Pagrindinis » Straipsniai » Gamtos paslaptys

"Velnio ausis": birželio 13 d. penktadienį prie Irkutsko rastas 6,66 kg sveriantis aukso grynuolis

"Velnio ausis": birželio 13 d. penktadienį prie Irkutsko rastas 6,66 kg sveriantis aukso grynuolis

Prieš keletą savaičių neįtikėtina istorija įvyko Rusijoje, Irkutsko srityje, Bodaibinsko rajone. Birželio 13-ąją (penktadienį, stojus pilnačiai) naujoje kalnakasybos pramonės objekto šachtoje kalnakasiai rado aukso grynuolį, kuris, kaip paaiškėjo, svėrė 6,66 kg. Negana visų šių šėtoniškų aplinkybių, rastasis grynuolis buvo labai neįprastos formos, ir dėl panašumo į nusmailėjusį klausos organą buvo pakrikštytas "Velnio ausimi".

Kad tai – aukso grynuolis, bendrovės "Ugachan" šachtininkai iš pradžių nesuprato, mat rūdos sijojimo mašina šį luistą nusviedė įprastų akmenų krūvon. Tiesa, kažkuris darbininkas (vaizdo įraše minima, kad akmenį pastebėjo buldozerininkas) atkreipė dėmesį į neįprastą akmens formą. Apžiūrėjus iš arčiau, paaiškėjo, kad tai – didžiausias per pastaruosius 25 m. Irkutsko srityje rastas aukso grynuolis, sveriantis 6664 gramus.

Vis dėlto šiuo radiniu šachtininkai džiaugėsi mažiau, nei būtų galima tikėtis. Jiems šiurpą kelia ne tik grynuolio suradimo aplinkybės (akmuo rastas 13-ąją mėnesio dieną, penktadienį, stojus pilnačiai), bet ir ausį primenantį jo forma bei trys šešetukai masės skaitmeninėje išraiškoje.

Kalnakasiai tiki, kad aukso grynuoliai "po vieną nevaikšto". "Jei yra vienas, jų turi būti ir daugiau, - įsitikinęs vienas iš šachtininkų. - Galbūt netrukus paaiškės, kad "Velnio Ausis" turi sesę ar brolį?? Dabar ieškosim kito – su trimis devyniukėmis."


"Mums tai – maloni staigmena, - kalbėjo Bendrovės "Ugachan" direktorius Sergejus Kozlovas. – Grynuolis rastas naujoje šachtoje, kurioje, pirminiais duomenimis, aukso ne tiek jau ir daug. Dabar teks perkratyti atsijotas uolienas ir paieškoti, ar "išmanioji" technika į atliekų krūvas neišmetė daugiau grynuolių. Beje, birželio 14 d. mūsų įmonei sukanka 14 metų. Tad išvakarėse rastas grynuolis – puiki gimtadienio dovana."

"Velnio ausis": birželio 13 d. penktadienį prie Irkutsko rastas 6,66 kg sveriantis aukso grynuolis


Kategorija: Gamtos paslaptys | Įdėjo: Admin (02.07.2014) | Autorius: technologijos.lt Tinklalapis
Peržiūrų: 780 | Raktažodžiai: Neįtikėtinos istorijos, Įvairios keistenybės, Kalnakasybos pramonė, Skaičiaus 13 baimė, Auksas | Reitingas: 0.0/0
Turite naujieną, receptą, pranešimą ar tiesiog radote įdomų straipsnį? Pasidalinkite ir patalpinkite. Būtina nurodyti nuoroda ir autoriu.
Prisijunk prie mūsų
Pasidalinkite straipsniu su visais, jums vienas paspaudimas, o mums malonumas.

Patalpink skelbimą skelbimaistatybos.lt . Statybų rinkai pritaikyti skelbimai.

Kiti skelbimai
skelbimai
Šiltiname EKOVATA šlapiu ir sa...
skelbimai
Jei skauda GERKLĘ, KOSĖJAT, PE...
skelbimai
Paskolos palankiomis sąlygomis...
skelbimai
Greitas kreditas. Vartojimo pa...
skelbimai
Kondicionieriai, šilumos siurb...
skelbimai
PIENO PROTEINAS - baltyminis S...

Iš viso komentarų: 0
Sutikimas:1 Saugos kodas *:
Žymos
bendrieji statybos darbai statyba tavoskelbimai.lt nemokami straipsniai siuntos nemokami skelbimai dovanos dazymas pramogos vaikams dell Hibridiniai nešiojami kompiuteriai remonto remontas lietuva anglija Drabužių naujienos Išpardavimas reklaminiai straipsniai straipsniai ASUS Drabužių išpardavimas Lietuvos rinkos naujienos Apple Akibrokštai gyvūnijos pasaulyje ateiviai istorija archeologija civilizacijos Vitaminai Įvairios keistenybės skelbimai Naudinga žinoti Kosmosas žemė Stop kadras Atradimai Visatoje Grobuonys ir aukos aksesuarai reklama akcija kaina svorio black walnut pagerina nuo stiprina apsaugo antioksidantas valo apdaila

Patalpinai skelbimą? Spausk skelbime žvaigždutę. Patinka. Kuo didesnis skelbimo reitingas, tuo didesnė galimybė skelbimui būt čia.
Naujausi skelbimai
Ar žinote kaip stipri... 54
Naujausi skelbimai
Stresui širdžiai nura... 50
Naujausi skelbimai
Katės Nagas - VALO, D... 50
Naujausi skelbimai
Vitaminai AKTYVIAM GY... 55
Naujausi skelbimai
Parduodamas 25aru skl... 40000
Naujausi skelbimai
VAIKAMS - žarnyno mik... 58
Naujausi skelbimai
Labai mėgsti saldumyn... 52
tavoskelbimai.lt skelbimaistatybos.lt objavlenija.net

Naudojimosi taisyklės | Kontaktai/Pasiūlymai | Vartotojo pasirinkimas | TAVO skelbimai.lt naujienos | Prenumeruok >RSS Prenumeruok
S8 7753191*77 | Visos teisės saugomos | © 2014 Tavoskelbimai.lt - nemokami skelbimai internete | Lankomumas:

SiteMAP
Наверх