Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » »

Paslaptingos bankininkų žudynės. Jau trylika aukų

Praėjusį savaitgalį finansinis pasaulis buvo susirūpinęs dėl paslaptingo nužudymo: nužudytas buvęs ABN Amro generalinis direktorius ir jo šeimos nariai, o dabar pasklido žinia ir apie Bank Frick & Co vadovo Jurgeno Friko žūtį Lichtenšteine. Pagrindiniu įtariamuoju laikomas Jurgenas Hermanas, kuris dalyvavo "aršiame ginče", kuris keletą metų truko tarp Bank Frick ir Lichtenšteino vyriausybės. Tarp viso kito, jis apkaltino valdžią to, kad ši neteisėtai sunaikino investicinę kompaniją Hermann Finance, dėl ko jis liko be pragyvenimo lėšų.

Tikriausiai bankininko savižudybe nustebinti šiandien jau nieko nepavyks, nuolatiniai stresai ir verslo sudėtingumai veda į tragiškas pasekmes. Ir vis dėlto pastaraisiais mėnesiais žuvusių finansininkų skaičius kelia siaubą. Dalį mirčių policija klasifikuoja kaip savižudybes, kai kurios mirtys liko neišaiškintos, o kai kuriais atvejais paprasčiausiai atsisakoma atskleisti detales, o tai tik stiprina įtarimus dėl tyčinių žmogžudysčių.

VILJAMAS BROKSMITAS. 58 metų amžiaus buvęs Deutsche Bank top menedžeris buvo aptiktas negyvas savo namuose Londono centre sausio 26 dieną. Policija klasifikuoja mirtį kaip savižudybę.

KARLAS SLIMAS. 51 metų amžiaus Tata Motors vykdomasis direktorius, aptiktas negyvas ketvirtame viešbučio Shangri-La Bankoke (Tailandas) aukšte sausio 27 dieną.

GEBRIELIS MAGIS. 39 metų amžiaus JP Morgan darbuotojas mirė nukritęs nuo JP Morgan būstinės Europoje stogoje Londone sausio 27 dieną.

MAIKAS DIUKERIS. 50 metų amžiaus investicinio JAV banko ekonomistas buvo aptiktas negyvas netoli nuo Takomos tilto Vašingtono valstijoje.

RIČARDAS TELIS. 57 metų Title Services įkūrėjas buvo aptiktas negyvas šio mėnesio pradžioje. Iš visko sprendžiant, jis pats nusišovė.

TIMAS DIKINSONAS. Britų Swiss Re AG komunikacijų direktorius irgi mirė praėjusį mėnesį, tačiau mirties aplinkybės iki šiol nežinomos.

RAJENAS HENRIS KREINAS. 37 metų amžiaus JP Morgan top menedžeris mirė prieš kelias savaites. Tragedijos detalių nėra, mirties priežastimi įvardijama savižudybė. Apie jo mirtį liudija tiktai nedidelis nekrologas Stamford Daily Voice.

LI DŽUNDŽIS. 33 metų amžiaus bankininkas iš Hongkongo šią savaitę nusižudė, nušokęs nuo JP Morgan būstinės.

DŽEIMSAS STIUARTAS. Buvęs National Bank of Commerce generalinis direktorius rastas negyvas Skotdeile, Arizonos valstijoje, vasario 19 rytą. Šeimos atstovai atsisakė nurodyti mirties priežastį.

EMANUELIS REILIS. 47 metų Midtown’s Vertical makleris, puolęs po traukiniu.

KENETAS BELANDO. 28 metų amžiaus Levy Capital makleris, anksčiau dirbęs investicijų analitikų banke JPMorgan. Iššoko pro savo buto langą.

JANAS PETERIS ŠNITMANAS. 57 metų amžiaus buvęs vyriausiasis vykdomasis banko ABN Amro Group direktorius. Aptiktas negyvas savo namuose netoli Amsterdamo, drauge su žmona ir dukterimi.

JURGENAS FRIKAS. 48 metų amžiaus Bank Frick & Co. Generalinis direktorius. Nušautas požeminiame garaže, vienoje iš finansinių kompanijų Lichtenšteine.

Никто не решился оставить свой комментарий.
Будь-те первым, поделитесь мнением с остальными.
avatar