Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » »

Kaip numesti svorį: dvi lieknos figūros paslaptys

Kuris iš Jūsų gali garbingai prisipažinti, kad niekada gyvenime nėra bandęs sulieknėti? Apklausos liudija, kad kas antras pasaulio gyventojas norėtų lieknesnio kūno ir plokštesnio pilvo. Todėl neverta stebėtis, kad žurnaluose ir internete galima rasti be galo daug patarimų, kaip atsikratyti antsvorio. Bet kaip sužinoti, kuri iš daugelio siūlomų dietų tinka būtent tau?

1-oji paslaptis – valgyk pagal savo amžių

Medžiagų apykaita, taip pat kaip ir tu, laikui bėgant keičiasi. Paauglystėje tavo organizmas galėjo greitai perdirbti visas maisto medžiagas – ar tai būtų pica, ar traškios keptos bulvytės, tačiau sulaukus 18 metų medžiagų apykaita lėtėja. Gali būti net taip, kad tu griežtai laikysies dietos, bet svoris vis tiek augs!

Ką manai apie galimybę valgyti viską be jokių apribojimų. Be to, viskas, ką suvalgytum, gerintų medžiagų apykaitą ir padėtų riebalus paversti raumenimis? Tai ne fantastika! Įžymybių mitybos specialistai nustato savo klientų medžiagų apykaitos ir kūno ypatybes ir pagal tai parenka maisto produktus, kuriuos vartojant galima atnaujinti ir „iš naujo suprogramuoti“ medžiagų apykaitą.

Atlik testą ir sužinok, ką turi valgyti, kad pakeistum savo medžiagų apykaitą.

Specialiai tau parengta dieta padės sumažinti riebalų kaupimąsi, nes bus nustatyta, kuriuo tavo organizmo bioritmui tinkamiausiu metu reikėtų vartoti angliavandenius kartu su medžiagų apykaitą skatinančiais produktais. Siekiant nustatyti tavo bioritmą, nereikia atlikti brangių tyrimų ar diagnostikos, užtenka atsakyti į klausimus , kurie atskleis tavo kasdienių įpročių niuansus.

2-oji paslaptis – valgyk pagal savo kūno tipą

Ar esi pastebėjęs, kad ta pati dieta žmones gali veikti skirtingai? Dviem žmonėms pasiekti panašių rezultatų laikantis tos pačios dietos neįmanoma net tuo atveju, jei jie yra identiški dvyniai! Tyrinėdamas šį fenomeną amerikiečių mokslininkas Viljamas Šeldonas jau ketvirtajame dešimtmetyje atskleidė, kad tai, kaip mes netenkame svorio, priklauso nuo kūno sudėjimo tipo. Šeldonas išskyrė tris tipus – ektomorfinį, mezomorfinį ir endomorfinį. Daug pasaulyje taikomų dietų yra pagrįstos šiais 3 kūnų sudėjimo tipais, tačiau šiuolaikiniai mokslininkai sugebėjo įrodyti, kad kūnų skirstymas į tipus ir potipius yra gerokai sudėtingesnis. Be to, kiekvieno iš šių potipių kūno reakcija į tam tikrus maisto produktus ir maisto medžiagų grupes gali būti visiškai priešinga! Pavyzdžiui, vienam tipui angliavandeniai gali skatinti riebalų sudeginimo procesą ir sveiką medžiagų apykaitą, bet kitam – priešingai – tie patys angliavandeniai gali sustabdyti medžiagų apykaitą kelioms valandoms. Norint atsikratyti nereikalingų kilogramų, medžiagų apykaita turi veikti greitai. Vienam kūno tipui būdinga kaupti riebalų atsargas, bet kitas visus suvartotus riebalus panaudos kaip energijos šaltinį ir atsargų nekaups.  Daug šių kūno tipų neturi nieko bendro ir elgiasi visiškai priešingai. Dėl šių skirtumų nė viena dieta, kuri nėra sudaryta specialiai tau, negali garantuoti teigiamų pokyčių. Norint sulieknėti greitai ir nekenkiant sveikatai, mityba turi būti pritaikyta pagal tikrąjį tavo kūno tipą. Tik tada tai, ką tu valgai, kiek suvalgai, padės tavo organizmui maksimaliai sudeginti kalorijas ir atsikratyti antsvorio.

Lina (24): „Antsvoris mane kankino paskutinius 3 metus, nė viena dieta nepadėjo. Tada pabandžiau lieknėti pagal internete sudarytą programą. Reikėjo savaitę laikytis man sudaryto grafiko. Taip atsikračiau šešių kilogramų per nepilną savaitę!“

Ką daryti?

Jei svajoji apie gražią figūrą ir gerą sveikatą, užmiršk apie dietas, pagal kurias tau siūloma mesti svorį taip pat kaip ir tūkstančiams žmonių visame pasaulyje! Tikėtis, kad kitiems tinkanti dieta tiks ir tau, reiškia rizikuoti savo sveikata ir išvaizda! Jei trūksta azarto, dalyvauk loterijoje, bet nerizikuok savo figūra. Tik specialiai tavo kūno sudėjimui, amžiui, kasdieniams įpročiams pritaikyta dieta leis pasiekti geriausių rezultatų!

Norėdami sudaryti savo lieknėjimo planą, apsilankykite StockholmHealth.com

StockholmHealth.com – unikalus lieknėjimo metodas, nuo praėjusių metų liepos mėn. prieinamas ir Lietuvoje. Taikant šį metodą, pastebimų rezultatų pasiekiama vos per 7 dienas be treniruočių, badavimo, lieknėjimo tablečių. Metodas pagrįstas individualiai sudarytu lieknėjimo planu 7 dienoms. Vykdydami lieknėjimo programą, Jūs galite gauti nemokamas „StockholmHealth“ lieknėjimo ir mitybos specialistų konsultacijas.

Antsvoris ne tik keičia išvaizdą, bet ir padidina riziką susirgti širdies ir kraujagyslių ligomis. Todėl StockholmHealth.com jums sudarys individualų lieknėjimo planą ir taip galėsi atsikratyti antsvorio. Pirmosioms 50 susidomėjusiųjų dietos plano sudarymą apmokės StockholmHealth.com (pačioms reikėtų sumokėti tik 37 Lt dydžio registracijos mokestį).

Vardai ir gyvenviečių pavadinimai pakeisti intervuojamosios privatumo išsaugojimo tikslais.

Никто не решился оставить свой комментарий.
Будь-те первым, поделитесь мнением с остальными.
avatar