Pagrindinis » Straipsniai » Psichologija

Nemokamų bendrų skelbimų įdėjimas į Tavoskelbimai.lt

Nemokamų bendrų skelbimų įdėjimas į Tavoskelbimai.lt

Nemokamo skelbimo įdėjimas į Tavoskelbimai.lt yra gana paprastas. Didelių žinių tam nereikia. Vienintelis žinojimas, vadovautis Tavoskelbimo.lt nurodymais ir naudoti esamas grafas pagal esamą paskirti. Norėtume parekomenduoti naudotis prisiregistravus lankytojui, nes yra daug didesnes galimybės, būt matomiems. Prisiregistravus lankytojui talpinant nemokamus skelbimus atsiranda daugiau funkcijų ir galimybių, o svarbiausia galime redaguoti savo nepatikusį skelbimą. Tad trumpa apžvalga ir palengvinimas jums mieli lankytojai.

Neprisiregistravęs lankytojas įdedant skelbimą mato skelbimo įdėjimo anketą:

Bedri skelbimai info

Veiksmas: Laukas yra būtinas, norit greičiau kitam lankytojui surasti jūsų esama skelbimą pagal veiksmą.

Kategorija: Lankytojams galimybė pasirinkti tik viena esama objektą iš esamų galimybių.

Pavadinimas: (draudžiama: didžiosios raidės ir kainos rašymas) Tai suteikia kitiems lankytojams, skelbimų tinklalapį Tavoskelbimai.lt būt lygiais su kitais lankytojais.

Aprašymas: Šiame laukia įrašomas skelbimo aprašymas. Noriu paminėti registruotas lankytojas turi pagal esamas žinias ir galimybes skelbimą redaguoti ir paįvairinti spalvomis, ar tiesiog paryškinti tam tikras pastraipas ar žodžius.

Nuotraukų pasirinkimas. Tiek neprisijungęs lankytojas, tiek prisiregistravęs lankytojas turi lygias teises į 10 nuotraukų įdėjimą. Be nuotraukų Tavo skelbime atsiras tuščias laukas. Todėl norėtųsi parekomenduoti įkelti bent vieną foto nuotrauką, kad į jus atkreiptų kitas lankytojas. Įdėjus daugiau kaip vieną nuotrauką atsirandą automatinę nuotraukų peržiūra kuri leidžia lankytojui būt daugiau matomiems.

Kontaktinis asmuo: Laukelis būtinas , norint kitam lankytojui kreiptis Jūsų pateiktų vardu. Nerečiau paminėti, šis tinklalapis yra išskirtinis tuo , jai prisiregistravote prie esamo tinklalapio Tavoskelbimai.lt ir pildant daugiau skelbimų, straipsnių ar vaizdo skelbimų. Jūsų esamas vardas, bus skelbiamas automatiškai.

E.paštas: būtinas norint parašyti jums laišką, neskambinat.

Tinklalapis: Esant pagal galimybes , galite patalpinti savo esamą svetainę ar nuorodą į reklamuojamą straipsnį. Norėčiau paminėti, talpinti reklamuojamą straipsnį, įmonę (įmonių katalogas) esantis vartotojas turi galimybę ir Tavoskelbimai.lt. Ir tai nieko jums nekainuos.

Skelbtis iki: Nurodoma 1 mėn. data, po to skelbimas naikinamas automatiškai, priežastis kad neapkrauti, galbūt jau santoriais pasibaigusiais skelbimais.

Kainą: Kaip ir paminėtą lauke, kainą rašoma su vienytu, ar parašomas žodis sutartinė. Norėtus, kad visi lankytojai, jūsų ieškomus skelbimus, matytų vienodus.

Galima derėtis: Kas tai? O tai tiesiog kitam lankytojui palengvinimas, norit suvokti kito lankytojo interesus į pateiktą savo skelbimą. Tiesiog jai yra galimybė derėtis ir kaina negalutinė parašykite žodelį (taip), jai kaina galutinė (ne).

Adresas/ Miestas/ mslt. : Norėtųsi ir to prašo Tavoskelbimai.lt , kad bet parašytumėte ne tik miestą, rajoną, bet ir esamą mstl, kaimą, gatvę. Tai padidiną jūsų galimybės, būt rasti greičiau.

Didieji miestai: T.p paklausite, kodėl reikia to. Tai viena filtrų dalis padėsianti lankytojui surasti jus pagal esamo skelbimo vietovę.

Saugos kodas: Neregistruotiems vartotojams jis būtinas, prisiregistravusiems šis kodas nesimato. Ir beliko paspausti Add. Ir viskas jūsų skelbimas patalpintas. Skelbimas patalpinamas 0-5 min. laikotarpyje.

Trumpai kokios galimybės registruotiems lankytojams:


Bendri skelbimai info
Kas pasikeitė aprašyme. Atsirado galimybė jums paįvairinti savo skelbimą. Pvz:
aprašymas skelbimo
Galimybė paryškinti esamą žodį tarkim: Parduodamas. Ką mes darome. Paryškiname šį žodį "pele" paspaude kairy peles mygtuką. Ir beliko paspausti meniu paryškinta b raidę. Analogiškai galime padaryti skelbimo aprašymo i pasvirimą ir pakraupimą u. Padidinti pavadinimo dydį su "size" ir esamas spalvas su "color". Galite patalpinti nuoroda pažymėję žodį paspaudę http://. Pradėti aprašymą iš naujos eilutės pažymint reikiamo aprašymo daly, ne vien vieną žodį su "list". Ir daug visų kitų galimybių.

Atsirado dar vienas laukas tai raktažodžiai, pildydami skelbimo informaciją, nepamirškite savo skelbimui priskirti "Raktažodžius/Tag". Taip žmonės lengviau ras Jūsų skelbimą per paieškos variklius. Tai puiki galimybė būt matomiems.

Admininfo

Nemokamų bendrų skelbimų įdėjimas į Tavoskelbimai.lt


Kategorija: Psichologija | Įdėjo: Admin (16.02.2014) | Autorius: Admin E-paštas Tinklalapis
Peržiūrų: 1071 | Raktažodžiai: tavo skelbimai, nemokamų skelbimų talpinimas, nemokami skelbimai, nemokami straipsniai, informacija | Reitingas: 0.0/0
Turite naujieną, receptą, pranešimą ar tiesiog radote įdomų straipsnį? Pasidalinkite ir patalpinkite. Būtina nurodyti nuoroda ir autoriu.
Prisijunk prie mūsų
Pasidalinkite straipsniu su visais, jums vienas paspaudimas, o mums malonumas.

Patalpink skelbimą skelbimaistatybos.lt . Statybų rinkai pritaikyti skelbimai.

Kiti skelbimai
skelbimai
PALYDOVINE TELEVIZIJA...
skelbimai
Kiek vertas mano miškas?...
skelbimai
Taikoreikia.lt - šildymo įrang...
skelbimai
Paskolos be užstato. Greitos p...
skelbimai
Krovinių pervežimo paslaugos...
skelbimai
Ar žinote kaip stiprinti kaulu...

Iš viso komentarų: 0
Sutikimas:1 Saugos kodas *:
Žymos
bendrieji statybos darbai statyba tavoskelbimai.lt nemokami straipsniai siuntos nemokami skelbimai dovanos dazymas pramogos vaikams dell Hibridiniai nešiojami kompiuteriai remonto remontas lietuva anglija Drabužių naujienos Išpardavimas reklaminiai straipsniai straipsniai ASUS Drabužių išpardavimas Lietuvos rinkos naujienos Apple Akibrokštai gyvūnijos pasaulyje ateiviai istorija archeologija civilizacijos Vitaminai Įvairios keistenybės skelbimai Naudinga žinoti Kosmosas žemė Stop kadras Atradimai Visatoje Grobuonys ir aukos aksesuarai reklama akcija kaina svorio black walnut pagerina nuo stiprina apsaugo antioksidantas valo apdaila

Patalpinai skelbimą? Spausk skelbime žvaigždutę. Patinka. Kuo didesnis skelbimo reitingas, tuo didesnė galimybė skelbimui būt čia.
Naujausi skelbimai
Katės Nagas - VALO, D... 50
Naujausi skelbimai
Vitaminai AKTYVIAM GY... 55
Naujausi skelbimai
Ar žinote kaip stipri... 54
Naujausi skelbimai
VAIKAMS - žarnyno mik... 58
Naujausi skelbimai
Stresui širdžiai nura... 50
Naujausi skelbimai
Parduodamas 25aru skl... 40000
Naujausi skelbimai
Labai mėgsti saldumyn... 52
tavoskelbimai.lt skelbimaistatybos.lt objavlenija.net

Naudojimosi taisyklės | Kontaktai/Pasiūlymai | Vartotojo pasirinkimas | TAVO skelbimai.lt naujienos | Prenumeruok >RSS Prenumeruok
S8 7753191*77 | Visos teisės saugomos | © 2014 Tavoskelbimai.lt - nemokami skelbimai internete | Lankomumas:

SiteMAP
Наверх