Pagrindinis » Straipsniai » Sąmokslo teorijos

Kam skirti už 170 km nuo Murmansko po vandeniu tūnantys gigantiški betoniniai nacių žiedai?

Kam skirti už 170 km nuo Murmansko po vandeniu tūnantys gigantiški betoniniai nacių žiedai?

Paaiškėjo, kad šias betono struktūras II-ojo pasaulinio karo metais surentė naciai. Sovietų armija SSRS gyvavimo laikais prie jų artintis civiliams griežtai draudė. Tai tik dar labiau įkaitino kalbas apie šių mįslingų statinių paskirtį. Viena iš labiausiai intriguojančių versijų – šie žiedai yra šiurpaus superslapto nacių radiacinio ginklo "Die Glocke" ("Varpas") placdarmas.

Gigantiški betoniniai nacių žiedai netoli Murmansko
©englishrussia.com

Sąmokslo teorijų išpažinėjai ir vietos gyventojai teigė, kad tai – nacių slapto ginklo bandymų poligonas. Jame vokiečių karo inžinieriai bandė antigravitacijos įrenginius. Kiti beviltiškai kliedėjo, kad žiedai – ne kas kita, o nacių "skraidančių lėkščių" oro uostas: neva antigravitacijos principu veikiantys skraidymo aparatai, kurie po karo kaip NSO buvo stebimi JAV ir TSRS, iš čia kildavo vykdyti užduočių ir čion sugrįždavo. Tiesa, jokių dokumentų apie tokią "vundervafės" flotilę ar pavienius orlaivius nebuvo rasta. O naciai visus technologinius eksperimentus kruopščiai dokumentuodavo ne tik raštu, bet ir fotografijų ar filmuotų kadrų pavidalu.

Yra teigiančių, kad povandeniniai betoniniai žiedai buvo skirti gluminančiai konstrukcijai pavadinimu "Die Glocke" ("Varpas"). Tai – metalinis varpo konstrukcijos objektas, kurį naciai suprojektavo ir pastatė Lenkijoje. "Varpas" buvo toks galingas, kad projektas galiausiai baigėsi keliasdešimties jį įgyvendinusių nacių mokslininkų mirtimis.

"Die Glocke" – 4-5 m aukščio ir 3 metrų skersmens varpo pavidalo cilindras. Pirmą kartą jį 2000 m. knygoje "Prawda o Wunderwaffe" aprašė lenkų žurnalistas Igoris Witkowskis: jo viduje buvo du į priešingas puses besisukantys švino cilindrai, kurių sienelių storis siekė 2,5 cm.

 

Šiurpaus radiacinio poveikio superslaptas nacių ginklas "Die Glocke"

Cilindruose teliūskavo skystas metalas, kodiniu pavadinimu "Xerum 525". Savo išvaizda jis buvo panašus į gyvsidabrį, tačiau švytėjo violetine spalva. Agregatui reikėdavo didžiulio elektros energijos kiekio. Niekas negalėjo paaiškinti, koks buvo ko poveikis, kai "Die Glocke" būdavo įjungiamas ir pradėdavo "gausti". Spėliojama, kad jis pradėdavo spinduliuoti žudančio intensyvumo radiaciją. Taip jis galabijęs aplink buvusius žmones, gyvūnus – šių kūnai kone akimirksniu suirdavę. Yra galvojančių, kad "Varpo" paskirtis – žvelgti į praeitį, iškreivinti gravitacijos lauką ir laiką. Ne, į ateitį naciai kažkodėl žvelgti nenorėjo.

Ko gero, vienintelis tikrovę iškraipantis dalykas šioje mistinėje istorijoje – "konsparanoikų" neuronai. Betoniniai žiedai nėra NSO pakilimo aikštelės. Netoli Linkamario kaimelio (Murmansko apskritis, Rusija), visai palei pat sieną su Suomija rastos koncentrinės betoninės struktūros – paprasčiausi betoniniai fortai, skirti gintis nuo priešo artilerijos.

Sovietų povandeniniai laivai šią Barenco jūros teritoriją ir pakrantę iš nacių atkovojo 1944 m. spalio 12 d. Įlanka tapo Raudonosios armijos uostu. Netrukus netoliese buvo pastatytas ir sovietinių povandeninių laivų statykla. Todėl jos apylinkės ir buvo taip kruopščiai saugomos nuo pašalinių akių.

Taigi, jokių NSO. Tik seni betoniniai nacių fortai.

 

Gigantiški betoniniai nacių žiedai netoli Murmansko
©englishrussia.com
 
 

Panašiai atrodo ir kiti II-ojo pasaulinio karo laikų fortai. Iliustracijoje – Oregono valstijoje (JAV) stūksantis pakrantės gynybos fortas
©troop799.com
 
 

O čia – 6" pabūklo įtvirtinimų liekanos Sitkos pakrantės forte Aliaskoje (JAV)
©northamericanforts.com
 
 

Gigantiški betoniniai nacių žiedai netoli Murmansko
©commons.wikimedia.org
 
 

Gigantiški betoniniai nacių žiedai netoli Murmansko
©englishrussia.com
 
 

Gigantiški betoniniai nacių žiedai netoli Murmansko
©englishrussia.com

Kam skirti už 170 km nuo Murmansko po vandeniu tūnantys gigantiški betoniniai nacių žiedai?


Kategorija: Sąmokslo teorijos | Įdėjo: Admin (12.04.2014) | Autorius: technologijos.lt Tinklalapis
Peržiūrų: 809 | Raktažodžiai: Slapti projektai, Sąmokslo teorijos, Antrojo pasaulio karo ginkluotė, Paslaptingi statiniai ir kosntrukci | Reitingas: 0.0/0
Turite naujieną, receptą, pranešimą ar tiesiog radote įdomų straipsnį? Pasidalinkite ir patalpinkite. Būtina nurodyti nuoroda ir autoriu.
Prisijunk prie mūsų
Pasidalinkite straipsniu su visais, jums vienas paspaudimas, o mums malonumas.

Patalpink skelbimą skelbimaistatybos.lt . Statybų rinkai pritaikyti skelbimai.

Kiti skelbimai
skelbimai
Greita paskola. Vartojimo kred...
skelbimai
Taikoreikia.lt - šildymo įrang...
skelbimai
Turite antsvori? Netelpate į s...
skelbimai
Smėliavimo sistema „NikoBlaste...
skelbimai
Visi pulteliai vartams 8685212...
skelbimai
Writeworks - reikalingi rasyto...

Iš viso komentarų: 0
Sutikimas:1 Saugos kodas *:
Žymos
bendrieji statybos darbai statyba tavoskelbimai.lt nemokami straipsniai siuntos nemokami skelbimai dovanos dazymas pramogos vaikams dell Hibridiniai nešiojami kompiuteriai remonto remontas lietuva anglija Drabužių naujienos Išpardavimas reklaminiai straipsniai straipsniai ASUS Drabužių išpardavimas Lietuvos rinkos naujienos Apple Akibrokštai gyvūnijos pasaulyje ateiviai istorija archeologija civilizacijos Vitaminai Įvairios keistenybės skelbimai Naudinga žinoti Kosmosas žemė Stop kadras Atradimai Visatoje Grobuonys ir aukos aksesuarai reklama akcija kaina svorio black walnut pagerina nuo stiprina apsaugo antioksidantas valo apdaila

Patalpinai skelbimą? Spausk skelbime žvaigždutę. Patinka. Kuo didesnis skelbimo reitingas, tuo didesnė galimybė skelbimui būt čia.
Naujausi skelbimai
Ar žinote kaip stipri... 54
Naujausi skelbimai
Katės Nagas - VALO, D... 50
Naujausi skelbimai
Vitaminai AKTYVIAM GY... 55
Naujausi skelbimai
Parduodamas 25aru skl... 40000
Naujausi skelbimai
Stresui širdžiai nura... 50
Naujausi skelbimai
VAIKAMS - žarnyno mik... 58
Naujausi skelbimai
Labai mėgsti saldumyn... 52
tavoskelbimai.lt skelbimaistatybos.lt objavlenija.net

Naudojimosi taisyklės | Kontaktai/Pasiūlymai | Vartotojo pasirinkimas | TAVO skelbimai.lt naujienos | Prenumeruok >RSS Prenumeruok
S8 7753191*77 | Visos teisės saugomos | © 2014 Tavoskelbimai.lt - nemokami skelbimai internete | Lankomumas:

SiteMAP
Наверх