Pagrindinis » Straipsniai » Psichologija

Vedusio vyro meilužė – pliusai ir minusai

Vedusio vyro meilužė – pliusai ir minusai

Aplinkui tiek daug vienišų vyrų, tačiau, kaip sakoma uždraustas vaisius saldesnis. Neretai įsimylima būtent jau susisaisčiusį santuokos saitais. Tokios moterys, įsimylėjusios vedusį, naiviai tikisi, kad mylimas paliks žmoną ir liks tik su jomis. Jeigu tokie santykiai egzistuoja, vadinasi, jie kažkam tinka. Taigi turi pliusų ir minusų.

Fantastiškas seksas

Dažniausiai vedusius vyrus užmegzti karštą romaną skatina įvairovės trūkumas ir priblėsusi aistra teisėtai žmonai. Norėdamas sužavėti naują mylimąją jis pasiruošęs sužavėti rodomu dėmesiu, gėlėmis ir vakarienėmis, dovanomis ir prabangiomis vakarienėmis restoranuose. Žmonos apie tokį dėmesį seniai jau pamiršusios.

Jokios rutinos

Jei meilės nebėra, tai kaip ji gali sudužti? Santuokiniame gyvenime anksčiau ar vėliau įsivyrauja rutina, kur laukia galybė buities darbų, pareigų ir reikalavimų. Negana to, ir šypsenų gerokai mažiau nei anksčiau, draugystės pradžioje. Kam vargintis bandant prisitaikyti prie pasikeitusio statuso ir sutuoktinio, jei rutina galima prablaškyti svetimos moters glėbyje.

Visiška laisvė

Moterys, susitikinėjančios su vedusiais vyrais, gali jaustis visiškai laisvos, neturėti jokių įsipareigojimų. Gali daryti, ką nori. Grįžti ir išeiti, kada nori. Jos susitinka su meilužiu abiems patogiu metu ir praleidžia tik tiek laiko, kad nenusibostų vienas kitam.

Nauda

Kartais romantiški santykiai su vedusiu vyru gali būti perspektyvūs ir naudingi. Tarkime, meilužis gali supažindinti su įtakingais asmenimis, kurie padėtų padaryti karjerą, įkurti verslą.

Iš kitos pusės būti meiluže ne visada naudinga ir linksma. Dažniausiai jos jaučiasi vienišos, nesuprastos ir smerkiamos visuomenės. Apžvelkime, kokie vedusių vyrų meilužių gyvenimo būdo trūkumai.

Netikrumas

Lyg yra visos sąlygos meilei, tačiau meilės nėra. Net tokios perspektyvos! Tik labai retais atvejais vyrai palieka žmonas dėl meilužių. Be to, meilužė – ne bejausmė. Ji taip pat kaip žmona pavydi, pyksta ir jaudinasi.

Per didelis slaptumas

Šių santykių negalima paviešinti. Slėpti adresus, slaptažodžius, pokalbius, laiškus, žinutes. Pačioje pradžioje toks slaptumas gali jaudinti, tačiau vieną dieną pradeda erzinti ir piktinti.

Retos progos pabūti kartu

Kartais norėtųsi pabūti kartu su mylimuoju, tačiau jis yra užsiėmęs kitais reikalais, leidžia laiką su šeima. Savaitgalius ir atostogas tenka praleisti vienumoje.

Priklausomybė ir pavydas

Meilužė supranta, kad jos statusas gali būti neilgalaikis. Po kažkiek laiko vyras susiras jaunesnę ir gražesnę meilužę, o tada ji liks viena. Šie santykiai tokie trapūs, kad kiekvieną kartą išsiskirdama su vedusiu vyru, ji negali būti tikra, kad jis pas ją sugrįš.

Per daug informacijos

Meilužės statusas įpareigoja nekalbėti apie jų problemas, nesikišti į šeimos nesutarimus, net, jei jis ir klaustų patarimo. Galiausiai visa ta informacija apie jo žmoną, vaikus, gimines pradės slėgti.

Kažin ar verta pradėti santykius su vedusiu vyru. Galbūt geriau atkreipti dėmesį į išsiskyrusius, kurie kažkada taip pat buvo šeimos vyrai. Išsiskyrę asmenys vienišiems dažnai atrodo lyg paskui save velkantys sunkų praeities bagažą. Tačiau būtent tokie asmenys gali būti patikimesni partneriai kurti šeimą. Žinoma, jei šeima iširo ne dėl vyro ištikimybės ar kitų rimtų priežasčių.

Vedusio vyro meilužė – pliusai ir minusai


Kategorija: Psichologija | Įdėjo: Admin (30.04.2014) | Autorius: Šaltinis: priekavos.lt
Peržiūrų: 1068 | Reitingas: 0.0/0
Turite naujieną, receptą, pranešimą ar tiesiog radote įdomų straipsnį? Pasidalinkite ir patalpinkite. Būtina nurodyti nuoroda ir autoriu.
Prisijunk prie mūsų
Pasidalinkite straipsniu su visais, jums vienas paspaudimas, o mums malonumas.

Patalpink skelbimą skelbimaistatybos.lt . Statybų rinkai pritaikyti skelbimai.

Kiti skelbimai
skelbimai
Turite antsvori? Netelpate į s...
skelbimai
Paskolos be užstato. Ilgalaiki...
skelbimai
Paskola pasiūlyti
skelbimai
Greitieji kreditai. Paskolos i...
skelbimai
PAGYVENUSIO AMŽIAUS ŽMONĖMS - ...
skelbimai
Kaip pagerinti ATMINTĮ?...

Iš viso komentarų: 0
Sutikimas:1 Saugos kodas *:
Žymos
bendrieji statybos darbai statyba tavoskelbimai.lt nemokami straipsniai siuntos nemokami skelbimai dovanos dazymas pramogos vaikams dell Hibridiniai nešiojami kompiuteriai remonto remontas lietuva anglija Drabužių naujienos Išpardavimas reklaminiai straipsniai straipsniai ASUS Drabužių išpardavimas Lietuvos rinkos naujienos Apple Akibrokštai gyvūnijos pasaulyje ateiviai istorija archeologija civilizacijos Vitaminai Įvairios keistenybės skelbimai Naudinga žinoti Kosmosas žemė Stop kadras Atradimai Visatoje Grobuonys ir aukos aksesuarai reklama akcija kaina svorio black walnut pagerina nuo stiprina apsaugo antioksidantas valo apdaila

Patalpinai skelbimą? Spausk skelbime žvaigždutę. Patinka. Kuo didesnis skelbimo reitingas, tuo didesnė galimybė skelbimui būt čia.
Naujausi skelbimai
Ar žinote kaip stipri... 54
Naujausi skelbimai
Vitaminai AKTYVIAM GY... 55
Naujausi skelbimai
VAIKAMS - žarnyno mik... 58
Naujausi skelbimai
Stresui širdžiai nura... 50
Naujausi skelbimai
Katės Nagas - VALO, D... 50
Naujausi skelbimai
Parduodamas 25aru skl... 40000
Naujausi skelbimai
Labai mėgsti saldumyn... 52
tavoskelbimai.lt skelbimaistatybos.lt objavlenija.net

Naudojimosi taisyklės | Kontaktai/Pasiūlymai | Vartotojo pasirinkimas | TAVO skelbimai.lt naujienos | Prenumeruok >RSS Prenumeruok
S8 7753191*77 | Visos teisės saugomos | © 2014 Tavoskelbimai.lt - nemokami skelbimai internete | Lankomumas:

SiteMAP
Наверх