Pagrindinis » Straipsniai » Įvainerybės

Harvardo universiteto bibliotekoje rasta žmogaus oda įrišta knyga (Video)

Harvardo universiteto bibliotekoje rasta žmogaus oda įrišta knyga (Video)

Harvardo universiteto mokslininkai patvirtino, kad universiteto bibliotekoje esanti XIX amžiaus knyga yra įrišta žmogaus oda, skelbia „The New York Times“.

Iš Prancūzijos atgabentas Arsene Houssaye`aus traktatas „Apie sielos likimą“ akis patraukė po to, kai buvo patvirtinta, kad kita universiteto bibliotekoje esanti knyga, kuri, manyta, buvo įrišta žmogaus oda, iš tiesų turi ožkos odos viršelius.

A. Houssaye`aus knygą į biblioteką pateko 1934 metais. Joje ranka parašyta, kad ji įrišta oda, kuri buvo nuimta nuo moters nugaros, nes „knyga apie žmogaus sielą nusipelno žmogaus viršelių“.

Mokslininkai paskelbė, kad paėmus mėginį buvo nustatyta, jog traktato viršeliai – ne iš ožkos, avies ar karvės odos. Tačiau leidinys pažymi, kad pagal tyrimo duomenis, oda gali būti ne tik žmogaus, bet ir šimpanzės arba gibono.

Mokslininkai sako, kad papildomų tyrimų daryti nėra prasmės, nes labai mažai galimybių, jog knyga įrišta beždžionės oda.

Įrišti knygas žmogaus oda buvo įprasta nuo XVI amžiaus. Pavyzdžiui, to meto dokumentai, kuriuose išdėstyti nusikaltėlių prisipažinimai, būdavo įrišinėjami pačių nusikaltėlių oda.

Harvardo universiteto bibliotekoje rasta žmogaus oda įrišta knyga (Video)


Kategorija: Įvainerybės | Įdėjo: Admin (10.06.2014) | Autorius: 15min.lt Tinklalapis
Peržiūrų: 767 | Raktažodžiai: Rašto istorija, Paslaptingi istoriniai daiktai ir o, Istorinės tematikos, Įvairios keistenybės, Spaudos istorija, Meno dirbinių radiniai | Reitingas: 0.0/0
Turite naujieną, receptą, pranešimą ar tiesiog radote įdomų straipsnį? Pasidalinkite ir patalpinkite. Būtina nurodyti nuoroda ir autoriu.
Prisijunk prie mūsų
Pasidalinkite straipsniu su visais, jums vienas paspaudimas, o mums malonumas.

Patalpink skelbimą skelbimaistatybos.lt . Statybų rinkai pritaikyti skelbimai.

Kiti skelbimai
skelbimai
„GluePoras“ oro tarpo šiltinim...
skelbimai
Jeigu ŠALA KOJOS Ir RANKOS...
skelbimai
NATŪRALUS papildai NĖŠTUKĖMS...
skelbimai
Taikoreikia.lt - šildymo įrang...
skelbimai
Greitas kreditas. Paskolos kre...
skelbimai
Greita paskola. Paskolos inter...

Iš viso komentarų: 0
Sutikimas:1 Saugos kodas *:
Žymos
bendrieji statybos darbai statyba tavoskelbimai.lt nemokami straipsniai siuntos nemokami skelbimai dovanos dazymas pramogos vaikams dell Hibridiniai nešiojami kompiuteriai remonto remontas lietuva anglija Drabužių naujienos Išpardavimas reklaminiai straipsniai straipsniai ASUS Drabužių išpardavimas Lietuvos rinkos naujienos Apple Akibrokštai gyvūnijos pasaulyje ateiviai istorija archeologija civilizacijos Vitaminai Įvairios keistenybės skelbimai Naudinga žinoti Kosmosas žemė Stop kadras Atradimai Visatoje Grobuonys ir aukos aksesuarai reklama akcija kaina svorio black walnut pagerina nuo stiprina apsaugo antioksidantas valo apdaila

Patalpinai skelbimą? Spausk skelbime žvaigždutę. Patinka. Kuo didesnis skelbimo reitingas, tuo didesnė galimybė skelbimui būt čia.
Naujausi skelbimai
Ar žinote kaip stipri... 54
Naujausi skelbimai
Katės Nagas - VALO, D... 50
Naujausi skelbimai
Vitaminai AKTYVIAM GY... 55
Naujausi skelbimai
Parduodamas 25aru skl... 40000
Naujausi skelbimai
Stresui širdžiai nura... 50
Naujausi skelbimai
VAIKAMS - žarnyno mik... 58
Naujausi skelbimai
Labai mėgsti saldumyn... 52
tavoskelbimai.lt skelbimaistatybos.lt objavlenija.net

Naudojimosi taisyklės | Kontaktai/Pasiūlymai | Vartotojo pasirinkimas | TAVO skelbimai.lt naujienos | Prenumeruok >RSS Prenumeruok
S8 7753191*77 | Visos teisės saugomos | © 2014 Tavoskelbimai.lt - nemokami skelbimai internete | Lankomumas:

SiteMAP
Наверх