Pagrindinis » Straipsniai » Įvainerybės

Rusas išrado genialų būdą, kaip iš plastmasinių butelių išsirėžti ypač stiprios virvės (Video)

Rusas išrado genialų būdą, kaip iš plastmasinių butelių išsirėžti ypač stiprios virvės (Video)

Ką veikti su kilometrais superstiprios plastikinės virvės/vielos, sugalvokite patys. Jei galvoti seksis sunkiai, idėjų mestelės pats unikalaus išradimo autorius. Šiaip ar taip, jo plastmasinių butelių perdirbimo idėja išties neeilinė ir verta dėmesio.

"Šiame vaizdo siužete pademonstruosiu, kaip iš plastmasinio butelio pasigaminti plastmasinės virvės, juostos - pasakoja išradimo autorius iš Rusijos. – Vaizdo siužete paaiškinsiu, kaip pasigaminti tokį butelių pjaustymo įrenginį, taip pat išvysite, kur ir kaip galima panaudoti tokią juostą, susipažinsite su jos šiluminio susitraukimo savybėmis ir galimybėmis."

Butelių pjaustymo įrenginukas yra lengvas ir kompaktiškas, užima labai nedaug vietos (ko gero, jį galima imti į keliones, žygius), jį nesunku ir pigu pasigaminti. O labiausiai jis išsiskiria naudojimo paprastumu ir kone neišsenkamais resursais.

Patogu ir tai, kad ruso sukonstruotu įrenginiu galima pasigaminti įvairaus pločio plastmasinės juostos. Ploniausią juostą nesunku supainioti su žvejybiniu valu. Beje, tokią virvę rekomenduojama naudoti ir vietoj storesnio žvejybinio valo.

Šildoma juosta traukiasi ir trumpėja. Todėl ji gali būti naudojama kaip puikus rišimo elementas, kuriam negali prilygti jokios vinys. Beje, dėl šilumos susitraukianti plastmasinė juosta sutvirtina elementus ne prasčiau už medvaržčius. Tokią virvę galimą naudoti kaip laikiną veržtuvą. Tokios virvės kilpa atlaiko siaubingus krūvius, neslysta, be to, tokios nereikia gailėti ir saugoti.

Šeimininkaujant namų ūkyje galima sugalvoti įvairiausių tokios virvės pritaikymo būdų. Vaizdo siužeto autorius demonstruoja, jog tokia juosta – nuostabi ir ilgalaikė kirvių kotų, staliaus ir kt. įrankių rankenėlių izoliacinė medžiaga.

Pasigaminti tokį stebuklą taip pat gana nesudėtinga ir nereikalauja kokių nors stebuklingų medžiagų. Pasigaminimo procedūros irgi demonstruojamos vaizdo siužete. Bet nuostabiausia yra tai, kad tokios stiprios ir daugybei dalykų tinkamos medžiagos pasigaminti galima iš nepaprastai pigios žaliavos.

 

Rusas išrado genialų būdą, kaip iš plastmasinių butelių išsirėžti ypač stiprios virvės (Video)


Kategorija: Įvainerybės | Įdėjo: Admin (23.06.2014) | Autorius: Vertėjas: technologijos.lt
Peržiūrų: 743 | Raktažodžiai: Antrinis atliekų panaudojimas, Mokslo entuziastų išradimai ir pasi, Ekologiški sprendimai - pasidaryk p, Naudinga žinoti | Reitingas: 0.0/0
Turite naujieną, receptą, pranešimą ar tiesiog radote įdomų straipsnį? Pasidalinkite ir patalpinkite. Būtina nurodyti nuoroda ir autoriu.
Prisijunk prie mūsų
Pasidalinkite straipsniu su visais, jums vienas paspaudimas, o mums malonumas.

Patalpink skelbimą skelbimaistatybos.lt . Statybų rinkai pritaikyti skelbimai.

Kiti skelbimai
skelbimai
Greitas kreditas. Paskola inte...
skelbimai
Greitos paskolos pasiūlymas ju...
skelbimai
PALYDOVINE TELEVIZIJA...
skelbimai
Greitieji kreditai. Greita pas...
skelbimai
Sirk Mažiau, Sveik Greičiau...
skelbimai
Darbo pasiūlymas merginoms ir ...

Iš viso komentarų: 0
Sutikimas:1 Saugos kodas *:
Žymos
bendrieji statybos darbai statyba tavoskelbimai.lt nemokami straipsniai siuntos nemokami skelbimai dovanos dazymas pramogos vaikams dell Hibridiniai nešiojami kompiuteriai remonto remontas lietuva anglija Drabužių naujienos Išpardavimas reklaminiai straipsniai straipsniai ASUS Drabužių išpardavimas Lietuvos rinkos naujienos Apple Akibrokštai gyvūnijos pasaulyje ateiviai istorija archeologija civilizacijos Vitaminai Įvairios keistenybės skelbimai Naudinga žinoti Kosmosas žemė Stop kadras Atradimai Visatoje Grobuonys ir aukos aksesuarai reklama akcija kaina svorio black walnut pagerina nuo stiprina apsaugo antioksidantas valo apdaila

Patalpinai skelbimą? Spausk skelbime žvaigždutę. Patinka. Kuo didesnis skelbimo reitingas, tuo didesnė galimybė skelbimui būt čia.
Naujausi skelbimai
Stresui širdžiai nura... 50
Naujausi skelbimai
Parduodamas 25aru skl... 40000
Naujausi skelbimai
VAIKAMS - žarnyno mik... 58
Naujausi skelbimai
Ar žinote kaip stipri... 54
Naujausi skelbimai
Vitaminai AKTYVIAM GY... 55
Naujausi skelbimai
Katės Nagas - VALO, D... 50
Naujausi skelbimai
Labai mėgsti saldumyn... 52
tavoskelbimai.lt skelbimaistatybos.lt objavlenija.net

Naudojimosi taisyklės | Kontaktai/Pasiūlymai | Vartotojo pasirinkimas | TAVO skelbimai.lt naujienos | Prenumeruok >RSS Prenumeruok
S8 7753191*77 | Visos teisės saugomos | © 2014 Tavoskelbimai.lt - nemokami skelbimai internete | Lankomumas:

SiteMAP
Наверх