Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal »

Ligos ir mutacijos, maistas E

Namuose ir darbe kasdien leidžiame ilgas valandas šalia daugybės elektros prietaisų. Ir net nesusimąstome, kaip jie mus veikia. Specialistai sako, kad dalis prietaisų didesnės grėsmės nekelia, tačiau yra ir tokių, nuo kurių geriau laikytis atokiau. Pavyzdžiui, mobilusis telefonas - turbūt nenustebinsime priminę mokslininkų perspėjimus, kad jis žmogaus organizmui turi didžiausią poveikį. Specialistai pataria, kaip galima sumažinti mus supančių prietaisų keliamą riziką sveikatai.

Psichologija

Keičiantis visuomenei, jos vertybėms keičiasi ir lytinio gyvenimo ypatumai porose: seksologai stebi naują tendenciją, kad vis daugiau vyrų vietoj realaus sekso pasitenkina masturbacija prie kompiuterio, tuo tarpu moterys tampa reiklesnės ir išrankesnės.

Didieji pranašai

„Savaime išsipildančios pranašystės“ fenomenas žinomas seniai, ir jūs tikriausiai taip pat su juo susidūrėte – jei ko nors su siaubu laukiate, žiū, tai ir pradeda pildytis.

„Neišlaikysiu, neišlaikysiu!“ – be pabaigos kartoja baimės kamuojamas studentas. Ir per egzaminą jis tikrai susikerta. Juk jis daugiau laiko praleido bijodamas, o ne ruošdamasis egzaminui. Dažna mergina yra įsitikinusi, kad „visi vyrai – kiaulės“, ir taip nesąmoningai tikisi šlykštaus kavalierių elgesio, taip elgtis juos skatindama ir savo manieromis, ir gestais, ir žodžiais.

Burtai-Magija-Astrologija-Religija

Spėti ateitį, burtis geriausia tam tikromis dienomis. Netinkamos dienos gali pasufleruoti neteisingą atsakymą. Didžiausia tikimybė, kad burtai pasakys teisybę šventinėmis dienomis: per Kalėdas, Naujuosius metus, Užgavėnes, Velykas, tam tikromis Mėnulio dienomis.

Kosmoso paslaptys

Trumputis, galingas radijo bangų pliūpsnis, kurį užfiksavo Arecibo obervatorija Puerto Rike, galėtų sukelti perversmą paslaptingų kosminių signalų tyrimuose: iki šiol tokius pliūpsnius pavykdavo užfiksuoti tik teleskopu Australijoje, todėl būta abejonių dėl jų kilmės.

Signalai, vadinami „greitais radijo pliūpsniais“, yra kosminės paslaptys, kurios, panašu, atkeliauja iš labai tolimų visatos gelmių. Tačiau nuo pirmo užfiksuoto pliūpsnio 2007 metais mokslininkai ne tik svarstė, koks kosminis objektas galėjo paleisti tokį neįtikėtinai ryškų, trumpalaikį radijo bangų impulsą, o ir apskritai: ar šie impulsai yra kosminės kilmės.

Burtai-Magija-Astrologija-Religija

Daugelis yra girdėję apie mistines įvairių papuošalų ir brangakmenių savybes. Tarp brangenybių pasitaiko ir tokių, kurios prišaukia nelaimes savo šeimininkams. Daug kas tai laiko prietaru, bet kai kurios istorijos, susijusios su garsiomis brangenybėmis, verčia susimąstyti – ar tai virtinė paprastų sutapimų, ar kai kas daugiau?

NSO ir ateiviai

Apie didžiulio NSO kritimą Tian Šanio kalnuose 1991 metais buvo rašoma labai mažai – gal del to, kad duomenų apie šį įvykį buvo labai mažai. Informacijos trūkumas gali būti susijęs ir su tuo, kad tuo metu byrėjo SSRS, todėl informacija apie skraidančias lėkštės nebuvo tokia svarbi..

NSO ir ateiviai

XX dešimtmečio pabaigoje geriausių savo mokslininkų dėka JAV, SSRS, Kanada, Didžioji Britanija ir Prancūzija pagaliau sukūrė bandomuosius elektrogravitacinius variklius.  Šis pasiekimas leido pradėti projektuoti kosminius laivus, kurie, minimaliai naudodami energiją, galėtų pasiekti pačias tolimiausias Saules sistemos planetas.

Didieji pranašai

Mažai kam žinoma, kad dar prieš Nostradamą gyveno aiškiaregys, kuris išpranašavo ateitį net iki 6323 metų! Šis pranašas – pranciškonu vienuolis, gyvenęs Vokietijoje XV amžiuje. Tikrasis šio žmogaus vardas nežinomas, istorijos analuose liko tik jo pseudonimas – ranjo Nero, t.y. Juodasis voras. Šio voragyvio klasei priklausančio atstovo atvaizdas buvo pavaizduotas kiekviename pranašysčių lape. Įdomiausia tai, kad labai daug pranašysčių išsipildė.

Būtybės

Ar kada nors teko susidurti su žmogumi, su kuriuo kaskart pabendravę kurį laiką jaučiatės blogai, prislegia kaltės, gailesčio jausmas bei kitos neigiamos emocijos. Jei taip, greičiausiai susidūrėte su vadinamuoju energijos vampyru. Tokių žmonių egzistavimą patvirtina net psichologijos specialistai.

« 1 2 ... 24 25 26 27 28 ... 31 32 »