Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » »

Britų mokslininkai teigia atradę, kad Adolfo Hitlerio žmona galbūt turėjo žydiškų šaknų

Britų mokslininkai, ištyrę Adolfo Hitlerio žmonos Evos Braun DNR, teigia aptikę, kad ji greičiausiai turėjo žydiškas šaknis, skelbia „The Independent“, remdamiesi dokumentiniu filmu, kurį kitą savaitę rodys televizijos kanalas „Channel 4“.

Šis filmas „Dead Famous DNA“ skirtas įžymių praeities žmonių DNR tyrimams. E.Braun DNR tyrimams buvo gauti iš jos plaukų, kurie buvo rasti 1945 metais Berhofo rezidencijoje – A.Hitlerio name Bavarijos Alpėse.

Tyrimai rodo, kad pagal motinos liniją E.Braun kilmė yra žydiška. Jos DNR parodė genų rinkinį – haplogrupę N1b1, kuris būdingas žydų aškenazių bendruomenei. Aškenaziai viduramžiais paplito Centrinėje ir Rytų Europoje, Vokietijoje dalis jų atsivertė į katalikybę XIX amžiuje.

Tyrėjai teigia, kad E.Braun giminaičiai atsisakė suteikti tyrimams reikiamus duomenis. Laidos kūrėjai teigia, kad šis atradimas „suteikia peno apmąstymams“. 

Eva Ana Paula Braun ilgą laiką buvo Adolfo Hitlerio draugė bei žmona (trumpam prieš mirtį). E.Braun sutiko Hitlerį Miunchene, kai jai buvo 17 metų, dirbdama asmeninio A.Hitlerio fotografo asistente.  E.Braun buvo pagrindinė A.Hitlerio vidinio socialinio rato dalis, tačiau nedalyvavo su A.Hitleriu viešuose renginiuose iki 1944 metų vasaros, kai jos sesuo ištekėjo už Hitlerio štabo karininko. Karo pabaigoje E.Braun kartu su A.Hitleriu išvyko į Berlyną, kur slėpėsi fiurerio bunkeryje. Čia jie kartu nusižudė bunkerio svetainėje. 

Похожие материалы

Никто не решился оставить свой комментарий.
Будь-те первым, поделитесь мнением с остальными.
avatar