Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Каталог статей » Sąmokslo teorijos

СRūšiuoti pagal:

Kaip žinia, šiuolaikinį pasaulį valdo kapitalas. Deja, tai realus vakarykščio, šiandieninio o ir tikriausiai rytdienos pasaulio paveikslas. Taip jau susiklostė, kad tol, kol egzistuoja pinigai, didžioji dalis žmonių, išskyrus saujelę teisuolių ir bepročių, sieks pinigų ir turtų.

Tai yra pati tikriausia ritualinė žmogžudystė, nes incidentas įvyko po 2014 m. balandžio 15 d. mėnulio užtemimo.

Praėjusį savaitgalį finansinis pasaulis buvo susirūpinęs dėl paslaptingo nužudymo: nužudytas buvęs ABN Amro generalinis direktorius ir jo šeimos nariai, o dabar pasklido žinia ir apie Bank Frick & Co vadovo Jurgeno Friko žūtį Lichtenšteine. Pagrindiniu įtariamuoju laikomas Jurgenas Hermanas, kuris dalyvavo "aršiame ginče", kuris keletą metų truko tarp Bank Frick ir Lichtenšteino vyriausybės. Tarp viso kito, jis apkaltino valdžią to, kad ši neteisėtai sunaikino investicinę kompaniją Hermann Finance, dėl ko jis liko be pragyvenimo lėšų.

Beveik du šimtus metų žmonija atkakliai stengiasi įminti Atlantidos mįslę. Laikas ir stichija padarė viską, kad šiandien mes negalėtume atsakyti į klausimą: "Ar būta jos iš tikrųjų, ir kur jos reikėtų ieškoti?" Bet ar verta tuo stebėtis, jeigu kur kas istoriškai artimesnės mums tautos ir valstybės neretai nepaliko po savęs nieko daugiau, kaip tik pavadinimą, atsitiktinai paminėtą kokiame nors senoviniame metraštyje? Visuose vandenynuose vyko plataus masto, tačiau nesėkminga legendinio kontinento paieška. Ir vis dėlto liko tegu ir menkutis, bet šansas, kad Atlantida kitados visgi egzistavo.

Šiaip jau apie Adolfą Hitlerį mitų prikurta daug. Kaip, beje, ir apie Josifą Staliną, mirusį ne savo mirtimi, apie Jurijų Gagariną, kurį pasiėmę ateiviai, apie Mėnulį, kuriame rasta gyvenvietė ir kone visi sklypai išpirkti... Štai per „Disvcovery“ kanalą parodytas 47 min. dokumentinis filmas „Hitleris Anduose“, kuriame tvirtinama, kad aukštai kalnuose iki pat savo mirties 1971 m. gyvenęs Trečiojo reicho lyderis...

Britų mokslininkai, ištyrę Adolfo Hitlerio žmonos Evos Braun DNR, teigia aptikę, kad ji greičiausiai turėjo žydiškas šaknis, skelbia „The Independent“, remdamiesi dokumentiniu filmu, kurį kitą savaitę rodys televizijos kanalas „Channel 4“.

Egzistuoja sąmokslo teorija, jog NASA ir JAV vyriausybė slepia jiems žinomus faktus apie protingas gyvybės formas Marse. Teorija teigia, jog šios žinios slepiamos idant nekiltų panika visuomenėje.

Pagal dokumentus, Vladimiras Iljičius Leninas mirė Gorkuose 1924 m. sausio 21 d. 18 val. 50 min. Jau 22 valandą Kremliuje, dalyvaujant Džeržinskiui, Kuibyševui, Avanesovui, Enukidzei, Jaroslavskiui ir kt., įvyko pasitarimas aptariant laidotuves. CK skubus plenumas patvirtino pirmuosius veiksmus. 3 val. 30 min. nakties įvyko CIK posėdyje išrinkta komisija laidotuvėms, kurios pirmininku paskyrė F. Dzeržinskį. 4 val. skulptorius Merkurovas padarė gipsinę Lenino veido ir rankų kopiją. Vidurdienį patologinės anatomijos prof. Abrikosovas balzamavo kūną.

Visa pažangioji žmonija, kaip mums nuolat kalbama, absoliučiai natūraliai pripažino homoseksualistus, jų subkultūrą, jų teisę tuoktis, įsivaikinti ir propaguoti savo seksualinę orientaciją mokyklose ir vaikų darželiuose. Mums kalbama, kad visa tai - natūralus procesas.

Tačiau mums meluoja.

Melą apie natūralumą paneigė amerikiečių sociologas Džozefas Overtonas, aprašęs technologiją, pagal kurią galima pakeisti visuomenės požiūrį į principinius tai visuomenei klausimus. Perskaitykite šį aprašymą ir jūs suprasite, kaip legalizuojamas homoseksualizmas bei incestas ir kaip šis procesas bus baigtas Europoje jau artimiausiais metais. Kaip ir vaikų eutanazija, beje.

 

Paaiškėjo, kad šias betono struktūras II-ojo pasaulinio karo metais surentė naciai. Sovietų armija SSRS gyvavimo laikais prie jų artintis civiliams griežtai draudė. Tai tik dar labiau įkaitino kalbas apie šių mįslingų statinių paskirtį. Viena iš labiausiai intriguojančių versijų – šie žiedai yra šiurpaus superslapto nacių radiacinio ginklo "Die Glocke" ("Varpas") placdarmas.

« 1 2