Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » »

Kodėl nukąra krūtys?

Įvairių dietų mėgėjai neretai pastebi, kad riebaliukai pilvo, šlaunų srityse tirpsta kur kas sunkiau nei krūtinė. Pastaroji sumažėja beveik iškart pradėjus laikytis dietos ar intensyviau sportuoti. Įdomu, kodėl taip yra? Trys priežastys, kurių tikriausiai nesitikėjote, paaiškins šį „fenomeną“.

Krūtų dydis priklauso nuo riebalinio audinio kiekio. Tada, kai ribojamas maistas, tas audinys tampa nebe toks tankus. Svorio svyravimai lemia sumažėjusį krūtų liaukų raiščių elastingumą. Dėlto staigūs mitybos pokyčiai ne tik pakeičia krūtų dydį, bet ir formą.

Nestebite savo svorio? Tai nesiskųskite dėl nukarusių krūtų. Dėl papildomų kilogramų krūtinę prilaikantys raiščiai nusilpsta ir pasikeičia forma bei dydis. Be to, papildomas riebalinio audinio sluoksnis skatina hormonų estrogenų gamybą. Nutukimą ir virškinimo veiklą nulemia hormonų pusiausvyros sutrikimai.

Blogi įpročiai gali būti nudribusių, negražių krūtų priežastimi. Medicinoje tai vadinama ptoze – organo nusileidimu, nudribimu. Pavyzdžiui, rūkančių moterų kraujotaka kūno organuose bei krūtų liaukose nusilpsta, deguonies įsisavinimas audiniuose suprastėja. Raiščiai netenka būtinų maistinių medžiagų ir mineralų, todėl palaipsniui netenka elastingumo. Žinoma, nukarusios krūtys – tai tik estetinė problema. Daug rimtesnių problemų gali kilti toms moterims, kurios rūko. Joms gali išsivystyti rimtos krūtinės ligos, jau nekalbant apie vėžį.

Никто не решился оставить свой комментарий.
Будь-те первым, поделитесь мнением с остальными.
avatar