Pagrindinis » Straipsniai » Sąmokslo teorijos

Marso sąmokslas

Marso sąmokslas

Egzistuoja sąmokslo teorija, jog NASA ir JAV vyriausybė slepia jiems žinomus faktus apie protingas gyvybės formas Marse. Teorija teigia, jog šios žinios slepiamos idant nekiltų panika visuomenėje. Teorija turi įvairių atšakų iš kurių viena teigia, jog nors Marse šiuo metu greičiausiai ir nėra gyvybės, bet ji buvo anksčiau, tai ne va patvirtina “Sojourner” padaryta nuotrauka, kurioje matyti žmogaus skeletas. Kita atšaka sako, kad protingos gyvybės Marse jau nėra seniai, tačiau egzistuoja primityvios gyvybės formos, kurios taip pat slepiamos nuo visuomenės, nors NASA jau seniai turi įrodymus. Teorijos šalininkai, pasitelkia nuotraukas kuriose matomos įžymiosios Marso piramidės arba žymusis Sfinksas. Teigiama, jog šie dariniai yra dirbtinės kilmės, kaip taisyklė, šios sąmokslo teorijos šalininkų literatūroje rašoma jog tai yra įrodytas faktas, nors egzistuoja begalė šių darinių nuotraukų kitu rakursu, iš kurių paaiškėja, jog nuotraukose regimi vaizdiniai tėra pareidolijos pasireiškimas, tam tikras psichologinis reiškinys, kurio metu žmogus matydamas nepažįstamus ar esančius neįprastu rakursu objektus, įžvelgia jame pažįstamus objektus.

   Marso sąmokslo teorija kelia prielaidas, jog Marso piramidės turi tiesioginį ryšį su žemiškomis. Dažnai teigiama, jog tai dvasinis ryšys, kiti teigia, jog ryšys atsirado, nes kažkada marsiečiai aplankė Žemę, treti teigia kad pačioje Žemėje egzistavo aukšto išsivystymo civilizacija, kuri gal net ir Marse lankėsi, taip pat egzistuoja nuomonė, jog čia veikė dar ir trečia civilizacija, kuri aplankė ir Žemę ir Marsą bei abejose planetose pastatė piramides, paprastai teigiama, jog ši civilizacija yra ne iš Saulės sistemos, o pavyzdžiui iš Plejadžių sistemos ar dar iš kur nors kitur. Taip pat, dažnai šios teorijos šalininkai teigia, jog gyvybė Žemėje ir Marse galėjo būti sukurta ateivių iš kitų žvaigždinių sistemų.
 
Marso piramidės ir Sfinksas
Kaip Marso Sfinksas atrodo iš tiesų
 

Marso sąmokslas


Kategorija: Sąmokslo teorijos | Įdėjo: Admin (04.05.2014) | Autorius: Gabrielius E. Klimenka
Peržiūrų: 1083 | Raktažodžiai: Marso sąmokslas | Reitingas: 0.0/0
Turite naujieną, receptą, pranešimą ar tiesiog radote įdomų straipsnį? Pasidalinkite ir patalpinkite. Būtina nurodyti nuoroda ir autoriu.
Prisijunk prie mūsų
Pasidalinkite straipsniu su visais, jums vienas paspaudimas, o mums malonumas.

Patalpink skelbimą skelbimaistatybos.lt . Statybų rinkai pritaikyti skelbimai.

Kiti skelbimai
skelbimai
Elektrikas Vilniuje
skelbimai
Greitos paskolos pasiūlymas ju...
skelbimai
Matematikos ir informatikos ko...
skelbimai
Saldus SAPNAS - GERA SAVIJAUTA...
skelbimai
Siūlo paskolas tarp individų r...
skelbimai
Galinga ANTIPARAZITINĖ PRIEMON...

Iš viso komentarų: 0
Sutikimas:1 Saugos kodas *:
Žymos
bendrieji statybos darbai statyba tavoskelbimai.lt nemokami straipsniai siuntos nemokami skelbimai dovanos dazymas pramogos vaikams dell Hibridiniai nešiojami kompiuteriai remonto statybinės medžiagos remontas lietuva anglija Drabužių naujienos reklaminiai straipsniai straipsniai ASUS Drabužių išpardavimas Lietuvos rinkos naujienos Apple Akibrokštai gyvūnijos pasaulyje ateiviai istorija archeologija civilizacijos Vitaminai Įvairios keistenybės skelbimai Naudinga žinoti Kosmosas žemė Stop kadras Atradimai Visatoje Grobuonys ir aukos aksesuarai reklama akcija kaina svorio black walnut pagerina nuo stiprina apsaugo antioksidantas valo apdaila

Patalpinai skelbimą? Spausk skelbime žvaigždutę. Patinka. Kuo didesnis skelbimo reitingas, tuo didesnė galimybė skelbimui būt čia.
Naujausi skelbimai
Parduodamas 25aru skl... 40000
Naujausi skelbimai
Vitaminai AKTYVIAM GY... 55
Naujausi skelbimai
Ar žinote kaip stipri... 54
Naujausi skelbimai
Katės Nagas - VALO, D... 50
Naujausi skelbimai
VAIKAMS - žarnyno mik... 58
Naujausi skelbimai
Stresui širdžiai nura... 50
Naujausi skelbimai
Labai mėgsti saldumyn... 52
tavoskelbimai.lt skelbimaistatybos.lt objavlenija.net

Naudojimosi taisyklės | Kontaktai/Pasiūlymai | Vartotojo pasirinkimas | TAVO skelbimai.lt naujienos | Prenumeruok >RSS Prenumeruok
S8 7753191*77 | Visos teisės saugomos | © 2014 Tavoskelbimai.lt - nemokami skelbimai internete | Lankomumas:

SiteMAP
Наверх