia lyg magnetas savo paslaptingumu – jos puikiai supranta jūrą ir kvepia šalčio gaiva.
 • Rudų apatinių kelnaičių savininkė daug ko baiminasi. Gal ji daug kartų buvo apgauta ir jai sunku kuo nors patikėti, atskleisti savo švelniąją pusę? Tokia moteris drovisi bučiuoti, glamonėti partnerį. Paprastai  ji nesimėgauja sekso malonumais – mylisi kone iš reikalo.
 • Įvairiaspalves kelnaites dėvinti moteris negali pakęsti monotonijos, dažnai keičia lytinius partnerius, tačiau... ji įspraudžia save į rėmus ir neleidžia jau iš jų išsiveržti.

Įdomūs faktai: ką išduoda jūsų apatinių kelnaičių spalva?


Kategorija: Psichologija | Įdėjo: Admin (06.06.2014) | Autorius: ji24.lt Tinklalapis
Peržiūrų: 989 | Raktažodžiai: Psichologija, Apatiniai drabužiai, Kelnaitės, Spalva, Siaurikės, Gerontopsichologija | Reitingas: 0.0/0
Turite naujieną, receptą, pranešimą ar tiesiog radote įdomų straipsnį? Pasidalinkite ir patalpinkite. Būtina nurodyti nuoroda ir autoriu.
Prisijunk prie mūsų
Pasidalinkite straipsniu su visais, jums vienas paspaudimas, o mums malonumas.

Patalpink skelbimą skelbimaistatybos.lt . Statybų rinkai pritaikyti skelbimai.

Kiti skelbimai
skelbimai
Sirk Mažiau, Sveik Greičiau...
skelbimai
Kosmetini butų remontas....
skelbimai
„GluePoras“ oro tarpo šiltinim...
skelbimai
Greitas kreditas. Paskolos int...
skelbimai
Greitas kreditas. Ilgalaikės p...
skelbimai
Egzotinis Masažas Vyrams! (Vyr...

Iš viso komentarų: 0
Sutikimas:1 Saugos kodas *:
Žymos
bendrieji statybos darbai statyba tavoskelbimai.lt nemokami straipsniai siuntos nemokami skelbimai dovanos dazymas pramogos vaikams dell Hibridiniai nešiojami kompiuteriai remonto remontas lietuva anglija Drabužių naujienos Išpardavimas reklaminiai straipsniai straipsniai ASUS Drabužių išpardavimas Lietuvos rinkos naujienos Apple Akibrokštai gyvūnijos pasaulyje ateiviai istorija archeologija civilizacijos Vitaminai Įvairios keistenybės skelbimai Naudinga žinoti Kosmosas žemė Stop kadras Atradimai Visatoje Grobuonys ir aukos aksesuarai reklama akcija kaina svorio black walnut pagerina nuo stiprina apsaugo antioksidantas valo apdaila

Patalpinai skelbimą? Spausk skelbime žvaigždutę. Patinka. Kuo didesnis skelbimo reitingas, tuo didesnė galimybė skelbimui būt čia.
Naujausi skelbimai
Stresui širdžiai nura... 50
Naujausi skelbimai
Parduodamas 25aru skl... 40000
Naujausi skelbimai
VAIKAMS - žarnyno mik... 58
Naujausi skelbimai
Ar žinote kaip stipri... 54
Naujausi skelbimai
Vitaminai AKTYVIAM GY... 55
Naujausi skelbimai
Katės Nagas - VALO, D... 50
Naujausi skelbimai
Labai mėgsti saldumyn... 52
tavoskelbimai.lt skelbimaistatybos.lt objavlenija.net

Naudojimosi taisyklės | Kontaktai/Pasiūlymai | Vartotojo pasirinkimas | TAVO skelbimai.lt naujienos | Prenumeruok >RSS Prenumeruok
S8 7753191*77 | Visos teisės saugomos | © 2014 Tavoskelbimai.lt - nemokami skelbimai internete | Lankomumas:

SiteMAP
Наверх