Pagrindinis » Straipsniai » Psichologija

Kaip priversti vyrą padėti buityje?

Kaip priversti vyrą padėti buityje?

Ko gero, vis dar dažna situacija, kai vyrai, grįžę iš darbo daugmaž panašiu laiku kaip ir jų antrosios pusės, nori tik ilsėtis ant sofos. Visa namų ruoša tampa vien tiktai moters rūpesčiu. Nelengva užduotis pakeisti tokio vyro elgesį! Tačiau neįmanomų dalykų nebūna!

Tikrai ne visos moterys gyvena su vyrais, kurie patys imasi iniciatyvos tvarkyti namus: neprašyti išsiurbia kilimus, išplauna indus ar tvarkingai susilanksto kojines. Būtent tokioms moterims skirti šie patarimai.

Tiesiog paprašyti. Net jei prašėte jau tūkstantį kartų, verta paprašyti dar kartelį. Vyras turėtų susigėsti dėlto, kad nieko nedaro, jeigu prašymai bus labai apgalvoti ir apeliuoti į vyro jausmus. Pavyzdžiui, prašymą pradėti tokiais žodžiais: „Man labai sunku rūpintis namų ekonomika vienai…“, „Negaliu pakęsti, kad tu man nepadedi…“.

Paprasti prašymai neveiksmingi? Teks pasitelkti „sunkiąją artileriją“! Pavyzdžiui, galima pasakyti, kad jeigu vyras sutvarkys namus, moteris turės laiko pagaminti vakarienę. Tada liks valanda laisva, kurią bus galima skirti seksui ar kitiems malonumams drauge.

Laisvą vakarą pagaminkite skanią vakarienę ir prisėskite šalia vyro su užrašų knygute ir rašikliu. Knygutėje užrašykite, kiek trunka padaryti namų ruošos darbus: tvarkyti, valyti, skalbti, lyginti, gaminti valgį, rūpintis vaikais ir t. t. Parodykite jam, kad jūs tiesiog fiziškai nespėjate visko padaryti viena.

Gyvenant su tokiu vyru, gali būti veiksmingi mainai. Pavyzdžiui, išsiurbęs kilimus, galės žiūrėti futbolą. Parsivedęs vaikus iš darželio, galės žaisti kompiuterinius žaidimus. Svarbiausia abiem pusėms laikytis sutarties sąlygų.

Pagirkite už tai, ką naudingo padarė, net jei jūs būtumėte padariusios geriau. Dar geriau, jei jį, kaip puikų padėjėją, girsite, girdint draugėms.

Kraštutinis būdas, kaip priversti vyrą padėti buityje, tinkamas tik šaltų nervų moterims. Tiesiog ignoruokite netvarką namuose, kad neapsikentęs vyras pradėtų tvarkytis pats. Arba išmeskite daiktus, kurie netvarkomi, nevalomi ir panašiai. Kai paklaus, kodėl išmetėte kažkokį daiktą, nuoširdžiai atsakykite: „Pamaniau, jeigu jis numestas, tai yra niekam nereikalingas“…

Kaip priversti vyrą padėti buityje?


Kategorija: Psichologija | Įdėjo: Admin (13.04.2014) | Autorius: Šaltinis: priekavos.lt Tinklalapis
Peržiūrų: 1068 | Reitingas: 0.0/0
Turite naujieną, receptą, pranešimą ar tiesiog radote įdomų straipsnį? Pasidalinkite ir patalpinkite. Būtina nurodyti nuoroda ir autoriu.
Prisijunk prie mūsų
Pasidalinkite straipsniu su visais, jums vienas paspaudimas, o mums malonumas.

Patalpink skelbimą skelbimaistatybos.lt . Statybų rinkai pritaikyti skelbimai.

Kiti skelbimai
skelbimai
Tik dabar 35 500 euru....
skelbimai
Greita paskola. Vartojimo kred...
skelbimai
Visi pulteliai vartams 8685212...
skelbimai
Šiltiname EKOVATA šlapiu ir sa...
skelbimai
Šilumos siurblys FTX20KV, bei ...
skelbimai
Paskolos be užstato. Greitieji...

Iš viso komentarų: 0
Sutikimas:1 Saugos kodas *:
Žymos
bendrieji statybos darbai statyba tavoskelbimai.lt nemokami straipsniai siuntos nemokami skelbimai dovanos dazymas pramogos vaikams dell Hibridiniai nešiojami kompiuteriai remonto remontas lietuva anglija Drabužių naujienos Išpardavimas reklaminiai straipsniai straipsniai ASUS Drabužių išpardavimas Lietuvos rinkos naujienos Apple Akibrokštai gyvūnijos pasaulyje ateiviai istorija archeologija civilizacijos Vitaminai Įvairios keistenybės skelbimai Naudinga žinoti Kosmosas žemė Stop kadras Atradimai Visatoje Grobuonys ir aukos aksesuarai reklama akcija kaina svorio black walnut pagerina nuo stiprina apsaugo antioksidantas valo apdaila

Patalpinai skelbimą? Spausk skelbime žvaigždutę. Patinka. Kuo didesnis skelbimo reitingas, tuo didesnė galimybė skelbimui būt čia.
Naujausi skelbimai
Katės Nagas - VALO, D... 50
Naujausi skelbimai
Ar žinote kaip stipri... 54
Naujausi skelbimai
Vitaminai AKTYVIAM GY... 55
Naujausi skelbimai
VAIKAMS - žarnyno mik... 58
Naujausi skelbimai
Parduodamas 25aru skl... 40000
Naujausi skelbimai
Stresui širdžiai nura... 50
Naujausi skelbimai
Labai mėgsti saldumyn... 52
tavoskelbimai.lt skelbimaistatybos.lt objavlenija.net

Naudojimosi taisyklės | Kontaktai/Pasiūlymai | Vartotojo pasirinkimas | TAVO skelbimai.lt naujienos | Prenumeruok >RSS Prenumeruok
S8 7753191*77 | Visos teisės saugomos | © 2014 Tavoskelbimai.lt - nemokami skelbimai internete | Lankomumas:

SiteMAP
Наверх