Pagrindinis » Straipsniai » Futuristika

Eksperimentas patvirtino: žmonių teleportacija įmanoma

Eksperimentas patvirtino: žmonių teleportacija įmanoma

Žmonių persikėlimas erdvėje gali tapti realybe, kadangi jokie fizikos dėsniai iš esmės neprieštarauja didelių objektų, įskaitant žmones teleportacijai, teigia mokslininkai.

Teleportacija tai būsena, kuomet dalelės tarsi susipina ir akimirksniu paveikia viena kitą, nesvarbu, koks nuotolis tarp jų būtų. Nors Albertas Einšteinas atmetė šį reiškinį, vadindamas jį „keistu veiksmu per atstumą“, tačiau mokslininkai ne kartą įrodė, kad tai atlikti yra realu.

Neseniai Delfto technologijos universiteto profesorius Hansonas ir jo komanda sugebėjo 100% tikslumu atomus nugabenti į už trijų metrų esantį tašką. „Turint omenyje, kad mes visi esame atomų rinkiniai, iš esmės turėtų pavykti teleportuoti save iš vienos vietos į kitą“, – teigia jis.

Pasak Enšteino fiziškai negalima keliauti greičiau už šviesą, tačiau atlikta demonstracija rodo, jog vis dėlto yra įmanoma teleportuoti subatominėse dalelėse užkoduotą informaciją tarp dviejų taškų ir tai mokslininkams pavyko visų bandymų metu.

Ši demonstracija buvo svarbus pirmasis žingsnis kuriant į interneto ryšį panašų tinklą tarp itin sparčių kvantinių kompiuterių, kuriems neprilygs net šių dienų super kompiuteriai, – „Pagrindinės kvantinės teleportacijos pritaikymo sfera yra kvantinis internetas – pasaulinio tinklo išplėtimas, kuriuo galėtume siųsti 100 % apsaugotą kvantinę informaciją“.

Dar ambicingesnis eksperimentas planuojamas liepos mėnesį, kai informacijos keitimasis vyks 1300 metrų atstumu tarp universiteto miestelio pastatų. Tikimasi, kad tai padės paneigti pagrindinį Einšteino argumentą prieš teleportaciją – jog signalui nėra galimybės praeiti tarp susipynusių dalelių šviesos greičiu.

„Tai didžiulis techninis iššūkis, – todėl niekas iki šiol to dar nedarė“ priduria profesorius Hansonas – tikiu, kad mums tai pavyks“.

Eksperimentas patvirtino: žmonių teleportacija įmanoma


Kategorija: Futuristika | Įdėjo: Admin (02.06.2014) | Autorius: technologijos.lt Tinklalapis
Peržiūrų: 994 | Raktažodžiai: Kvantinė fizika, Kvantinis internetas, Teleportacija, Dalelių sąveika ir jos modeliai, Atomo fizika | Reitingas: 0.0/0
Turite naujieną, receptą, pranešimą ar tiesiog radote įdomų straipsnį? Pasidalinkite ir patalpinkite. Būtina nurodyti nuoroda ir autoriu.
Prisijunk prie mūsų
Pasidalinkite straipsniu su visais, jums vienas paspaudimas, o mums malonumas.

Patalpink skelbimą skelbimaistatybos.lt . Statybų rinkai pritaikyti skelbimai.

Kiti skelbimai
skelbimai
FINANSINĖS PASKOLOS GREITAS...
skelbimai
Writeworks - reikalingi rasyto...
skelbimai
Šiltiname EKOVATA šlapiu ir sa...
skelbimai
Smėliavimo sistema „NikoBlaste...
skelbimai
Paskolos internetu. Greitieji ...
skelbimai
Dažome remontuojame butus....

Iš viso komentarų: 0
Sutikimas:1 Saugos kodas *:
Žymos
bendrieji statybos darbai statyba tavoskelbimai.lt nemokami straipsniai siuntos nemokami skelbimai dovanos dazymas pramogos vaikams dell Hibridiniai nešiojami kompiuteriai remonto remontas lietuva anglija Drabužių naujienos Išpardavimas reklaminiai straipsniai straipsniai ASUS Drabužių išpardavimas Lietuvos rinkos naujienos Apple Akibrokštai gyvūnijos pasaulyje ateiviai istorija archeologija civilizacijos Vitaminai Įvairios keistenybės skelbimai Naudinga žinoti Kosmosas žemė Stop kadras Atradimai Visatoje Grobuonys ir aukos aksesuarai reklama akcija kaina svorio black walnut pagerina nuo stiprina apsaugo antioksidantas valo apdaila

Patalpinai skelbimą? Spausk skelbime žvaigždutę. Patinka. Kuo didesnis skelbimo reitingas, tuo didesnė galimybė skelbimui būt čia.
Naujausi skelbimai
Ar žinote kaip stipri... 54
Naujausi skelbimai
Stresui širdžiai nura... 50
Naujausi skelbimai
Katės Nagas - VALO, D... 50
Naujausi skelbimai
Vitaminai AKTYVIAM GY... 55
Naujausi skelbimai
Parduodamas 25aru skl... 40000
Naujausi skelbimai
VAIKAMS - žarnyno mik... 58
Naujausi skelbimai
Labai mėgsti saldumyn... 52
tavoskelbimai.lt skelbimaistatybos.lt objavlenija.net

Naudojimosi taisyklės | Kontaktai/Pasiūlymai | Vartotojo pasirinkimas | TAVO skelbimai.lt naujienos | Prenumeruok >RSS Prenumeruok
S8 7753191*77 | Visos teisės saugomos | © 2014 Tavoskelbimai.lt - nemokami skelbimai internete | Lankomumas:

SiteMAP
Наверх