Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » »

Kaip priversti vyrą padėti buityje?

Ko gero, vis dar dažna situacija, kai vyrai, grįžę iš darbo daugmaž panašiu laiku kaip ir jų antrosios pusės, nori tik ilsėtis ant sofos. Visa namų ruoša tampa vien tiktai moters rūpesčiu. Nelengva užduotis pakeisti tokio vyro elgesį! Tačiau neįmanomų dalykų nebūna!

Tikrai ne visos moterys gyvena su vyrais, kurie patys imasi iniciatyvos tvarkyti namus: neprašyti išsiurbia kilimus, išplauna indus ar tvarkingai susilanksto kojines. Būtent tokioms moterims skirti šie patarimai.

Tiesiog paprašyti. Net jei prašėte jau tūkstantį kartų, verta paprašyti dar kartelį. Vyras turėtų susigėsti dėlto, kad nieko nedaro, jeigu prašymai bus labai apgalvoti ir apeliuoti į vyro jausmus. Pavyzdžiui, prašymą pradėti tokiais žodžiais: „Man labai sunku rūpintis namų ekonomika vienai…“, „Negaliu pakęsti, kad tu man nepadedi…“.

Paprasti prašymai neveiksmingi? Teks pasitelkti „sunkiąją artileriją“! Pavyzdžiui, galima pasakyti, kad jeigu vyras sutvarkys namus, moteris turės laiko pagaminti vakarienę. Tada liks valanda laisva, kurią bus galima skirti seksui ar kitiems malonumams drauge.

Laisvą vakarą pagaminkite skanią vakarienę ir prisėskite šalia vyro su užrašų knygute ir rašikliu. Knygutėje užrašykite, kiek trunka padaryti namų ruošos darbus: tvarkyti, valyti, skalbti, lyginti, gaminti valgį, rūpintis vaikais ir t. t. Parodykite jam, kad jūs tiesiog fiziškai nespėjate visko padaryti viena.

Gyvenant su tokiu vyru, gali būti veiksmingi mainai. Pavyzdžiui, išsiurbęs kilimus, galės žiūrėti futbolą. Parsivedęs vaikus iš darželio, galės žaisti kompiuterinius žaidimus. Svarbiausia abiem pusėms laikytis sutarties sąlygų.

Pagirkite už tai, ką naudingo padarė, net jei jūs būtumėte padariusios geriau. Dar geriau, jei jį, kaip puikų padėjėją, girsite, girdint draugėms.

Kraštutinis būdas, kaip priversti vyrą padėti buityje, tinkamas tik šaltų nervų moterims. Tiesiog ignoruokite netvarką namuose, kad neapsikentęs vyras pradėtų tvarkytis pats. Arba išmeskite daiktus, kurie netvarkomi, nevalomi ir panašiai. Kai paklaus, kodėl išmetėte kažkokį daiktą, nuoširdžiai atsakykite: „Pamaniau, jeigu jis numestas, tai yra niekam nereikalingas“…

Никто не решился оставить свой комментарий.
Будь-те первым, поделитесь мнением с остальными.
avatar