Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Каталог статей » Psichologija

Apie lyčių karą

  • 0.0 Reitingas
  • 1982 Peržiūrosа

Dabar jūs sužinosite, kodėl "lyčių karas" yra labai naudingas valdžią turintiems ir kas būtent iš jo pelnosi. Tačiau prieš tai pasitelkime fantaziją ir vaizduotę. Įsitaisykite patogiau savo krėsle ir įsivaizduokite štai tokį dalyką.

Įsivaizduokite, kad lyčių karas pasibaigė - vyrai ėmė taikiai sugyventi su moterimis, įsiviešpatavo meilė ir monogamija. Sulaukę kokių 20 metų, žmonės kuria šeimas ir gyvena drauge iki pat senatvės meilėje ir harmonijoje. Neištikimybė, meilės intrigos tapo niekam nereikalingos - viską, ko reikia, ir vyrai, ir moterys gauna savo šeimoje ir "į kairę" suvaikščioti noras niekam nekyla.

Įsivaizdavote? Užfiksuokite savo galvoje šį meilės ir harmonijos paveikslą. O dabar, turėdami šį vaizdą prieš akis, pasižiūrėkite į mūsų dabartinį pasaulį ir pamatysite štai ką.

Pirmas dalykas, kurį pamatysite - pradeda užsidarinėti visos vietos, kur galima "pasitūsinti" - diskotekos, naktiniai klubai, visos tos vietos, kurias lanko vieniši žmonės, norintys susipažinti. Kruizai vienišiams, klibai vienišiams - viskas iškart užsidarys. Šioje sferoje įsiviešpataus žiauri krizė.

Toliau - pradės kristi alkoholio paklausa. Juk "tūsai", partnerio paieškos labai tampriai susijusios su alkoholiu, be jo joks vakarėlis neapsieina. Vyrai irgi ims mažiau gerti - jeigu šeimoje harmonija ir tarpusavio supratimas, tai pretekstų nusigerti bus gerokai mažiau. Alkoholio gamintojams ateis juodos dienos.

Sekančia auka taps prestižinių daiktų gamintojai. Mobilūs telefonai, brangūs automobiliai, brangenybės - jeigu šeimoje tvyro taika ir harmonija ir susirasti gyvenimo bendražygį yra paprasta, tai kam švaistyti pinigus brangiems daiktams, kuriuos anksčiau visi pirko tik tam, kad atkreiptų priešingos lyties dėmesį? Daugybė automobilių gamintojų bankrutuos ar bus priversti kardinaliai pakeisti gaminamų modelių gamą.

Vėliau žlugs reklama. Juk daugeliu atvejų reklama pagrįsta seksualiniu nepasitenkinimu - pamenate merginą su bikiniu kokiame nors automobilyje, bute ar dar kur nors? Juk visa tai apeliuoja į vartotojo nepatenkintą seksualumą. Žmogus, pas kurį šeimoje normalūs santykiai, į tokias pusnuoges merginas nekreips dėmesio.

Toliau žlugs begalė įvairiausių moterims skirtų žurnalų.

Dešimtys tūkstančių advokatų, kurie specializuojasi skyrybų ir šeimos konfliktų bylose liks bedarbiais.

Rimta krizė ištiks mediciną. Žmogus, gyvenantis harmonijoje, serga kur kas rečiau. Farmacijos korporacijos, gaminančios Viagrą ir vaistus nuo depresijos, užsidarys. Smarkiai sumažės venerinių susirgimų - tūkstančiai gydytojų liks be darbo. Bedarbių skaičius sieks jau dešimtis milijonų.

Išnyks prostitucija. Smarkiai sumažės narkotikų vartojimas, juk narkotikų vartotojais dažniausiai tampa seksualiai nepatenkinti žmonės. Pasaulio narkomafija bus priversta papildyti darbo ieškančių žmonių gretas.

Krizė palies ir teisėtvarkos įstaigas. Seksualiniai nusikaltimai išnyks, o finansiniai nusikaltimai, agresija - smarkiai sumažės. Policininkų skaičius bus sumažintas, daugeliui jų teks ieškotis naujo darbo.

Smarkiai sumažės pamestų vaikų skaičius, vaikų namai užsidarinės masiškai. Bedarbių skaičius planetoje pasieks šimtus milijonų žmonių.

Pornoindustrija liausis egzistavusi. Dar kelios dešimtys milijonų bedarbių. Užsidarys viešnamiai, striptizo klubai.

Nustos egzistuoti feminisčių organizacijos, bankrutuos labdaros fondai, kurie specializavosi pagalbos moterims teikime. Smarkiai sumažės homoseksualistų klubų skaičius, o ir visa ši sfera patirs krachą.

Šį sąrašą galima tęsti ir tęsti. Būkime iki galo atviri - mūsų civilizacija stovi ant "lyčių karo" pamatų, šitas karas visokeriopai kultivuojamas, be jo šiuolaikinė civilizacija pražus. Pašalinkime iš visuomenės seksualinį nepasitenkinimą - ir kone pusė planetos liks be darbo - nebereikės prestižinių daiktų, daugelio pasilinksminimo įstaigų, žurnalų, klinikų, kalėjimų, nebereikės išlaikyti ištisų policijos armijų (seksualiai patenkinti žmonės ne tokie agresyvūs), ištuštės kalėjimai ir beprotnamiai.

Taigi, galima daryti tokias išvadas.

  • Lyčių karas labai naudingas valdžią turintiems - jis provokuojamas sąmoningai.
  • Daugelio korporacijų pajamos, netgi ne milijardai, o trilijonai dolerių, priklauso nuo visuomenėje tvyrančio seksualinio nepasitenkinimo. Visokeriopai remiamas feminizmas, į kurį investuojami milijardai, taip pat labai naudingas tam tikroms struktūroms.
  • Jeigu rytoj tarp vyrų ir moterų įsiviešpataus harmonija, tai korporacijų nuostoliai bus skaičiuojami ne milijardais, o trilijonais.